CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 2888|Reply: 2

apa benda nye nih.., beskot ker?? lol

dah lama tak buat teka teki... ya lorrrrr  aku bertapa  kat gua mulu sbb bes fren dan bes enemy aku si beskot  bertapa kat batu caves  mandi susu sumer...

ni hah.. ada satu ridel....  mmg kacang botoi punya ridel.. kalu lah beskot tak dapat jawab.. maknanya memang dia tak pakai spenda masa dia pi jemahat  esok!!

apa dia.........  pakai kot kunen... kapla warna itam... dan bila jalan MOSTI tinggalkan bekas......  

hah  beskot.. ko dapat tak..??

p/s:  stoberi  sihat tak...

Originally posted by amazed at 29-1-2009 11:19 PM dah lama tak buat teka teki... ya lorrrrr aku bertapa kat gua mulu sbb bes fren dan bes enemy aku si beskot bertapa kat batu caves mandi susu sumer... ni hah.. ada satu ridel.... mmg kaca ...

huhuhu.. ayambek!!!!!

Aku mmg dh lame bertaper.. aku baru blk dari nepal..
tgh pilih2 calon, kat anner kn save budget, mas kawen dah diharamkan...
Xdela aku nk berhutang ahlong sumer mcm nk kawen kt cni...

Aku dah lame tao jwbn ridel ko ni amazed, nam taon dulu lg. saje aku malas nk jwb awal2. Kasik can kt org len dulu jwb...

Reply #2 BeskotCekelat's post

Aku mmg dh lame bertaper.. aku baru blk dari nepal..
tgh pilih2 calon, kat anner kn save budget, mas kawen dah diharamkan...
Xdela aku nk berhutang ahlong sumer mcm nk kawen kt cni...

Aku dah lame tao jwbn ridel ko ni amazed, nam taon dulu lg. saje aku malas nk jwb awal2. Kasik can kt org len dulu jwb...

pi nepal???  ye lorrrrr kasta pun dah tarak... jadik dapat ler ko kawen ngan kumari  tu ekkk...  no more brahman sumer tu....     mas kawen tu.. ko bagik ajer...  GRILLED YAK... banyak kat nepal...

semenjak enam puloh sembilan menjak dok kat nepal tu....  dah bley cakap tamil ker... onnu, rundu, moonu, naalu, angchu, arru...   

yannedeeeeeyyy

LMFAO.......blah la ko... tee hee... tau jawapan kunnun.... yeaa  yeahhh  ko tau jawapan tu.. and my grampa was napoleon bonaparte!!!   

pehal tetiba  jadik religious nih.. nak kasih worang laen jawab dulu nih...   tak penah2 alim nih......OOOOOO wait wait...   ahhh sebab januari.... ko jadik alim sikit... nanti   masuk february....  abis ler....!!!