CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 30818|Reply: 427

x jadi nak kawen lepas kene lahar dgn pelahar2 tegar

Post Last Edit by keri at 2-6-2010 16:24

salam semua...
wa ada sedikit masalah..idokla besar bebenor mslh yg wa hadapi ni..cuma meminta sedikit pandangan
rasanya kebanyakan udah tau status wa iaitu suami org.. ..ceritanya begini...2hari lepas,wa kuar lunch dgn ex gf wa..biasa la kan sbb satu opis...masalahnya skrg,ex gf wa mengaku syg kat wa lagi..siap mahu jadi bini no 2 wa lagi...dan wa yang mendengar pengakuan berani mati ex gf wa itew terkedu seketika.....wa ingatkan kisah antara wa ngan ex wa tu dah tamat..rupanya ex wa masih menunggu wa...ni wa kebingungan...betul2 serba salah....bersalah kat wife kat umah..bersalah dkt ex yg x abis2 mendesak...
ape yg ptt wa buat ni?tambah bini or.....................
harap nasihat anda2 meringankan beban wa..

Rate

1

Reply 1# keri

hang keja pa?bapa taun dah nikah?

kalu dah lama kawen aku rasa hang cuba bawak bincang ngan bini hang,,pompuan mungkin
payah nak tima yg dia kena madu,,,kalu hang rasa hang mmpu nak bagi keadilan kat bini hang n bakal bini hang tu,,bagosla,kalu tak leh,,jgn la wat,,,nnti tmbah masalh lak,,

bukan TT baru ke kawin ke..
dah la tu..jgn layan lagi ex tu.
cian la kat bini muda tu..bdk lagi kan dia.

yang lu nak rasa bersalah plak ape hal ?.. lu masih ada hati dengan ex gf lu ke..??  dulu kenapa tak kawin dengan ex gf lu..? wa agak mesti x gf lu sudah dump lu.. lu kecewa lalu kawin dengan bini lu sekarang tapi dalam hati masih teringat kat ex gf lu.. sekarang bila ex gf lu sudah buat pengakuan berani mati tu, lu gembira yang amat tapi lu sudah ada bini.. bini yang lu kahwin atas dasar tidak ada rotan akar pon berguna kan..

Keciam bini uolsss :'(

Ni mesti ko tak bitau exgf ko da kawen ni kann

(posted by mobile)

Follow Us
klu byk duit, n mampu berlaku adil, sile lah kahwin lg satu

~cet... dh kawin pn still kua2 dgn ex? ~

lu apa hal..dah tau ada isteri..apasal lu masih keluar lagi dgn ex.Lu saja cari pasal kan...wa rasa lu baru lagi menikah kan ..entah2 avvy lu tuh..isteri lu kan..Kesian kan isteri lu...Boleh wa cakap mcm nih?????? Apasal ahkak ber lu ..wa nih..pening jap

hmy3:...pass kat aku itu pomppuan

ko ni keri..ko ckp bini ko kuat merajuk...ha, klu die tau ko wat perangai cmni maunyer die baling periuk belanga kt ko..udah2 ler tu..jaga je ati bini..xyah mikir ex ko tu lg..

ahahhahaha...agaknya kalu ada 2 lagi awek ngorat lu mesti lu sangkut kan?? baru cukup kuota 4.....ngan pujuk rayu ex yang begitu pun rasa2 cam nak sangkut...ekekkekek jgn carik masalah beb! ur ex tu saje nak test market kalu market meningkat ada jalan ler nak meruntuhkan mesojid.....lupakan jer la......bukan dia takdek jantan lain yang nak....

Kalau bini nak keluar dengan ex-bf dia, bagi tak ?

aiyyaaarrkk...ni 1 lagi kes yang menyentap2 aku nyer hati....ni la macam aku ckp kat thread mane ntah, kebahagiaaan tue susah nak cari, tp nak hilangkan die, sekelip mate je, maaf la, aku ni lom kawin, tp aku cukup2 sakit hati + emo lebih bab2 orang curang neh,,,,tak hargai langsung kebahagiaan yang TUHAN dah bagi, cume semai and jage kebahagiaan tue.....kalau aku jadik bini mu la TT, aku dah angkat kaki blah je,

mu leh still nak kuar dengan ex-GF mu, fikir ke tak hati wife mu? kalau mu keluar bertiga dengan wife mu aku tak de la kesah, satu opis pon mu patut tahu, mu tue laki orang, kenape la ramai sangat manusia yang suke curang2 skang neh ?? aaadddoooiiiii..

cube mu, wife mu keluar makan,. lunch, breakfast dinner dengan ex_BF die,,,,mu leh terima ke tak ?? kalau mu leh terima, 1 hari nnt, wife mu mintak cerai, sebab nak balik kat BF lame die, terduduk tak kamu ???

tp kalau kamu mampu nak beristeri 2, terpulang, dalam islam pon tak menghalang lelaki berkahwin 4 dengan syarat2 yang dah ditetapkan.

harap2 bini lu baca thread ni...

Reply 3# kucingTomey

kalu dah lama kawen aku rasa hang cuba bawak bincang ngan bini hang,,pompuan mungkin
payah nak tima yg dia kena madu,,,kalu hang rasa hang mmpu nak bagi keadilan kat bini hang n bakal bini hang tu,,bagosla,kalu tak leh,,jgn la wat,,,nnti tmbah masalh lak,,

kawen?baru lagi..xsampai setahun..wa xde niat nak tambah bini dalam masa terdekat ni..

Reply 5# kuntau

wa rasa bersalah bkn sbb masih syg kat ex wa la..ntah la..ssh nak ckp..perasaan kesian tu datang bila tgk ex wa nangis2...wa pantang tgk popuan nangis ..lagi satu wa xkawen ngan ex wa itew bkn sbb kene dump ke hapa..sbb xde jodoh..mak wa xberkenan dgn ex wa..

Reply 6# artgeex

ex wa tau la..nama lg satu opis..

Reply 7# anonymous5050

~cet... dh kawin pn still kua2 dgn ex? ~

xdirancang la..kebetulan meeting kat luar..so wa pon ajak la lunch sekali...

Reply 8# Ina_pk

lu apa hal..dah tau ada isteri..apasal lu masih keluar lagi dgn ex.Lu saja cari pasal kan...wa rasa lu baru lagi menikah kan ..entah2 avvy lu tuh..isteri lu kan..Kesian kan isteri lu...Boleh wa cakap mcm nih?????? Apasal ahkak ber lu ..wa nih..pening jap

kebetulan la kak ..ada meeting kat luar...yup baru jer kawen..xsampai setahun...

Reply 10# fhieya

harus kene baling ngan periuk2 kat umah..bkn pikir sgt pon..cuma rasa kesian dkt ex wa....