CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: katak_ungu

~SIAPA di atas meja tu???...~

Reply 17# billionman78

owh, ada sedara aku rupanya...  

hehe ayt no prob le bro..hkhk..
agk nye ade bnda pnggil katak kot..dsbb kan tetibe lk ko pun nama ktk so terperasan disitu...
asal byk2 nm namaq katak gk ko pilih?

Reply 22# dorby

aku suka katak sejak kecik....apatah lagik katak kembung tu ha....picit2 perot dia yang sejuk itu menenangkan hati aku...

Reply  billionman78

owh, ada sedara aku rupanya...
katak_ungu Post at 11-7-2011 14:03

tu lah..bezanya aku katak johor..hehehe ko pun minat tekken gak ke? betul2 sedara nih!

Reply 24# billionman78

minat secara kecil-kecilan....ekekeke

adik ko panggey ko 'atak' ?
maksudnye 'kakak' ker???? bahase pelat eks

Follow Us
Reply  dorby

aku suka katak sejak kecik....apatah lagik katak kembung tu ha....picit2 perot dia  ...
katak_ungu Post at 11-7-2011 14:10

uik...ko sama cam kawan aku suke main katak..kalo katak pisang tu lagi die suke.. main baling2 kat dinding die melekat..
adakah ko kawan aku tersebot????
arghh misteri sungguh

Reply 26# seeri_7843

ekekekeke..bukan...bukan...

nama dalam citer ni aku guna sempena nick name aku kat porum ni...
bukan nama sebenar,gitu.....

aku nih pemalu tahap gaban...ekekekek

Reply 27# dorby

itulah....misteri citer aku belum abis...ko jumpe misteri lain lagi.....misteri kan? ekekke

aku tak suka main katak pisang...bahaya, dowh.... air kencing dia boleh butakan mata...siyes

Reply  dorby

itulah....misteri citer aku belum abis...ko jumpe misteri lain lagi.....misteri k ...
katak_ungu Post at 11-7-2011 14:30

wo yeke..mane aku nak tau..tapi die memang suke..main baling kat didnding..cam zama dulu ade mainan yang macam getah tu baling kat didnding melekat..sama la tu..ni die main yang free lagi

katak pn jd mainan..geli tauu...
tunggu sambungan citer tt..

Reply  seeri_7843

ekekekeke..bukan...bukan...

nama dalam citer ni aku guna sempena nick name  ...
katak_ungu Post at 11-7-2011 14:29

lerr... mati mati aku ingat adik ko penggey ko atak tu maksudnye kakak......
rupanyer penggey katak versi memanjer.....

tapi kalo ko suker main katak tu maknanyer ko ni lelaki la eks......
aku ingat ko pompuan

dah dah dah....rentikan borak pasal katak......... geli ok.....

katak oo katak..... abih kan cepat citer ko tu

adoiyaaaaa tetiba citer katak nie dah jadi versi citer pasal kata yg bebetul tue

mana sambungan??

Post Last Edit by katak_ungu at 11-7-2011 19:00

alahai..mengantuknya....hampir tersembam kat keyboard beberapa minit yang lepas...

Okay, aku sambung lagi cerita.....

****************************************************************************************************

Di dalam kekalutan dan keresahan jiwa akibat terfikirkan 'siapa' di atas katil adik aku....aku mengambil keputusan untuk menutup buku nota dengan niat untuk terus tido.  Mungkin apabila mata dah lelap, fikiran akan berhenti daripada berfikir.....

Suis lampu bilik dimatikan, terus sahaja melompat ke atas katil.... masa itu tidak berfikir secara rasional....keadaan yang gelap akan lebih menimbulkan suasana menakutkan...aku tidak peduli! yang penting, aku tidak akan nampak apa-apa yang tidak sepatutnya sekiranya keadaan gelap gelita....sekiranya ada cahaya lampu, lebih peluang untuk aku melihat sesuatu yang aku tidak ingin! tidak....tidak....itu yang aku tidak mahu...

