CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Nadim

Pemandu wanita....aduhaiii !!

hahahaha, ramai nmpknya sudah kna troll dgn TT

TT nie punya citer mmg nak tergelak, aiyorkkkkkkk Bro, wake uplah, klu takat satu kes kemalangan yg baru nie pun lu nak kecoh, pehal kes2 yg sampai bergelimpangan mayat kat kaual lipis tue, x lagi yg tetiba ada satu keta ala2 superman terbang kat hiwei dan kena keta lain sbb driver "lelaki" itu tgh mabuks, tue xkira lagi bagi signal tapi dia pun xtahu nak ke kiri aatu kanan, mmg sengal hokeh, iols x kata pemandu pompuan berhemah sesgt tapi klu yg suka wat drift x bertempat, membuli pengguna lain tue pemandu pompuan ke, suka suki ptong ikut kiri dan menyusahkan penunggang motor pun bukan pompuan hokeh, pompuan wat segelintir tapi lelaki wat lagi banyak so xyahlah nak anti sgt dgn pemandu perempuan

cuma iols kesian kat minik TT tue x merasa nak pegang stereng, sayang minik konon

jgn amik kire la pemandu bas lori hatta kapal selam skali pun..tu sememangnye rata2 lelaki!!!! bagus betoi ler PEREMPUAN2 NI! balik2 modal lori, bas, helikopter, kapal layar.....xde modal lain ke???!!

elok la tu...yg hat laki salahkan pompuan.,..yg pompuan gedik2 salahkan laki...kesimpulannye adelah!! aku x bersalah!!

dah ler...jgn bertekak laki pompuan....sememangnye korang driver2 xde timbang rase dgn mat2 motor mcm aku!... ( ayat pancing nk ajak gaduh)
yg pompuan terhegeh2 nk tekan minyak,....tacap muke yg sememangnye huduh mcm kerang...yang laki kaver macho sambil puntung rokok d tangan...hoihh!! aku nk jalan!! tepi arr skett!! langgor side mirror kang reti plak marah!!! dah abeh isap rokok main lambung aje kt tingkap! nasib aku pakai full gear...kalo x?! kene lobang idong aku terbakor sape nk tanggung kos pembedahan plastik???!!! otak ada kaaa????!

yg pompuan ..x reti2 bagi signal ke kalo nk masuk simpang/ lane??? trus masuk ikot sedap bontot kete korang je!!!! aku kt tepi ni x nampak ke hah?!!!!! ketuk cermin ko..tau plak membebel...!! puihhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!! lepas tu dok cocok2 blakang motor aku..jahanam punye driver!!?!!!!!! aku signal benti tepi...tunggu ko..tau plak ko lari mencanak2....

kesimpulannye,..
aku emo ari ni.... sebb ade sbijik LC potong aku ngn bergayenye kt hewey td... wakakakaa..aku x puas hati!

sama je lelaki pompuan...cm aku paling sakit hati klau setengah pemandu nk potong ke msk simpang kanan or kiri x nk bg signal...pastu tunjuk lagak....amatlah aku meluat ...

Reply 163# Sagoo

kesimpulannye,..
aku emo ari ni.... sebb ade sbijik LC potong aku ngn bergayenye kt hewey td... wakakakaa..aku x puas hati!

*MESTI PEMANDU WANITA KAN..........

Reply 165# haneco

tak....dia adalah PENUNGGANG LELAKI
pstt...budak skolah lak tu...

Follow Us
alah uols.......laki ker perempuan ker......semua samer jer......kalo dah sengal tu....tetap sengal uols.........stress kekadang kalo driving.........memula ingat women......sekali tengok laki......chess......hurm...yg penting hati2 jer atas jalan raya tu......

Yang selalu ai jumpa lelaki malas nak bagi signal anya....
kita nak kuar simpang, tunggu lah ...
jazaa Post at 31-1-2012 10:02

ha ah lah jazaa...anya pon slalu terkena gini..... memang annoying yang nih...apa lah salah bagi signal so that we don't have to wait...

jgn amik kire la pemandu bas lori hatta kapal selam skali pun..tu sememangnye rata2 lelaki!!!! bagus ...

Sagoo Post at 31-1-2012 11:33 AM

bawak moto yg berhemah x pe .... ni kalu bawak cam pelesit mmg mintak nahas ..... orang dah bg signal kiri,lamo dah.. tp dia leh wat bodo je .. kite lak kene perati2.... sebab nye semua budak sekolah sunat belom nak kering..... budget bapak bg bawak moto tu dah cukup besar.... umo 13 14 dah tau bawak moto... tp satu haram undang2 x tau... tau bawak je....  bile dah dapat lesen konon dah pengalaman bawak moto betaun2... so belagak pandai yg amat......'aku dah betaun2 bawak moto.. bukan semalam belajar'...... mmg wajib kene sunat kali dua...

aku kalau bab motor ni orang nak kate lembab pon lembab la.. kang langgar kang dia la terok...

alah uols.......laki ker perempuan ker......semua samer jer......kalo dah sengal tu....tetap sengal  ...

chubcomel Post at 31-1-2012 12:37 PM

yup2....  begantung pade didikan  jugak... kalau dah awai2 second class nye mentality.. x pikir pasai orang lain... memang sahsah bakal  hazab bile on the road.x bg signal, main masok, dok himpit2 budget bagus gitu..... kerate calas skit dah macam nak kiamat... org dok melintas jalan tp yg bawak kerate leh menonong lelaju... "jalan akuu wehh... x kan x nampak kerate besau2 ni...."

xsiden ni belaku sekelip mate.. bukan suke2 je nak g hentam.....

