CARI Infonet

Forgot password?
 Register

123
Return to list New
Author: LaksamanaBentan

[Tempatan] Pelajar Malaysia mati lemas di New Zealand

Edited by Loxlaxman at 1-3-2017 10:17 AM
sebu replied at 1-3-2017 09:56 AM
Really  . Okela aku hormati keputusan kamu walau alasan kamu pelik bg aku tapi kisah tu sgt mena ...

Sebu, kamu sedang berbicara dengan aku dari lokasi yang sangat jauh..kita berada di dalam dua alam yang berbeza. Pada awalnya aku agak kekok di sini, dengan warna-warna dan bunyi-bunyian aneh yang ada pada alam ini.  Pernah dahulu aku menangis semahu-mahunya aku merayu untuk pulang, tetapi aku hanya mampu mendengar suara tangisan aku yang bergema..tiada apa-apa mahupun sesiapa yang serupa dengan aku di sini, segala-galanya baru dan segar dan terus baru..bagai tiada yang lama dan tidak pernah pudar...

Anehnya, aku tidak berasa lapar dan dahaga, aku juga tidak mengingati apa-apa kerana tidak ada apa-apa yang pancaindera aku lihat, dengar, sentuh, bau, rasa pernah wujud di sini...segala-galanya umpama mimpi dalam mimpi, seperti berkhayal dalam episod khayalan yang paling bahagia, lebih memabukkan dari arak, lebih mengkhayalkan dari dadah dan lebih membahagiakan dari cinta....apakah aku sedang berada di salah satu taman syurga atau aku berada di Saudi Arabia..?

Aku tidak pasti apa yang menghidupkan aku, adakah aku masih bernyawa? Aku tidak dapat melihat tubuhku sendiri walau aku cuba mendongak, menoleh mencari-cari...

Loxlaxman replied at 1-3-2017 10:16 AM
Sebu, kamu sedang berbicara dengan aku dari lokasi yang sangat jauh..kita berada di dalam dua alam ...

Lox. Aku tgh mkn nasik ayam masak kicap. Sedappp.  Kamu diculik oleh kak buni ke ape    ape pun harap kamu bahagie.

sebu replied at 1-3-2017 11:02 AM
Lox. Aku tgh mkn nasik ayam masak kicap. Sedappp.  Kamu diculik oleh kak buni ke ape    ape pun  ...

Makan ingat sama kat member ni...

Innalillah, takziah pada family. Semoga tabah menghadapi ujian.