CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: CARI-MRO

Lelaki Tengah Memancing Jumpa Sampul Gambar Suami Isteri, Ada Tanah Kubur Mungkin Sihir Pemisah

Malaikat Karut dan Marut tersenyum sinis ajar manusia sihir untuk memisahkan suami isteri

kenapa hantar sihir camtu?

kenapa tak hantar guna lalatmove je

noor2 replied at 26-9-2022 05:18 PM
Bukan ke penyihir Rusia kata susah nk sihir org islam

Saya ada baca org komen kat video bomoh rusia tu. Dia cakap org islam mmg susah nak kena sihir melalui angin. Kena ada fizikal contact, contoh melalui makanan. Atau mcm tabur tanah kubur dpn rumah, so bila terpijak tanah tu yg boleh on sihir tu.

Gambar full, kepala sampai kaki dalam 1 frame. Bahaya ni

Edited by green~tea at 27-9-2022 12:35 AM
nirose replied at 26-9-2022 11:08 PM
Saya ada baca org komen kat video bomoh rusia tu. Dia cakap org islam mmg susah nak kena sihir mel ...

Mende ni atas jenis2 sihir asal dari mana jugak...

Tanah kubur tu orang cakap utk kasi mati org yang dia nak hantar sihir tu.. santau pun utk bunuh kan.. ini ilmu dari indon

Arwah mak i kena sihir besi bhat siam.. org tanam keliling rumah... kes nya sbb tak dapat kawen mak i je

Satu lg duit syiling 5,10, 20 sen.... ni utk sihir perniagaan atau rumah/tanah yg nak dijual ke, supaya tak laku/org tak nampak.. weols dah byk kali kena hadap org campak syiling beberapa genggam.. dekat resort, dekat kedai2, dekat rumah2 weols kasi sewa.. tenant melayu sskjp.. tenant bangsa lain takde buat perangai gini..

Yg rumah sewa tu ex-tenant campak segenap sudut rumah, semua bilik, stor, ruang tamu, semu toilet,  even pintu masuk bawah lapik welcome tu pun dia tabur syiling... kesnya tenant tak puas hati kita halau dia keluar tak bayar sewa 3 bulan... burn deposit.. sbb tu lah weols jual dah sume rumah yg kitorg buat sewa... penat hadap tenant pelbagai peel..

Even minyak sihir pun byk jenis.. ada minyak buluh perindu, minyak dagu, minyak cenuai, low level is minyak pengasih... i pernah kena minyak pengasih.. 2X berubat darusyifa & self healing, alhamdulillah settle

Biasa yg sihir kita ni orang kita kenal pun.. sbb diorang ada access pada kita.. senang ngantar barang...
Aku harap org yang menagntar sihir ni siksa dunia akhirat..  aku takkan maafkan sama juga dgn orang2 yang berhutang lari tak bayar

pagi tadi melawat kawasan
terjumpa satu pokok ni, penuh dengan ikatan tali-tali kecik kat dahan
ada tu tak pakai tali, tapi pakai daun panjang

orang-orang tua semua sedapkan hati sendiri, "Monyet kot main anyam daun?"  
mengeluh aku kat situ. nak gelak kang, dikata kuang ajor

anyway, dalam Al-Qur'an pun ada cerita, cara nak rungkai jenis sihir paling basic ni,
penyihir yang meniup kepada simpulan-simpulan.
kena rujuk kepada yang pakar, asatizah dan pengamal perubatan Islam

Follow Us
noor2 replied at 26-9-2022 05:18 PM
Bukan ke penyihir Rusia kata susah nk sihir org islam

dalam Al-Qur'an ada menceritakan, Nabi Muhammad S.A.W. sendiri pernah disihir
lalu turunlah ayat-ayat untuk merungkai sihir tersebut

Kenapalah xsihir putin ke trump ka saper yg jahat2

Bagi mati tu dik, bukan pemisah. Cumanya nak tahu berkesan ke idokkkkkkk. Tak berkesan buang masa je ko habiskan dakwat print. [em:1:]

green~tea replied at 27-9-2022 12:31 AM
Mende ni atas jenis2 sihir asal dari mana jugak...

Tanah kubur tu orang cakap utk kasi mati org  ...