Berpelukkan bantal seerat-erat yang mampu, menyelimuti sehingga ke hujung kepala, mulut tidak henti-henti membaca Al-Fatihah dan Ayatul-Kursi...

tik....tok...tik...tok.....tok...tik....tok........tik....tok...tik...tok.....tok...tik....tok........

jelas kedengaran jarum jam dinding menyelusuri setiap saat dan minit.......

hampir setengah jam aku berkeadaan sebegitu, dan hampir setengah jam tiada apa-apa bunyi yang pelik.....masa tu gemuruh di hati semakin berkurangan dan perasaan aku mulai tenang......

Di dinding kanan katil terpampang poster artis berkumpulan kesayangan aku....remaja katakan.....poster artis sana sini....ibarat nak tidur, nampak gambar artis kesayangan, bangun tidur pon nampak muka artis kesayangan jugak.....tersenyum seketika melihat wajah2 yang disayangi di dinding tatkala itu.....mujurlah cahaya lampu jalan kat belakang rumah membolehkan aku menatap wajah mereka sebelum tertido walaupun tidak sejelas mana....

Tatkala itu, pening kepala sudah berkurangan, tapi badan masih lagi terasa penat.....makin lama makin penat..agaknya sebab aku lambat balik tadi......tidak lama selepas itu, mata pun semakin lama semakin layu dan berat....mengantuk yang amat......sedar tak sedar...tika tu aku rasa aku sudah hampir terlelap dek keletihan fizikal dan mental......

Tiba-tiba terdengar bunyi kertas sekaan-akan digumpal-gumpal..amat jelas dan dekat sekali....tidak semena-mena aku membuka mata dalam keadaan tersentak dan berdebar-bedar tatkala mata baru sahaja mahu beradu.....rupa-rupanya bunyi kertas tadi betul-betul berada di sebelah kanan katil aku!!!  Ya....bunyi daripada poster artis berkumpulan yang menjadi pujaan hati ku td!.... masa tu seakan-akan ada cahaya bantuan walaupun agar samar-samar menyuluh poster tersebut......apa yang aku saksikan benar-benar menakutkan........

Kesemua 5 orang artis yang berada di dalam poster tu bergerak-gerak.....tapi semuanya perlahan-lahan bertukar rupa....ada yang tersengih menyeringai memandang tepat ke arah aku........dengan deraman suara yang menakutkan.....ada yang mukanya herot perot seakan terkena minyak panas....ada yang matanya terjojol dan jatuh ke bawah.....ada yang mencakar-cakar poster seakan-akan ingin keluar dari poster dan ingin mencekikku.....ada yang menjegilkan mata yang kemerah-merahan sambil ketawa terbahak-bahak! Bayangkanlah....poster tu berada tidak sampai 5 inci dari muka aku!!

"Ya Allah, Ya Allah.....Ya Allah!!!!" hanya itu yang mampu aku sebut...itupun di dalam hati.....mulut terasa kaku dan tutur terus terkunci.....

Masa tu keadaan badan aku menelentang....tidak upaya untuk bergerak.....masa tu, air mata pompuan ke, jantan ke, pondan ke...tak segan keluar daripada mata aku...aku betul-betul tidak berdaya......di dalam keadaan lumpuh...dengan syaitan2 di dinding sebelah kanan seakan-akan mengejek benar-benar membuatkan aku ketakutan yang amat!

..........................................
akan bersambung lagik...

Rate

1

uish, bestnyer cite seram 18SG ni...cite la lagi.....

hoho{:2_66:} ... 'juon' versi poster{:2_77:} tapi hensem/lawa ler{:2_71:}

Reply 3# B.K

aku pun pena gak.btul la smpai skg jd berani.hahah

katak.......oh.. katak.....

cepatlah sambung citer....
ni tengah best nih.....