CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: katak_ungu

~ Ko GILA!! Aku GILA???....Ko la yang GILA!!! ~

ok ada satu lagi citer dan nie berlaku masa ana sekolah rendah
ok nama dia Habsah dan dia nak semua ...
fatehana Post at 21-7-2011 20:14

hehehe suke2 cite nie bravo2

inai pun ade gak 2 cite,

kisah pertama, sepupu inai nama dia karim (tua dah sbb anak kepada abg sulung ayah , ayah anak 3rd last drpd 9 adik beradik)..dr kecik2 dlu mmg kalau inai balik kg karim nie mmg xbetul dah(mak ckp mse kecik2 kne dmm panas biasalah kg kan mane ade ubt cnggih2 lg) tp mmg xberani dekat2 ngn dia.dia xkacau org pun tp kalo org dtg umah dia mst mntak rm2..sbb duit 2 dia nak beli rokok dia plng ingat ayah sbb ayah sokmo bg lebih kat dia,karim nie xkaco org suke merayau2 sekitar kg pakai baju sume molek sbb adik beradik dia mmg jg btul dia cume xperambat aje.ade sekali 2 kiteorg tgh tgok doremon biaselah budak2 dia plak nak mayang maghrib kununnye kat tingkat atas kiblat dia asal dan aje tp mngdap tv sekali 2 dia sound lah kiteorg 'woi pelahan sikit tv aku nak smyg'pastu dia takbir terus rukuk.huhu sabar ajelah kan?
sekarang dia ade lg tp tua dah tp still lagik mntak duit up ckit rm5. 2 rggt xckup beli rokok..emm sape lah ajar dia merokok 2 kan?

Rate

1

Reply 159# fatehana

wahahahahah...kesian kat cikgu karim..agak2 merah tak muka dia,kak? ekekekek

Reply  fatehana

wahahahahah...kesian kat cikgu karim..agak2 merah tak muka dia,kak? ekekekek
katak_ungu Post at 22-7-2011 11:25

mahunya x merah padam kalau dah diperlakukan camtue dahlah dia tue duda so takutlah saham turun sbb dia minat kat sorang cikgu cun
yg pelik, kan mak besah nie cuma suka cikgu karim aje, dgn cikgu lelaki yg lain dia xnak wat pon

mahunya x merah padam kalau dah diperlakukan camtue dahlah dia tue duda so takutlah saham turun  ...
fatehana Post at 22-7-2011 11:32

cikgu karim macho kot? miahahahaha

kt kg aku yg glemer ialah midah...ktorg pgl die Midah gler..midah gler yay!..midah gler yay!.. gtu la lebeh kurg...hahaha...tp kdg2 mcm gler, kdg ok je..die penah mrh aku tetibe..tp aku bt dek je..
satu lg xtau name tp pompuan la...mak aku kate meroyan..bile time meroyan je die pki kain tp x pki baju...topless la kate omputih...ske mtk duit 2 ringgit kt org..especially lelaki la..hahahaha...

Follow Us
Reply 159# fatehana

bole tahan renyam gak mak besah ni..comolot bagai..
kat cikgu karim tu aku x taw la dia beruntung kene siyom ngn mak besah tu ataw bala buat dia...heheh

Reply  fatehana

bole tahan renyam gak mak besah ni..comolot bagai..
kat cikgu karim tu ak ...
makita Post at 22-7-2011 15:21

aku pon dok pikir...betol ke dia gila??

Giler bayang... giler talak... giler judi... giler vavi... pun termasuk dalam topic yang katak ketengahkan nie ker???

Giler bayang... giler talak... giler judi... giler vavi... pun termasuk dalam topic yang katak keten ...
HaMiZiE Post at 23-7-2011 00:05

iyer...boleh masuk sekali......

iyer...boleh masuk sekali......
katak_ungu Post at 23-7-2011 18:57

Tengkiuuu.. tengkiuuu...

kalo cam tuu... memang Malaysia dihuni oleh ramai orang giler ler yerkkk

Giler bayang   ... selalu terjadi biler seseorg tu kenal or selalu terserempak ngan seseorg yang dia tak kenal tapi dia sukerrrr bangat kat orang tue. Kalo dia kenal, mungkin dia cuma tegor tegor cam tue jer... or kalo orang tu dia tak kenal tapi selalu terserempak, mungkin dia cuma senyum senyum jer kat orang tue... or taktik paling klasik sekali, buat ala ala jual mahal dan kekwat  tapi dalam hati meronta nak approach orang tue ... Aleh aleh, memakan diri dari dalam dan menyebabkan dia selalu tergiler bayang.... ...

