CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: ako_chan

rumate ku yg mental.....dah selesai!!!!

[quote]Originally posted by ako_chan at 8-11-2006 11:18 AM
Salam semua

Originally posted by miss_comel at 13-11-2006 02:36 AM
terasa kes ni utk budak tak matang..cepat2 la korang membesar,kerja,kahwin n hidup jauh2 dari kawan yg mental ni..

yg kawin dan beanak pinak pun ade yg mcm ni tau, lebih parah, bukan buat cerita pasal diri sendiri aje tp buat citer pasal org lain juga:geram:

susah tul ek dok umah sewa nih...macam2 hal boleh jadik....takat nie aku takder pengalaman dok rumah reramai nie cuma masa kat hostel tur penah ar.....aku pun jenis maleh nak amik tau hal orang so, lantakler.....cuma pasal member mental camnie ader gaks ler...mamat sorang nie kalo citer memang tak leh nak caya so, kalo dier nak mula story dier aku mula ler nak blah.....tapi kalo citer dalam tepon aku layan skit2 pastu wat2 ler bz ker hapa ker.....nak percaya jauh sekali ler.....so, korang tak yah layan sangat.....kalo layan pun wat cam dengar tak dengar jek citer dier.....hhhhmmm...hhhhaaaa...ooooo....yer ker....ok lah......

lady_arviena This user has been deleted
aku ada mmbr baru kenal... baru ingat nak jadi geng kitorang coz dier nie kawan mmg best lah...

cun giler babi.. sumpah mmg aku cakap, lelaki sgt suka dier, muka cun dewa.
speaking ok, da lama dok oversea, pastu cam baik hati cam angel

haha member2 aku sumer berebut2 nak kawan ngn dier.ye laa, kagum giler... kalo aku jadi dier, takde masalah nak tackle sape2 pown yg aku suka.. tapi rupanya, disebalik itu dier ada kelemahan yg lagi mental dari kitorang sumer muahahaa

kitorang kenal dier lam seminggu dua da macam2 kemusykilan kuar.. pasal bf takyah citer lah. aku plg tak bleh blah dier siap melayan lagi mamat2 tak ensem yg kena rijek ngn kitorang.. mamat2 loser nih suka laa ada awek cun nak kat dorang, tapi dier gunakan dorang jer muahahaa... minah ni cakap dorang yg terhegeh2 kat dier, sebenarnya dier yg ngorat2 hahahaa

citer pasal mamat paling hot dalam course dier kat tmpt study ktorang minat dier laa, tapi kitorang ni da lama study sini, kalau hot mesti kitorang kenal.. rupanya minah ni yg hegeh2.. tak hot plak tuh haha

citer pasal ada guys belikan dier kasut ni lah, ex dier millionare and soooo hensem tapi aku tengok barang cikai2 jugak.. handbag tak ori.. mekap pown stakat silkygirl ngn maybelline.. nak beli anna sui ker, mac ker bobbi brown tak mampu pown aku tengok.. baju pown paling mahal esprit ngn mng.. takde la mahal mana tapi citer bagai nak rak hahahaaaaaaaaa

paling kitorang bengang, dier pegi ngorat abg senior kitorang.. well sumer member laki kitorang takde laa ensem pown haha, dier ngorat.. nak tunjuk dier ni hotstuff kot. siap buruk2 kan kitorang kata kitorang suka pinjam barang2 dier sumer suka2 ati.. pastu ape tah lagi... aku mmg menyirap lah. dier yg offer. tak penah sekali pown kitorang mintak. itu pown barang2 dier apa lah sangat. takde makne nyer nak pinjam.

ah, blambak lagi lah citer psycho dier yg bleh buat aku giler kalo aku melayan. budak2, aku abaikan jer. yang aku tau, skang ni dier mmg tak brani nak citer pape ngn aku. aku malas nak layan. tapi kalo ngn member2 aku yg lain, ada gak laa dier tambah perisa kadang2. aku tau aku tanak jumpa dier. buat sakit ati aku jer hahahaaaaaa

[ Last edited by  lady_arviena at 18-11-2006 11:28 AM ]

cemacamlah perangai manusia sebenarnye...
actually psl rumet ko yg suka make up cerita tu...ala mmg common laa kalau kat uni. hehehe
aku punye solution senang je...
ko jgn nak pegi sakat2 dia...sbb lelama ko pun bole jadi mental
seriously...
sbb ko sakit hati/bengang ngan perangai dia...lelama ko bole berubah jadi cam dia jugak...

pada aku....stay neutral...kalau dia cerita tu..iyekan saje...
pastu buat dek...bile perlu
kalau bole kurangkan interaksi dgn dia...
buat2 busy dgn keje ko...
abis cite

Hehee

Follow Us
Ati

True-X

[quote]Originally posted by ako_chan at 19-11-2006 09:12 AM
True-X

org2 mcm gni hanyelah desperate of attention atau lack of attention

merk rasa nak gelak kuat2 bila dok baca nkorang dok posting citer nie....merk x pernah mengalami mcm uols cuma merk ada gak sorang kawan yg ada perangai suka "propa"....tapi dah lama merk x jumpa dia nie....

Satu topik yang sangat menarik perhatian saya

saya amat teruja sekali'

secara tak langsung,boleh mengenali orang sekeliling dan diri sendiri,,..

nak tunggu cerita orang lain pula...

[quote]Originally posted by ako_chan at 8-11-2006 11:18 AM
Salam semua

ini namanya mental disorderrr.....

lailan This user has been deleted
haha..mmg mental..tu namanye saje nk tarik perhatian org....buat tak layan je..:ah:

saje 2 nak ambk perhatian org.
sewel..........

rumet ko musti ader problem sebenarnye ... org mcm ni ... mmg asal nye ade problem n mengalami rase rendah diri atau kurang keyakinan diri ... so, to overcome dia akan create s/thing yg dia punye fantasi .. n ye lah .. bila da skali membohong ... mesti susah kan ... nak kene sambong aa pembohongannya itu .....

sian jg sbnrnyer kat rumate ko tu..rs dia ada mslh..korang jgn la isolate dia..ak rs sian la..wat bodow je klu dia citer dh tau dia mg mohong kan...pe2 ajak dia skali...tkt gak...org gini ..rs dia pndam sumthing...rumate ak plak xder la mental tp emooooooooooooo nk mampus..aduh mrh je dia hempas2 bnda..ak yg tgh tdow ni turs terbgn....cm xrespek je...kt tgl satu hostel ni perangai memc2 msg2 kena try adapt la ye...

keturunan penglipurlara kut minah nih..  jgn dier pi propa pasal ko sudah

Itu baru kat Kolej/Uni.
Nanti bila dah keluar.. lagi la jumpa ramai org camtu.

My story..  Sorang mamat ni semua yang best belaka tentang dia..

Encik Z, (dia kata dia pun join forum cari... sorry, aku dah letih)

- Airasia mana ada fly ke Sydney... baru area Asean la...
so kisah ko yg pegi sydney dgn airasia tu aku delete la ye dari otak aku...

- Apsal ko nak order DVD tu kat Sydney.. kat KL pun leh beli terus.. Sydney lagi..

- Kisah ko yg nak kawin buat besar2an jemput penyanyi tersohor pun aku scrap jer la ye...

- Ko ni memang ramai kawan kat seluruh dunia ka?

* Release tension jap  ;)