CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: jazaa

Apa yang moderators sembangkan.......

jazaa posted on 27-1-2013 07:10 PM
Oooo....tempat mod berdiskus.....
Baguslah kan....iyalah nak handle thread ni bukan senang..... ...

Psl mod posting bahasa mcm naharam tu mmg aku pelik kenapa xde pun mod super giler kuasa buat apa2 tindakan..... nampak sgt mod emo terlebih ...... xde ribut petir dia tiba2 meroyan mcm kena tinggal laki.... tu siggy aku tu dia x jawab2, dia meroyan psl citer lama aku, psl siggy aku kt nick satu lg ..... nampak sgt bias mod super giler kuasa .......

Btw, aku x kisah la dia nk deduct kredit byk2..... aku dgn senang hati register nick baru..... tp pd aku, klu nk tunjuk sgt kuku besi tu, tunjuk kt semua org.... bkn selective kt forumer tertentu.... takkan la bila forumer x ucap "TQ Mod sbb bg tacang", korang anggap x tau terima kasih.... sorry lorry, ada aku kisah kredit ko tu? Blh tuko voucher jusco ke?

AlienGurlz posted on 27-1-2013 09:14 PM
Hahaha.. Tapi ada juga mod yang gila kuasa kan..
Amboiii.. Macam nak bodek mod sekai je..
Tap ...

Depa masuk nk komen apa?

Soalan2 lama dh lapuk pun x terjawab kt bod sana....mod lain xde kaitan x blh la nk komen apa...

BidAnggun13 posted on 27-1-2013 09:42 PM
Depa masuk nk komen apa?

Soalan2 lama dh lapuk pun x terjawab kt bod sana....mod lain xde ka ...

Hehehe.. Mana la tahu ada apa-apa yang diaorang nak beritahu ke..
Board apa yang kat sana tu? Ada mod yang tak suka kat BA ke?

AlienGurlz posted on 27-1-2013 09:56 PM
Board apa yang kat sana tu? A ...

Biarlah rahsia.......

jazaa posted on 27-1-2013 05:44 PM
calling @medangmru  

Sebenau2nya xder pe sgt yg kami sembangkan....biasanya sembang pasal hal2 Forum di BOD tu.....selalunya sembang biasa jah....cuma dulu kat BOD HP aktif pasal nak buat kuiz bagai...so topik sembang utama adalah pasal rules...camner nakmlaksanakan kuiz dan sbgnya......tiada yg big secret

Pasai RRP tinggi2 tu aku pun sbnrnya tak tau naper...walhal kalau nak bg RRP 102 un ok dah ( kalau RRP 100 MOD BOD lain buleh ngintai2 masuk......so nak bg cantik kowttt.....no 255 tu ken nampak agak cantik...

Follow Us
Tap ...

Saper MOD yg kuwasa Iteww??...

A'aaah...naper takder sorang MOD pun yg masuk...ini tak aci ni...

bekas MOD lehkennn..

jazaa posted on 26-1-2013 08:14 PM
kalau borak biasa kenapa letak RP tinggi-tinggi.....tak yah letak RP le kan....

pelawa l ...

kene letak RP weh.....kalau x...tak esklusif kata deme...

AlienGurlz posted on 26-1-2013 08:45 PM
Abang aku kata diaorang ada juga berbincang pasal forumers yang bermasalah.. Tak tahu la sekarang ma ...

ada jugak kengkadang...tp biasanya kami sembang di BOD sinun,,,

jazaa posted on 27-1-2013 07:17 PM
jadi Mod?.....
Tanak...tanak.....mintak ampun....
Jadi mod ni bukannya best  ...

Hahahahah....Jazaa mmg takleh jadik MOD>....ko garang jazaa...muahahahahah

BidAnggun13 posted on 27-1-2013 09:22 PM
Psl mod posting bahasa mcm naharam tu mmg aku pelik kenapa xde pun mod super giler kuasa buat apa2 ...

ko jgn BA.....
nanti thread aku ni jadi thread kutuk mod le pulak.....tapi sikit-sikit tak pe lah kan sbb tak de pun orang sedorkan depa ni....asyik tetiap hari "TQ Mod, dapat tacang?"...."TQ Mod..bagi kledek"  

Pasal super mod yang tak tegur mod ni, aku rasa super mod ni sibuk, mcmana le nak monitor thread yang berlambak-lambak tu kan, kecuali lah ada forummer yang report....sesetengah forummer, sesikit je tekan button report...sesikit je tekan report...."tut".....
menyampah lak aku...kememeh ya amat....kalau kememeh, jgn masuk forum lah...gi berjimba kat blog muslimah - blog wanita syurga....

Tapi kan BA....skrg ni pemilihan Mod dah ok kan....maksud aku dah kurang le jugak mod yang giler kuasa, gila nama berbanding dulu....kalau dulu...ya ampun, entah apa-apa ntah....ada sorang mod tu dulu suka ubah tajuk orang....pastu suka je close thread orang...cerita jadi tergantung.....dia kena sampuk apa ntah, tak pasti lak aku....mungkin dia nak tunjukkan kat Super Mod yang dia sorang je yang buat kerja & kreatif....
Skrg ramai mod yang aku dah respect dah....mcm mimik tu....mungkin acik mimik tu forummer tegar kat FD jadi dah memang ayat pun blh tahan, bila dia jadi Mod, dia pun tau lah nak bezakan ayat yang mana blh tahan & tak blh tahan......  
Mod sekai pun mcm tu.....