Aku tak lari..aku tak meroyan ... sumpah mati-mati korang tak akan mengaku yang korang PEMANDU WANITA sebenarnya membawa banyak masalah kepada pemandu lain diatas jalanraya.. macam Anwar Ibrahim...buat lepas tu tak mengaku..spin sana sini...
Kemudian nak spin kepada pemandu lelaki...tolong sikit...korang tu perempuan...banyak kelemahan dalam membuat keputusan drastik apabila korang PANIK... terkejut sikit angkat phone, terketuk sikit angkat phone, kena herdik sikit angkat phone,, pandai pulak cari lelaki ye (suami, abang atau sepupu-sepapat)... tapi nak salahkan lelaki jugak...

Aku meroyan pasal ada sebab... !!! Sakit hati ni tuhan saja yang tahu.... menyampah ya amat !! Terutama jenis yang pakai cermin mata ala-ala katak tuuu....

Reply 169# krepek_pisang

hamboihh marahnyeee...

teman bwk motor mmg berhemah..org sekeliling aje bwk kete mcm zebra dlm zoo

Reply 171# Nadim

sabar bang nadim sabar....   jgn marah2....biase la org pompuan....last2 kite yg lelaki ni gak yg d cari..   ateee tayar pancit pon suruh kite jugak yg tukor...kene tepi hewey menangis2 deme yop...

He he...aku bukan marah..sakit hati je... bila kita usulkan masalah kepada kaum WANITA.. disamakan juga kepada pemandu lelaki... orang lelaki nak buat , depa pun nak buat...tapi cara orang lelaki lain, depa buat ikut cara depa...kemudian menyusahkan kaum lelaki pulak....

See some compilation here --> http://www.youtube.com/watch?v=WxI50T69QBY

Ini ayat yang tertulis dalam clip berkenaan... bukan aku tulis ye...

" When a girl is behind the wheel, your going to hear the crunch of steel. If you want to keep your car alive never let a women drive! "

Post Last Edit by krepek_pisang at 31-1-2012 15:17
Aku tak lari..aku tak meroyan ... sumpah mati-mati korang tak akan mengaku yang korang PEMANDU WANIT ...
Nadim Post at 31-1-2012 02:02 PM

ko mmg x lari... tapi ko memang meroyan... huhuhu  ego je lebih.... lelaki kalau dah ego tinggi mengunung... mati hidup balik pon  masih same...... dah terantok pon masih same...... siap lh masok bab politik lak pe kessss

plus ape masaalah ko dengann spec tu...  ade orang suke, ade orang x suke.. dah dia suke .. bior la.. ko hengat ape ko minat, semua orang suke ke?? dari page 1 dok royan pasai spec....

aku tengok statement kat sini semua minda tebukak... semua dok kate lelaki  pompuan same.. ade jantan yg hazab... ade yg pompuan yg hazab.... ko nye statement tu yg meminta di laser.... x leh terime yg pemandu lelaki yang terok2 tu same terok.....

Post Last Edit by krepek_pisang at 31-1-2012 14:55
Reply  Nadim

sabar bang nadim sabar....   jgn marah2....biase la org pompuan.... ...

Sagoo Post at 31-1-2012 02:05 PM

tok en sagoo hehehehe mane  ade marah.... ni debat biase2 je....
x tuka takar sendiri??? hellooo...  penah tengok x orang tukar tayar macam mane?? kene gune tenage lelaki ..Why????? .. dahh di cipta lelaki lebih kuat ...  kalau boleh tenage pompuan ngan lelaki same..  kalau semua boleh buat sendiri..... bik x payah ade laki....
selalu nye lelaki ni nak rase diri dia tu power dah bergune....  mmg dah naluri gitu... ala2 rase diri tu superman dok protect rakyat2 yang lemah.......  kalau x nanges ,lentok, ngadu kat FB bukan perempuan name nyer...
dah la... debat ngan org ego cam TT tu sampai kiamat pon dia je betol... bior la si luncai dengan royan royan nye itu.....
yang penting... ramai lelaki pompuan same bile dok belakang stereng..... ade yg hazab ade yang berhemah...

miss pompuan, dan miss suka sangat drive
kalau rasa2 otak serabut je, kuar lah g drive jenjalan pusing2 merata2
tapi miss tau lah, time bawak pelan, kena dok lane kiri
time bawak laju, boleh la duduk kanan
pastu kalau nak masuk simpang kiri, kena bagi motor lepas dulu
dan yang penting, signal kena selalu guna

tapi orang laki selalu tak guna signal
menyakitkan hati je

before talking,please connect your tongue to your brain...okay?

kalu ego tinggi melantun tu, bagi fakta cam mana pun, masih nak menegakkan dia yang betul. cuba bagi statistik country without woman driver. adakah no accident recorded atau masih berlaku kemalangan?

tok en sagoo hehehehe mane  ade marah.... ni debat biase2 je....  
x tuka takar send ...
krepek_pisang Post at 31-1-2012 14:54

nak nangis teman bace posting berilmiah mike ni   paling best dlm nih