Giler talak   ... yang ni pun selalu berlaku dalam masyarakat kita. Laki bini gado gado.. last last, si somi terlafaz talak 3 . Allah bagi 3 chances tapi dia pakai 3 in 1 sekali ... last last menyesal tak sudah sudah sebab dalam hati tu, si somi masih sayang sangat kat bini dia... bak kata pepatah, terlajak perahu boleh diundur, terlajak kata... hambek kooo... biler dah nyesal, mula ar pikiq benda yang bukan bukan semata mata nak dapatkan bini dia balik termasuk ar menggunakan formula cina buta   ... yang paling teruk sekali, dah tau dah terlafaz talak 3... still rujuk balik dan hidup seperti laki bini yang sah... . Penyakit giler ketagori nie ni lebih parah daripada orang yang tol tol giler...

Giler judi ... ... Cuba pi usha usha kedai Totto... Kedai magnum... berlambak orang Malaysia yang mendapat penyakit giler dalam ketagori nie... tak mo citer panjang ar bab nie... malu ler weiii

Giler Vavi .... ni orang yang suker wat kerja main hantam ajaaaa... kalo naik moto, merempit cam pelesitttt giler babeng jer... kalo dah marah, teruih nak menghambor dan menyembor mengalah peluru sesat ajerrr ... kalo dah berporem kat cari, montot teruih melekat kat depan PC/Lappy 24/7   .... nie suma ketagori2 orang yang menghidap penyakit giler vavi

sekaing, terima kasih...

Rate

1

tengkiu for the tacang bro medang... hepi nya dapat tacang...

giler kutip tacang kat porem cari pun termasuk dalam topic perbincangan nie ker?
giler meroyang kat porem cari pun consider giler gak ker???

tengkiu for the tacang bro medang... hepi nya dapat tacang...  

giler kutip tacan ...
HaMiZiE Post at 23-7-2011 08:01 PM

Hahahahahhaa......................Apa2 pun buleh kowttttttt....kene mintak pencerahan kat TT..........

Reply 172# HaMiZiE

giler kutip tacang kat porem cari pun termasuk dalam topic perbincangan nie ker?
giler meroyang kat porem cari pun consider giler gak ker???

Boleh, Hamizie.....

I like your idea....teruskan...at least banyak cabang kategori GILA yang boleh kita kupas dan ada antara kita yang tak tahu atau tak perasan....maybe ada new kategori yang boleh diangkat dan diguna pakai

Reply  HaMiZiE

Boleh, Hamizie.....

I like your idea....teruskan...at least banyak cabang ...
katak_ungu Post at 23-7-2011 20:22

Tengkiu bung katak

Actually... ketagori giler giler yang aku eksplain tadik tu merupakan the starting point kepada penyakit giler yang kronik. Kenapa:

kalo dah giler bayang... tapi tak berani nak meluahkan, jiwa merana ler wei... lagi ar parah kalo tau dia pun suker kat kita, tapi dek disebabkan kita jual mahal... dia ingatkan kita tak suker kat dia.. aleh aleh dia mencari orang lain untuk mengisi kekosongan. Jiwa memang kacau biler ni dah terjadi dan sesapa yang tak kuat tu, memang boleh jadi sewel dibuatnya

Giler talak ... ... sapa yang tak menjadi giler wei kalo bini yang dah tercerai talak 3 tu dah dipetik oleh orang lain. Nak rujuk balik, hati bini dah tawar sebab dia dah ada orang lain. Mau dia buat sumthing to harm his ex wife ngan new hubby dia ... alasan sebab cemburu yang kuat sangat... kira ex hubby tu dah jadi saikopath ... satu cabang penyakit giler gak tueeeeee...

Giler judi.... kalo duit dah berhabis utk berjudi... anak bini lak dah tah hilang ke mana... mau jadi sewel instantly... yang paling common, bunuh diri terjun bangunan sebab tak mampu menghadapi hakikat kehidupan beliyau yang dah hancuq...

yang giler kutip tacang dan giler meroyang kat porem cari lak... ...:

giler kutip tacang...  sesetengah porumer tu, memang jujur dan ikhlas nak berkongsi idea, pendapat dan suker nak berdiskusi ngan porumer2 yang lain. Tak kisah ar samada mod nak bagi tacang atau pun tak sebab yang penting bagi mereka ialah time berbincang dan berkongsi maklumat tu, banyak faedah yang mereka dapat. tapi memang ada segelintir tu, memang suka nak kutip tacang... masuk jer bod, mula ar wat spam kat thread2 yang ada kat bod tu... janji sekali posting dapat 1 tacang. Biler mod dah kasi warn, tak makan saman... biler mod cantas kredit dia... teruih naik giler tak hengat donia ... aku pun giler nak kutip tacang gak , tapi kalo tak dok thread yang menarik perhatian aku untuk posting sumthing, aku tak dok ar sampai wat spam tah aper aper kat thread tue... aku just pi bod games... main main kuiz... posting ar macam macam, dapat gak tacang halal yang tak menyusahkan orang

