CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 2511|Reply: 2

betul ke apa yang aku nampak?

salam
kisah ni berlaku lebih kurang 3 bulan yang lepas. just nk share ngan korang smua kjadian yg berlaku kat dorm asrama skolah aku. (fyi, skolah ni perempuan shj)masa tu dah tengah hari lebih kurang pkul 1.15. aku ngan kengkawan dok dalam biology lab. wat pengetahuan korang, lab tu betul2 berhadapan ngan dorm asrama. masa tu klass dah nak abis, so kitorang duk kemas barang2. aku pun tak tau camna aku boleh pegi jeling dorm kat depan tuh. tetiba je aku nampak kelibat putih di sebalik langsir dorm tu. serentak tu mulut aku terpacul kat kawan aku sebelah, "eh, aku nmpak benda la ". hah...apalagi, kawan aku tuh terus ckp aku main2. aku ni sebenarnya takdela takut sngt tapi aku rasa mcm tak percaya apa yg aku dah lihat. so, aku wat derk jela...bila naik ke klass trus bulu roma aku berdiri tak pasal2. tangan aku memang sejuk giler. jantung aku toksah nk kata la, berdebar giler.. aku pelik la tetiba je aku jadi camni sedangkan aku dah wat tak kisah psl benda tuh. terus je aku baca ayat qursi wat penenang dan tak pasal2 presentation aku pada waktu tu kawan aku yang ganti fuhh...
aku hairan la betul ke yg aku nmpak adalah 'benda' tuh? sebab msa nmpak tu aku wat biasa je. camna plak tetiba jadi lemah semangat. kawan2 aku plak jadi terlebih takut drpd aku..ceh!
tp, mntak dijauhkan la drpd perkara2 yg xdiingini berlaku.

siang2 pun ade eh?

baju skolah la tu yang org gantung kt tingkap