CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 1447|Reply: 0

New Research.....

Assalammualaikum dan selamat sejahtera warga mps....sorry to moderator sebab aku ni asyik buat new thread...sebab aku ni kaki research tentang benda2 misteri and mistik...tambahan pula i got full supported from mak cik aku...soo this is my new research and please respect each other no sarcasm kita org Islam dan budiman bee free with your mind....jangan tertutup sangat...kalau x kita akan jadi race paling kuno so be free with your mind seiring dengan Al-Quran dan sunnah...ok i need your guys help....so help me if you want..

ok now back to the topic...aku buat satu research..new research...

aku nak tanya korang lamana la tahu kalau korang boleh tolong aku...so aku nak tanya:

KOTA ATLANTIS
1.adakah kota atlantis nitu wujud?
2.jika ada,kemukakan bukti anda
3.kemudian kemukakan teori lokasi kota tersebut

MITOS GREEK

walaupun ianya hanyalah cerita rakyat,tetapi panglipur lara tidak akan memulakan sebuah cerita dongeng tanpa sebarang model/atau bahan untuk dijadikan cerita...so...

1.adakah zeus itu merupakan raja yg didongengkan? i mean maybe zeus nak org respect die jadi die make up a story to make hiim as god like ramses....
2.atau adakah syaaitan yg menyamar sebagai zeus dan mula menyesatkan mereka?

so stakat ini dahulu soalan aku memandangkan aku dah lupa ape nak tanye....so be open mind...i am a traveller who Insya-Allah will round the world by my own...kerja aku serupa macam archeology,researching and find some proof...so indeed i need a lot of peoples help...

so sapa2 yg nak tolong aku berterima kasih sangat and to mod,i am sorry again

ps:aku 16 tahun no  joke