giler meroyang kat porem .... apa gunanya porem cari kalo tak digunakan untuk meroyang kannnn ....  tapi terus terang ar, kat porem cari ni memang ada ketagori ketagori jenis meroyangnya... aku paling suker berporem ngan orang yang hepi hepi dan tak suker nak provoke orang lain. Kalo meroyang pun, kita meroyang ngan cara yang sihat. Yang paling aku malas nak layan ialah nak meroyang ngan orang yang suker nak provoke dan meroyang tah apa apa . Aku rasa mereka ni memang ada penyakit mental arrrrr.... biler dah gaduh ngan porumers lain... ayat ayat yang diposting, ya Allah... merapu tah apa apa. very the saikopath type punya orang... kalo mod cantas kredit dia... lagi ar hebat dia meroyang

p/s kengkadang aku suker gak giler meroyang sorang2 kat bod games, kuiz & misc/pelbagai.... ... sampai kengkadang ankle asheng pun datang menyampuk, cam tau jer yang aku perlukan teman utk meroyang

Reply 159# fatehana

Teha.....
sakit perut gelak....
Dapat bayangkan mcmana pucatnya muka cikgu karim....

Tengkiu bung katak  

HaMiZiE Post at 23-7-2011 20:54

welcome.....welcome...no problemo,bro...

apa yang ko tulis tu mmg ada benarnya...walaupun aku banyak jadik silent-reader kat bod2 lain....aku amat tidak suka apabila melihat caci maki dan provokasi yang ada dalam mana-mana thread...huhuhuhuhu

Reply 102# fatehana

Teha....pasal tukirah tu, akak pun dengor....
memang famous kat muor....
Tapi ada sekali dulu akak dgor dia kena rogol kan?....
Rasa nya dengan drebar2 teksi kat situ...
Pastu dia dapat anak & anak dia tu orang ambik bagikan orang lain jaga......
wah....kita sama bendera rupanya teha.......

Kebetulan, ada artikel terkini yang berkaitan ngan posting katak ... Adakah anda mempunyai simtom simtom sakit mental... kalo ada, sila ler ke spital utk wat pengesahan. Better prevent awal2 before thing getting serius

Dapatkan rawatan awal jika murung, ada tekanan mental
23/07/2011 7:28pm

PUTRAJAYA 23 Julai - Dapatkan rawatan awal dan hindari perasaan malu jika mengalami masalah kemurungan atau tekanan mental kerana masalah itu mudah diubati jika dikesan lebih awal, Menteri Kesihatan, Datuk Seri Liow Tiong Lai.

Beliau berkata, kementerian memandang serius mengenai perkara itu kerana setiap tahun berlaku peningkatan bilangan pesakit yang mengalami masalah tersebut.

"Ramai yang malu untuk berjumpa doktor bagi mengesan mahupun mendapatkan rawatan awal. Mereka lebih rela untuk menyembunyikannya,” katanya kepada pemberita selepas melancarkan Program 10,000 Langkah Sehari bersama Mysihat dan Berita Harian di sini hari ini.

Tiong Lai berkata, ramai yang pernah mengalami masalah tersebut cuma yang membezakan adalah serius atau tidak dengan dengan itu tidak perlu merasa malu, takut mahupun bimbang untuk mendapatkan rawatan.

"Kalau dapat dikesan di peringkat awal adalah lebih mudah untuk diubati berbanding membiarkan masalah itu menjadi serius. Kebanyakan kes yang dapat dikesan awal ialah kemurungan yang dihidapi ibu yang baru melahirkan anak,” katanya.

Beliau berkata, masalah mental dan kemurungan berlaku tanpa mengira latar belakang termasuk golongan profesional seperti guru, jurutera, akauntan, peguam dan juga wartawan.

Setakat ini terdapat 110 doktor pakar, 45 hospital kerajaan termasuk institusi kesihatan mental yang menyediakan perkhidmatan psikiatri sementara 800 klinik untuk rawatan susulan.

Tahun lepas sahaja sejumlah 22,000 pesakit telah dimasukkan ke wad untuk masalah berkaitan penyakit mental manakala 400,000 lagi sebagai pesakit luar. - Bernama (Credit to Utusan Malaysia)

Rate

1

Reply 179# HaMiZiE

weh...ada masuk dalam buletin utama tadi...sengih2 aku jap....(tapi aku tak gila)