CARI Infonet

Forgot password?
 Register

12
Return to list New
Author: sup_ekor

BELUM MASA SAYA BERSARA - Yusof Haslam

tak baek taw korang ngate org kg huhu..dah deme takde estero..itu je le yg buleh nengoknyee

x layan la drama arahan pak usop nie.. cm x best jerk..

Originally posted by lucero at 30-4-2008 12:59 AM
betul!!

asal balik kampung je,
tngok gerak khas, tngok janji diana, pastu pasrah kalo gerak khas habes awal
tkpun sembilu kasih punye rerun..

mmg org kampung suke bbenor citer ghope ini. ...

btoi tue...aku sokong 100%...mcm dh xde citer lain...dh la pelakon yg sama jer...bosan aku...

Originally posted by hantu_poyos at 29-4-2008 11:16 PM

minat betul ko ngan cite yusop selam...samapi dailog n scene sume ko hafal...

dh asal buka tv besepah drama die je...maunye xhafal dialog...

mek malas nak bukak thread .. so mek tepek kat sini la naa

Wah bagusnya dapat hasben yang nak jaga hati isteri sampai tak pakai hempon untuk membuktikan kesetiaan...Sensasi hairan jugak,habis tue selama nie mcm mana org nak hubungi beliau??

Sensasi rasa mcm nak suruh kekasih hati jangan pakai hempon jugaklah...mampu kew nak buktikan kesetiaan yg begitu darlingz?

Selepas selama 10 tahun tidak menggunakan telefon bimbit, produser filem Skop Production, Datuk Yusof Haslam akhirnya ‘melanggar pantang’ apabila terpaksa menggunakan telefon bimbit oleh isterinya, Datin Fatimah Ismail. Ianya juga apabila teguran Datuk Seri Dr Rais Yatim, Menteri Penerangan, Komunikasi dan Kebudayaan selepas sukar menghubunginya.

“Saya dah guna telefon bimbit hampir setahun. Bukannya apa, selama ni susah wartawan nak hubungi saya. Lagi pun Dr Rais pun pernah tegur,” katanya.

Yusof Haslam tidak menggunakan telefon bimbit membuatkannya bebas daripada gangguan selepas waktu pejabat. Menurutnya, segala urusan penting memadai dihubungi menerusi talian tetap di pejabat atau di rumah. Selepas rungutan diterima ramai pihak untuk menghubunginya, isteri, Fatimah membelikan telefon bimbit dan menasihati untuk menggunakannya.

“Isteri saya membelikan telefon Blackberry untuk saya guna tapi saya tak tahu. Akhirnya saya pakai telefon “cap ayam” cukuplah. Nombornya nampak besar dan senang nak buat panggilan,” katanya.

Sebelum ini, Yusof Haslam tidak menggunakan telefon bimbit selama ini selepas diganggu oleh pelakon wanita popular menerusi khidmat pesanan ringkas (SMS) dan juga panggilan telefon, sehingga timbul salah faham sehingga hampir-hampir merosakkan rumah tangganya. Demi membuktikan kesetiaan dan cinta kepada isteri, Yusof Haslam membuat keputusan untuk tidak lagi menggunakan telefon bimbit.

Menurut Yusof, nombor talian telefon bimbitnya itu hanya diberikan kepada pihak-pihak tertentu dan orang media sahaja, dan tidak akan sesekali diberikan kepada artis terutamanya artis wanita.

12
Return to list New