CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Lilrose

"Aku Pilih Hujan Emas Sebab Bebas Tanpa Diskriminasi!" - Lana Nodin

Siputsedut87 replied at 25-9-2021 12:50 AM
Ooo..gitu.. kejap je la angan2 vegan tu ..dedulu beria betul suruh tgk video lembu kne torture.. p ...

Ye sis...anak laki dia kan makan turki bacon
Hehehe

Aku   sendiri xkan loud macam ini sebab perlu juga hromati org yg bervaksin

cukuplah aku xambil vaksin nakharom corona dan diam diam sahaja

Dunia kita dikongsi dengan pelbagai ragam manusia

jagalah lidah supaya langkah mu tidak kecundang !

jfq replied at 20-9-2021 05:02 PM
Takyah betulkan ejaan kot.
Tampa premium outlet tu nama shopping ctr tu le. Kan dia tgh seronot ...

Iol pun trfikirkn psl Tampa, Florida haha.

SpyLeman replied at 20-9-2021 05:38 PM
Aku tgk Azah Aziz, Dato' Shake dan Acik Anita serawak tu dok obersea lagi lama. Takde pulak dok buru ...

Mnggigil iol trgelak bsar bab minah MJ gi US 3 kli dh lupa daratan tu hahahaha.

dudaberhias replied at 20-9-2021 06:56 PM
Mungkin sebab jakun baru duduk sehari dua. Orang lain yang duduk dah lama especially student2 tahu ...

Yg ni btul, mna2 negeri pun ada klebihan dan kkurangan trsndri.

Edited by ina_na at 9-10-2021 10:25 PM
amansihat replied at 26-9-2021 12:16 PM
atau acik lana kat sarawak duduk dlm hutan atau rumah panjang.ramai je ummah sarawak duduk rumah pan ...

Dia nk ajar DG  ckp farmason.. dia sendiri pun duk ubah hidung dia..bab baju pun ikut agama sgt ke.. farmason konon..hahaha..bila org kurang cerdik berkata2 kan..

Follow Us
Minah idung mikel jakson nie....p bela laki bewak tu....jgn blk dah...

FlexyFox replied at 29-9-2021 02:53 AM
Mak ai!!!!  Bill sejuta USD ke Lady? Takut dengar. Tapi boleh juga guna budi bicara dgn hospital m ...

So agak2 si lanan ni kategori ape ea dkt states sana?miskin tegar ke b40 ke m40 or t20? Sbb wedding dkt msia baju tajaan,beranak dkt swasta msia,ada satu bos company ape ntah spedo…anak sakit masuk ijn juga di msia…

Kawan2 yg tinggal kat LA pon kena vaksin kat sana...apa yg si dekni merepek meraban ni. Cakap main hembus tak guna fakta. Buat malu jer. Kawan2 yg baca pasal LN ni ketawakan dia. Nak kondem negeri sendiri tu agak agak lah..nanti jilat balik.

Nadiabella replied at 9-10-2021 10:45 AM
Kawan2 yg tinggal kat LA pon kena vaksin kat sana...apa yg si dekni merepek meraban ni. Cakap main h ...

La dan Florida dua tempat berbeza...

USA kan besar, dah diceritakan dalam ni yang bukan semua tempat di USA wajib vaccine... Buat masa ini...

faraway1 replied at 10-10-2021 03:04 AM
La dan Florida dua tempat berbeza...

USA kan besar, dah diceritakan dalam ni yang bukan semua  ...

Memang USA besar, saya nak cakap kawan2 kat LA pon vaksin walaupun tak wajib, sama macam Florida. Sama juga di Malaysia, tak nak vaksin pon boleh tapi jgn lah melalak dok cakap macam kat sana tu bagus sangat. Ada tempat2 kat LA dan Florida harus tunjukkkan sijil vaksin kalau hendak masok. Ini dari keterangan kawan2 saya yg menetap di sana.

Nadiabella replied at 9-10-2021 11:45 PM
Kawan2 yg tinggal kat LA pon kena vaksin kat sana...apa yg si dekni merepek meraban ni. Cakap main h ...

Jgn ckp..nanti dia akan ckp tipu, berita palsu takpun start la cite politik dia kt us sana. Blue side la red side la pink side. Dia ni mmg sombong takbur ujub. Pdhal bukan dia tau ape pasal politik kt us. Dok kena kencing dgn tok laki punya cite.Ada je i tgk followers komen mcm u dia boleh ckp u yg tggal kat us ke i? Mcm u yg tau dr i je. I nk tggu acik lana pegi cali lps tu kena halau dr restaurant sbb xde vaksin.  Florida mmg la x mandate vaksin. Tgk negeri lain.