Bila kaka cerita tenant sskjp ni, iols pun trauma dan rasa nak jual je rumah sewa sebelum ni. Tak pernah trauma hadapi tenant sampai la dapat tenant sskjp. Tapi mujur ada kawan syorkan bagi agen hartanah handle kan sewa. Lantak la dapat berapa banyak kat theyols pun, janji tak pening kepala nak memikir. Duit pun semua on time masuk tiap2 bulan. Memang serik dengan tenant sskjp. Di tinggalkan bil api, bil air beribu2. Kunci tak bagi balik, katanya nak duduk lagi. Hm macam2.

nirose replied at 26-9-2022 11:08 PM
Saya ada baca org komen kat video bomoh rusia tu. Dia cakap org islam mmg susah nak kena sihir mel ...

Oh.....syaitan ni pun ada bnyk.level kut...

Adrif replied at 27-9-2022 02:05 AM
lalu turunlah ayat-a ...

Betulla...rasulullah lagi kuat amalan pun kena...

cmf_premierleag replied at 26-9-2022 05:28 PM
Sbb tu akak tak suka upload gambo muka bersepah sana sini..kt socmed, wassap profile picture pun gam ...

Klu kwn2 sis upload... tag sis.. mcm mana? Ke sis mcm ofismate i.. yg akan warning kwn2 jgn upload gambar ada dia.. walaupun org ambik camera guna camera sendiri... dan dia ada je mengendeng utk setiap gambar.. klu x nak org upload.. jgn la ada dlm gmbr... jgn la menyelit...

Adrif replied at 27-9-2022 02:05 AM
lalu turunlah ayat-a ...

Apakah ayatnya... kerana aku rasa aku disihir.. aku amat bencikaan seseorang.. walau dia x buat salah pada aku.. tgk muka dia pun aku venci...

matjerk replied at 27-9-2022 06:43 AM
Apakah ayatnya... kerana aku rasa aku disihir.. aku amat bencikaan seseorang.. walau dia x buat sa ...

Surah AlFalaq dan AN Nas

dudaberhias replied at 27-9-2022 03:27 AM
Bila kaka cerita tenant sskjp ni, iols pun trauma dan rasa nak jual je rumah sewa sebelum ni. Tak  ...

Nak halau tenant ketegaq ni mmg kena hati kering sikit... dia buat cerita sedih la apa la, takleh nak kesian sgt dgn cerita air mata tu... kena kesian kat diri, jangan kena pijak... ni prinsip laki aku lah...

Masa halau tenant2 bermasalah ni, mmg janji sekian2 haribulan... nnti datang serah kunci... terus bawak mangga baru.. mangga tenant kasi tu weols buang... mmg ni MO kitorg...

Yang jarang bermasalah nya commercial tenants.. masa PKP dulu je masalah sekejap sbb bisnes ada yg takleh operate... so derang jenis good paymaster so kita pun ada je hati perut kasi discount kalo derang cuba mintak..

matjerk replied at 27-9-2022 06:43 AM
Apakah ayatnya... kerana aku rasa aku disihir.. aku amat bencikaan seseorang.. walau dia x buat sa ...

Selalu baca selawat syifa.. pendek dan mudah hafal & faham maksud doa tu...

Lepas tu dengarkan juga ayat ruqyah...

noor2 replied at 27-9-2022 04:46 AM
Oh.....syaitan ni pun ada bnyk.level kut...

Betul... syaitan jin ni byk level... even sihir pun byk level.... lagi tinggi level lg mahal...

Contoh cam minyak pengasih biasa dijual dalam botol 3 - 5ml aje.. mmg kecik cenonet.... kawan i pernah cerita... kalo minyak pengasih normal jampi2 tu RM500 sebotol 3-5 ml.. kalo minyak pengasih buluh perindu pun lebih kurang rega gitu jugak ade yg cecah 800 sebotol...

Tp kalo minyak cenuai, or minyak dagu org mati dibunuh tu mmg highest level minyak pengasih 3- 5 ml pun rega ribu riban.... sbb hanya tok batin atau bomoh handal yg byk khadam je boleh buat minyak ni.... rare talent katanyehh

dudaberhias replied at 27-9-2022 03:21 AM
Bagi mati tu dik, bukan pemisah. Cumanya nak tahu berkesan ke idokkkkkkk. Tak berkesan buang masa je ...

Then nampak nya sihir tu tak berkesan la... sbb deme setakat bercerai

jijiknya bangsa melayu yg suka bermusuhan wpun agamanya Islam.