CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Lilrose

"Aku Pilih Hujan Emas Sebab Bebas Tanpa Diskriminasi!" - Lana Nodin

Cleocatra replied at 24-9-2021 10:45 AM
Baru seminggu duduk, mencanak2 memuji US.  Ada je tak kena kat Malaysia ni

Lama2 maki US lak,"u r a piece of shit!" Adoi...entah lah...  

amansihat replied at 24-9-2021 10:49 AM
dudk malaysia jugak best.orang melayu muka macam pendatang mexico walau asal indon,pilipin,myanmar,s ...

yang penting nak buang air kat sini senang pakai air konfirm bersih. kat sana nak selet2 nak solat tak tau suci ke tak

Cleocatra replied at 24-9-2021 10:55 AM
Memang sepadan sangat laki bini ni ye. Lakinya tunjuk samseng kat negara orang. Macam tak nampak l ...

I teringat ada baca laki dia ugut ke warning ke apa kat Michael Ang, betul ke? Kalau betul, ni melebih2 ni...buat begitu kpd rakyat di negara yg dia menumpang. Patutnya duk diam sudah. Kau tetamu.... kenalah bersopan masuk rumah org.

Aku rasa laki dia pun cakap macam gitu kat dia. Laki dia pun trash jugak gayanya. Siang malam berseluar pendek/singlet

azimodin replied at 24-9-2021 10:29 AM
Iouls syak masa kat malaysia dia duduk dalam gua. Selalunya orang x bagi laluan sebab last minute  ...

Acik Lana is white worshipper.. spesies Mgmt opis lama I dulu, keluar report letak gambar mat Saleh ntah sapa yg takat tolong Kasi ulasan.. semua mat Saleh lelaki then Ada xde satu gambar chairman meleis..padahal hangat ISU inclusivity and diversity..lol sgt

betul makcik idong kata jangan sampai laki matsalleh pi carik MA... gila punya samseng pastu siap kata MA kapir la..siap bg warning nk belasah rakyat tempatan dia ingat ni negara bapak dia.. dasar lakibini psiko samseng

Follow Us
FlexyFox replied at 24-9-2021 11:02 AM
I teringat ada baca laki dia ugut ke warning ke apa kat Michael Ang, betul ke? Kalau betul, ni mel ...

Ada benang pasal ni rasanya. Pompuan ni cakap kat MA, ko tunggu laki mat salleh aku apa entah. Aku pun lupa. Dia nak saman katanya. Alih2 senyap, berambus ke US. Pastu ugut nak saman netz masa tu. Siap ugut dah ss komen2 yang kata dia. Pun senyap jugak

FlexyFox replied at 24-9-2021 10:52 AM
Entah la... Ada periksa tak utk org asing yg nak jadi warga Malaysia?

tak tau la sis..mcm takda jer
seronok je dgr story you pasal us ni..
akak selalu layan 90day fiancee tu
ramai nk kawen org us nk dpt greencard je
btw you duduk mana?

ada sekali tu masa mlm raya.. mokcikidung bawak anak dia kat area taman depa tu main mercun n bunga api sekali mcm mercun tu kuat bunyi pastu lakimatsalleh dia siap maki dia stupid bitch ke apa yg pasti mokcik pun balas balik umpatan keji laki dia balik..

ini bahasa slanga hari-hari macam golongan rempit kat sini hoi babi..pant..style mat rempit n minah rempit bercakap.agak-agak amalina dgn laki dia cakap macam tu tak tak ?ikut juga cara didikan keluarga,tahap pendidikan.kalau dah perkatan tak elok keluar lanacar je tiap hari macam minnah rempit..takkan anak-anak tak ngikut...

majoriti orang berpendidikan dan berpelajaran  walau tak duduk obersee tak guna bahasa dan kata-kata kasar dan kesat walau kahwin mat saleh.contoh mak asraff sinclair..

amansihat replied at 24-9-2021 10:53 AM
kita pandang mat saleh kat malaysia sebab diorang bayar cukai tinggi jugak untuk malaysia.syarikat m ...