Nadiabella replied at 10-10-2021 03:24 AM
Memang USA besar, saya nak cakap kawan2 kat LA pon vaksin walaupun tak wajib, sama macam Florida ...

Florida ni lain mcm sikit. Org2 degil mcm zoo..Tapi mcm LA ni mmg bnyk restaurant akan cek vaksin ke tak. Sama jugak mcm Hawaii no vaksin no dine in.

yang penting kalau ada bau-bau pilipin seangkatan acik lana lari jauh-jauh.perangai sebijik acik lana terpaling bila upgrade kahwin mat saleh.rasa dunia ni dia je yg hebat.teringat kawan pilipin saya dulu-dulu bergaduh dengan anak mat saleh serang budak tu kat iskl .dia marah anak mat saleh tu kacau anak dia sebab dia kata anak dia bakal top model dana  actress.tak layak dgn anak dia.budak tu baru umur 14 tahun.last-last mak bapak  mat saleh tu buat report polis nak saman dia terus pindah sekolah ke sayvol.macam kena buang la by iskl..malu  terus balik us.tu pun tak kahwin dapat 3 anak dgn mat saleh.semua tu bapak lain-lain..so rasa terpaling sampai bergaduh dan dgn anak mat saleh maknya buat style pangako sayo..

pengalaman saya dgn ummah pilipin ni buruk semua. perangai degil,takleh diajar,kuat dengki dan busuk hati walau depan baik-mulut manis.tak boleh berniaga dgn diorang.paling tak tahan kuat dengki tak boleh lebih dari dia.mula la pergi churces kat bukit nanas menyocok sesama diorang walau kawan baik.sebab ada sesama kawan tu bila upgrade dapat tangkap orang kaya.yg dah kaya dah masuk islam tak nak diorang bercampur dgn ummah pipilipin.takut laki kena rampas dengan ummah pipilipin lain .sebijik drama pangako sayo.motto yg kahwin melayu dan masuk islam ni dan naik kelas diorang kata sesama pilipin wajib caras laki kawan.punyalah dengki takleh tengok kawan sendiri bahagia dan kaya..

so you all jumpa ummah pipilpin  walau di us pun lari jauh-jauh.silap hari bulan laki korang kena caras dalam berkawan baik diam-diam diaorang call laki korang ajak dating

jangan sesekali buat baik kenalkan kat laki masing-masing tambah kalau berlaki mat saleh.memang itulah target diorang nak laki mat saleh nak lari dari pilipin atau nak upgrade.sesama diorang kalau bincang kat bukit nanas tu laki siapa yg diorang berjaya caras dan mat saleh mana yg dah masuk dlm pelukan diorang,yg melayu jangan sesekali bawak masuk rumah.diorang tau melayu boleh kahwin 4.pompuan pilipin orang terakhir korang nak berkawan baik dan kenalkan kat laki sendiri dan ajak datang rumah

Aku xtau la apa yang dorang ni pejuangkan. Taknak p mekah ke? Nak p mekah kena amek vaksin tau. Nama je Islam tapi tulah

amansihat replied at 26-9-2021 12:12 PM
dia tak pernah ngaku dia ummah sarawak.mesti orang sarawak malu dapat rakyat minah rempit macam tak  ...

Hahhhh sarawak ke dia...mcm tak de sape pun tau.
Ohh btw anak2 dia smua rupa asia,philipine +malay.
Jenuh mention  US mix yaa

Edited by amansihat at 10-10-2021 09:32 AM

saya tak suka ummah pilipin ni sebab saya sentap dgn kawan laki saya cina yg ada bibik pilipin.bukan main baik dia layan. yes mem.yes mem. mem .tapi senyap-senyap dia naik atas  katil dgn majikan dia.kawan laki saya cerita  siap termengandung dan beranak kat pilipin tu.dalm baik-baik yes maem,yes sir tu dia kaut berapa tah duit dari kawan laki saya tu .bini  tau pilipin tu mengandung balik pilipin.siang hari  masa bini tak ada dia balik rumah .bini dapat tau kena halau bercerai you.so dalam baik tu kita layan dia dia layan laki kita lepas tu beranak tuntut gantirugi.
baik berlaki mat saleh atau berlaki india atau melayu .jaga-jaga kalau berkawan baik dgn ummah pilipin ni.dah banyak tersungkur bercerai-berai sebab pilipin ni.kawan saya berapa orang dah kena kat arab saudi,dubai yg laki masing-masing kerja kat arab tersungkur dgn pilipin.takyah kahwin pun dia bagi free je.janji bagi duit.duduk sekali boleh.ada bini boleh.kawan atas katil waktu pejabat boleh.weekend girlfriend pun boleh.asal ada duit