CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 21122|Reply: 112

"CHERMIN" MOVIE (Tayangan 22 Mac 2007)

hey guys check out website untuk movie yang akan datang tak lama lagi iaitu "CHERMIN" !websitenya baru di launch kan hari ini...saya telah terima informasi ini dari seorang kawan...pelakon utama adalah NATASHA HUDSON,pelakon bantuan DEANNA yusof,dan pelakon2 lain adalah seperti khatijah tan,farid kamil,catrionna ross,maimon taib,sheila mambo,farah ahmad,shoffi jikan..SO CHECK OUT www.chermin.com.my HEBAT SIUT!!

[ Last edited by  laislabonita at 17-3-2007 04:28 PM ]

[ Last edited by  aYuGiLeR at 9-4-2006 02:14 AM ]

wow...cham best jer citer ni...ala-ala horror citer omputeh dulu-dulu.....penuh berdarah.....

Tak tahu menahu pulak tentang citer ni....tiba2 dah siap....takpalah, banyak variasi skit....nampaknya industri filem kita sedang berjalan atas stage "horror"....

citer ni bukan osman ali yg direct??
aku pernah dgr tajuk ni, rasanye director dia one of those indie filmmakers kat sini

baru check website dia...sungguh kelas website dia nih...hopefully best lah citer ni

director dia nama baru......tak kenal pun sblum ni tapi dari bio kat site tuh kata dia ni graduate NY Film School....

BTW website dia memang class la.....

Follow Us
semua pelakon hebat2...berapa budget dia buat film ni?

everything seems good to me. walaupun aku rasa dah boleh diagak jalan ceritanya, tp aku harap filem ini boleh memberi satu lagi alternatif kepada peminat filem tempatan.

biar berlambak filem2 alternatif ini dlm pasaran tempatan, biar smpi takde filem2 cincai lg.

haah.....sesarkan pilem2 cikai

website die beshh sehh..

Originally posted by ashna at 8-4-2006 11:44 AM
haah.....sesarkan pilem2 cikai

:setuju::setuju::setuju:

x beraninyer aku nak pi website dier.. baru tgk sket aku da tutup sbb takut..

pengarahnya mmg muda + cantik... orang sarawak... tak sangka umur dia 26.. first time aku tengok dia, aku was mesmerized by her beauty.. flawless skin... bright eyes eventhough hidden under her cute glasses... sori guys.. terlebih plak aku cerita pasal director citer ni... huhuhu...

aku jumpa dia sbb dia nak amik kad ahli FDAM...  masa bulan julai last year... masa dia datang tu bos aku ada so bos aku yg kerek sket ni soal macam² la kat dia.. kenapa nak jadi ahli? soal bos aku dengan garangnyer... (x bos aku mmg garang) saya nak buat filem so saya nak buat pinjaman dari kerajaan thru Finas.. kamu nak buat filem? kamu ada lulusan dari mana? soal bos aku lagi. aku dah naik nyampah dengar tone suara orang tua tu.. saya baru habis study film di oversea.. aku tak dengar dia sebut u mana... bos aku pun mengangguk.. tetiba bos aku cakap.. oh.. kamu ni anak orang kayalah ya?? terkejut aku dengar... si zarina terus pandang aku... serba salah dia dibuatnya...  pastu bos aku berleter panjang hal² nak buat filem kat m'sia ni... zarinanyer dengar la dengan gelisah sbb dia nak cepat.. kawan dia tunggu kat luar.. bos aku ni dok nak bercakap jugak... sabar jer la... dah habis kena ceramah dia pun berlari² pegi ke kereta + blah... bos aku cakap kat aku sambil senyum sinis... anak orang kaya.. baru habis belajar terus nak buat filem... huh!! aku tersenyum kelat jer pandang muka bos aku tu... camner la nak maju industri filem kalau ada orang baru yg bersemangat dah dipandang rendah cam gitu.. patut bagi semangat @ tips tapi takkkkk....

anyway... berbalik pada cerita cermin ni... beberapa bulan kemudian... last yearlah... deanna yusof kuar kat Trek Selebriti + cakap pasal filem ni... dia kata dia terima utk berlakon sbb dia sukakan skrip + tambahan plak pengarahnya perempuan... kalau tak silap akulah... so skang filem dah siap + tunggu waktu tayanganlah yer....? tak sabar aku nak tengok... jalan cerita cam predictable tapi nak tengok gaya filem ni... ok @ tak...

aku doakan filem ni berjaya + bermutu supaya dapat buka mata pengarah² m'sia.. especially x bos aku...

Kalau aku dapat bos macam tu dah lama aku racun. Tak amanah + gila kuasa.

apa kaitan anak org kaya ngan beken filem.tak faham aku x bos ko ni ayu.

ntah apa2 la ex bos ko tu ayu...old fashio punya org kah?
itu lah aku mmg tak suka org2 tua yg sempit minda...
sampai bila industry filem tempatan tak maju kalau ada org yg sempit otak mcm tuh

this film mesti best kan..x sabartgk...seram je tgk...hehe

Originally posted by pessoa at 9-4-2006 11:06 AM
Kalau aku dapat bos macam tu dah lama aku racun. Tak amanah + gila kuasa.

hahaha... kejamnyer kau....

Originally posted by DEWAPERANG at 9-4-2006 11:09 AM
apa kaitan anak org kaya ngan beken filem.tak faham aku x bos ko ni ayu.

aku rasa dia ala² nak cakap yg anak orang kaya ni berlagak bagus... gitu la kot...

Originally posted by ashna at 9-4-2006 11:26 AM
ntah apa2 la ex bos ko tu ayu...old fashio punya org kah?
itu lah aku mmg tak suka org2 tua yg sempit minda...
sampai bila industry filem tempatan tak maju kalau ada org yg sempit otak mcm tuh  

ashna.. mmg dia orang tua.. dah nak nyanyuk dah... tapi masa hampir semua pengarah kat m'sia hentam sepet + yasmin.. dia jer yg sokong... and dia la antara orang yg mempertahankan kemenangan Sepet masa FFM last year...

dah tengok baru aku nak komen...:bgrin:

Reply #19 budakcikangcute's post

Cuba la bukak laman web dia, bukak speaker time tgh2 mlm