Tenguk sekarang krisis beribu2 Haitian cuba nak masuk US di sempadan Texas. Ada rakyat sini dah kecoh sangat sebab derang tak mau US jadi macam third world country kalau terima pendatang2 terlalu ramai ni. I duduk white area, I sorang kut brown.  alhamdulillah jiran2 semua bagus2 dan mesra.  I tenguk semakin ramai politicians dan professionals dari kalangan org Asia dan merka dihormati sebab membina negara. Yg berkualiti dan menguntungkan negara dialu2kanlah. Mcm Malaysia juga baru ni kan kerajaan tinggikan kadar harta, deposit dan pendapatan bulanan bagi program "Malaysia asa my second home' sebab nak yg berkualiti sahaja.

faraway1 replied at 22-9-2021 05:48 PM
Dengan masa ok, cam me tak boleh hidup tanpa bidet plus seat tu panas, winter pepagi kalau duduk b ...

Yang ni kami setuju..betul..betul..lupa time winter. Masa mandi nyaman, keluar je dr blk air sejukkkk. Dulu rumah kami pakai log burner fireplace tu. Akhir spring mula mengagau p cari stok kayu..hahha seronok juga. Tulah ada kelebihan dan kekurangan  masing2

amansihat replied at 24-9-2021 11:20 AM
majoriti orang berpendidikan dan berpelajaran  walau tak duduk obersee tak guna bahasa dan kata-kata ...

Dan org tak sebut,"Laki Mat Saleh aku...' Ish..sungguh memalukan. Apala.. dia fikir...

shy79 replied at 24-9-2021 11:11 AM
tak tau la sis..mcm takda jer
seronok je dgr story you pasal us ni..
akak selalu layan 90day fia ...

Tu pasal waktu interview untuk green card councelor tanya kita soalan2 mcm :rumah ada berapa bilik, apa favourite restoan kita laki bini, laki/isteri suka makan apa... pendekata soalan2 nak establish relationship kita betulke dah kawin. Sebab ada je yg nipu, just nak greencard. Masa I interview dulu, bila dia tanya suami suka makan apa, i cakap durian, nasib baik bila time suami kena interview dan ditanya soalan yg sama, dia jawab 'durian' juga. Hehehe..

lantak kamu la.... ckp besar betul....

majoriti rakyat malaysia kahwin mat saleh ikhlas kerana cinta bukan nak green card macam setengah -negeri macam pilipine atau amerika selatan.yg penting ada cinta ,sanggup susah senang bersama dan kurang menganjing kat media social mengutuk-mengata negara sendiri aman damai.jangan carik kekurangan saja.macam acik lana asyik carik kekurangan negara malaysia.ingat laki dia tak carik kekurangan jugak ke atau banding-banding kalau aku kahwin mat saleh anak aku mesti blonde macam kakak aku atau anak sedara aku.aku pergi mana-mana orang pandang kelas dapat tangkap blonde.berhentilah meroyan.laki pun kurang stress.

dejure replied at 21-9-2021 01:40 AM
Betul tu..i respek sama azah aziz..lagi lama ddk kat kanada tu dan berlakikan lelaki french yg kay ...

kan. dah la anak2 dia herlokk

FlexyFox replied at 24-9-2021 05:15 AM
Kalau pergi emergency tak de insurance derang terima juga sebab tak boleh tolak pesakit. Doktor da ...

Boleh ye tk byr yuran hospital di us?

FlexyFox replied at 24-9-2021 02:04 AM
Ish..ish.. tergamaknya dia. Dia belum tunjuk swimming pool dia lagi ke? Dia ni nak tinggal di Tamp ...

Tak pasti kat mana, besar impian dorang so kita layankan and tengokkan aje... Haha kalau dah selamba panggil camtu, kot la David ni panggil bininya bitch or slut ke.. Terkesima I bila dia jerit camtu, adoiii very rempit tau..
My husband berimpian nak migrate ke us, together with his friend, lepas anak habis spm....I tak terfikir lagi, I nak enjoy hujan batu di sini..