CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: takeshi_anwar

meleTOP Astro. nabil kene bahan pg.43

Tertengok rancangan ni 2 hari lepas...
Takda plan pun nak tengok sebab aku memang tak berkenan dengan Neelofa...
Tapi dari gaya pengacaraan dia aku tak nampak pulak kegedikan dia... biasa2 ja... lincah, tapi bukan gedik.
Tapi banyak benda dia kena baiki... dia bukan MC yang bagus...

Bila pengacara sopan sangat, korang kata kontrol ayu... bila dah aktif, korang kata gedik...

myralupilato posted on 3-11-2012 12:59 PM
benci benci manja la tu namanya

xper..minat masing2...idaklah bes klu semua org sama penda ...

cantik ke lopa?

cantik lagi uols

Lopa mmg talented utk jd host.. keep up the good work Lopa..

rancangan mcm ni mmg kena lincah sikit baru hidup. takkan nak kontrol ayu sopan kot. bukan mengacarakan nona.

tapi lofa kena relax sikit, dia mcm trying too hard masa kendalikan rancangan ni.

Aku tengah tengok ulangan meletop.soalan aku, apa yg gediknya? Aku tengok dia epi go lucky. Cuma dia kdg2 dh mcm ketapi bila cakap. Kita tunggu next show plak. Nk komen agak2ler. Ni ada yg x tengok pon show ni terus terkam cakap dia ngacara tehapehape

biasa jer aku tgk ntah ape yg meletop nyer ntah.
neelofa nampak gigih untk rebut takhta pengacara paling fofular

Follow Us
put3reen posted on 3-11-2012 01:59 PM
cantik ke lopa?

hamboi...

ai rasa ai comel je kot..lofa jauh lg cantik

misslinkpk85 posted on 3-11-2012 06:16 PM
Aku tengah tengok ulangan meletop.soalan aku, apa yg gediknya? Aku tengok dia epi go lucky. Cuma dia ...

u know why? sbgi peminat lofa, ai boleh bg uols 2 sebab

1: org yg tak tgk tp mmg xsuka sheolss.so apa je sheolss buat tak akan pernah molek

2: tafsiran 'gedik' yg sudah jadi terlalu stereotaip dan diguna pakai sesuka hati...asal tak berkenan,terus dilabel gedik.yeah, ai pun rasa lofa jauh dari gedik..sheolss jenis tegas dan tone suara sheols mmg sesuai untuk rancangan serius mcm nona, berita. sbb tu agak nmpk janggal untuk rancangan happy2 mcm ni..tp overall ai rasa performance lofa agak ok dan sederhana untuk pilot

myralupilato posted on 3-11-2012 07:05 PM
u know why? sbgi peminat lofa, ai boleh bg uols 2 sebab

1: org yg tak tgk tp mmg xsuka sheolss. ...

pndpt uols ni pn sah2 la bias sbb uols ni peminat beliau   apa saja yg beliau buat akan nampak cantik di mata uols sbb mmg hakikat manusia ni akan memuji apa yg dia suka..

jd biarlah porumer2 ni nak komen apa2 pn..sbb tafsiran masing2 berbeza2..x perlu pertikaikan pendapat org..dan x semestinya tafsiran uols saja yg btol

dan jgn ingt bila kita kondem seseorang otomatik kita ni ialah haters, begitu juga sebaliknya..coz ada juga kat sini yg komen based on situasi..x bermaksud nak menyebelahi mana2 pihak

SenahMontanah posted on 3-11-2012 07:33 PM
pndpt uols ni pn sah2 la bias sbb uols ni peminat beliau   apa saja yg beliau buat akan namp ...

lor..gitu pulak

ai x rasa ai bias..sebab ai kata performance sheolss SEDERHANA...dan ada ai kata ai tak terima pendapat org lain?why suddenly u quoting me?

ai juga ada pendapat sendiri..apa yg ai kata based on observation and responding to misslink punya persoalan..

rajinkan MEMBACA ye...uols boleh tgk yg putreen tak suka pon lofa.ada ai kondem sheolss? and u boleh tgk bagaimana peminat2 lofa seperti ai tidaklah sentiasa membenarkan apa saja yg dia buat atau kata atau pakai.

and one more thing,  ai hanya menjawab persoalan misslink berkenaan manusia2 yang memang ada satu sifat khas iaitu tak suka dan rasa tak suka tu selari dengan rasa negatif berpanjangan. ai x kata semua forumer bersifat begitu..

manusia kan penuh warna warni...

Intonasi suara lofa tak best sgt. Suara dia besar dan nyaring. Suka pulak tgk nenek mala, azrinaz dan dang suria jd guest on air. Diorang mengajar cara nk jd pengacara. Tp aku ngaku On Air tu rancangan Astro paling lemau. Artis2 ni xde kursus mcm kita yg kerja ni? Kursus komunikasi ke, pengacaraan ke, dll.

SenahMontanah posted on 3-11-2012 07:33 PM
pndpt uols ni pn sah2 la bias sbb uols ni peminat beliau   apa saja yg beliau buat akan namp ...

kak senah, sape awk nk cakap org yg komen bdasarkan pndangan n pnghayatan sendiri as bias? kalu minat maknanya kena terima bulat2 jela ape dia buat?gitew upenya...jadi kalu x minat mknanya ape2 dia wat kita kena bngkangla eh.baru x bias?oh giteww...

lopa da semakin laku's

Nabil dah ok... lopak kena kurangkan menjerit. Suara dah la nyaring. Sakit telinga pulok..

hope lofa leh rangkul gelaran pengacara tv  popular, bosan doh tgk fafau menang...

pelakon tv sah2 la lofa akan kalah ngn tasha shila

lopa ooooo lopa......

aku rasa maya karin jd pengacara dlm MELETOP (filem Cun) lg best .. rncangan ni mcm tiru cite tu je

lopa jd host kat melodi pulak.. cantik gila.. rambut ngn makeup dia lawa...

semua benda lofa nak buat
pengacara, penyanyi, pelakon, model iklan
tahun depan mesti jadi dj radio lak

klo tade taik lalat tue. maybe dia lebay lawa