kau tau BA....aku teringat HM baru aku dulu masa sekolah menengah rendah.....sebelum HM ni ditukarkan ke sekolah aku, displin budak-budak memang tahap hampeh....sekolah aku sekolah cina tau....jadi HM yang bangsa cina ni memang tak berapa suka sikit dengan bebudak melayu....tiap-tiap minggu ada je kes kereta cikgu kena pancit...sampai kereta HM sendiri pun kena pancit....ponteng sekolah, tu dah perkara biasa...... Aku sendiri pun tak suka tengok muka HM ni....ketat habis....aku yang baik ni pun nak di diskriminasi kan....Pastu dia di gantikan dengan sorang HM yang muda, sporting, rajin ronda-ronda keliling sekolah..Walaupun dia pun cina, tapi pemikiran dia bukan mcm HM dulu, cina bukit.....dia ni modern sikit...dia lantik bebudak yang ala-ala samseng ni jadi pengawas....terkejut berok kitorang sbb dah pecah tradisi lah masa tu....mcmana Ibrahim jongang blh jadi pengawas sedangkan dia ni samseng sekolah....  ramai lagi lah buda-budak yang nakal dah dapat pakai tie......bila diorang dah pakai tie...takkan nak buat perangai lak kan....slowly sekolah aku jadi ok....prestasi akademik memang ok banding sekolah berdekatan cuma displin je lah...bila dah displin dapat di kawal, terus sekolah aku tu jadi sekolah top kat daerah tu sampai lah sekarang.....

Moral of the story.....aku tanak sambung lah....ko pun paham-paham je lah maksud aku kan?.....

panjang le pulak aku membebel.....tapi seronok le jugak dapat cerita pasal mod....

Tap ...

Nak bodek Mod Sekai?.....
Tak de maknanya Gurlz.....  Mod sekai kalau bagi kredit, paling banyak +3 je.....(satu untuk aku, satu untuk atok aku, satu untok nenek aku)....dia dah bagi siap-siap,...tak pernah lebih dari tu.....

ko tak yah lah nak bodek dia....hati dia keras tau....mcm tembok besar negeri cina....

AlienGurlz posted on 27-1-2013 09:56 PM
Board apa yang kat sana tu? A ...

Gurlz nak tau bod mana yang tak suka BA?.....
Bukan BA je....jazaa pun byk Bod yang tak suka dia....kalau BA cuma satu BOD je....tapi jazaa tu dah mcm Sumpah semerah padi dah kalau dia masuk BOD MPS.....(ada aku kisah)

medangmru posted on 28-1-2013 01:37 PM
Sebenau2nya xder pe sgt yg kami sembangkan....biasanya sembang pasal hal2 Forum di BOD tu.....sela ...

Yeah....Mod Medangmru dah menampakkan muka yang tak hensem tu........
sila...sila mod...jgn segan-segan....

OOoo....jadi diorang beborak lah pasal aktibiti yang nak di buat ek mod....
tapi kenapa dari penghujung tahun 2012 hingga 2013 ni tak byk sgt aktibiti ek mod....semua mod sibuk ke?.....
Iyalah...diorang sibuk kira bonus & mcmana nak habiskan bonus kot.....yang lelaki mungkin sibuk nak mengayat bini mintak share bonus tu kan...kan....

medangmru posted on 28-1-2013 01:39 PM
Pasai RRP tinggi2 tu aku pun sbnrnya tak tau naper...walhal kalau nak bg RRP 102 un ok dah ( kalau R ...

Yang ni ai setuju.....
tak yah letak RP102, letak RP100 pun tak de forummer yang blh tercapai rasanya......
Tapi kalau dah nak letak tinggi-tinggi tu, baik letak RP888 ke...RP666 ke...cantik sikit kan mod medang....

jazaa posted on 28-1-2013 02:14 PM
Yeah....Mod Medangmru dah menampakkan muka yang tak hensem tu........
sila...sila mod... ...

Haku tak dapek Bonussssssssssssssssss

tp alhamdulillah.....dapek Bonus dr SOCSO dan Isnuarnce company pasai accoident tahun 2011 dulu....lebey dr Bonus dah tu....

tah la naper kureng aktif MOD2 skang ni..mebe depa sebok kowtttttt....yaaaaaaa.....sebok dgn segala mcm aktiviti....

medangmru posted on 28-1-2013 01:46 PM
Hahahahah....Jazaa mmg takleh jadik MOD>....ko garang jazaa...muahahahahah
...

Ha..ha...memang tanak pun jadi mod, Mod Medang......
kalau ai jadi mod, mungkin kena sumpah sampai 7 keturunan lak nanti.....
Tak jadi mod pun dah kena sumpah....

jazaa posted on 28-1-2013 02:17 PM
Yang ni ai setuju.....
tak yah letak RP102, letak RP100 pun tak de forummer yang blh tercapai ras ...

RP 100 MOD BOd len boleh skodeng jazaa..

btw kalau x silap aku mebe ada limit tuk RRP ni...kalau x silap la...tunggu aku jadik MOD balik......nt haku teraiii

jazaa posted on 28-1-2013 02:19 PM
Ha..ha...memang tanak pun jadi mod, Mod Medang......
kalau ai jadi mod, mungkin kena sumpah  ...

Alaaa..terai je jadik MOD yg  suam2 kuku atau sejuk2 aiskosong cam kat BOD iklan sinun....bertatih2 kata org...

medangmru posted on 28-1-2013 02:18 PM
Haku tak dapek Bonussssssssssssssssss

tp alhamdulillah.....dapek Bonus dr SOCSO dan Isnuarnc ...

Aik.....????
Mod medang ni suka lah dapat bonus dari Insurance company?....
Nak kitorng doakan Mod dapat eksiden lagi tak????.....