CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: zeitabaei

Buruknya suara fattzura di majlis annivesary

KhunJee replied at 28-11-2018 10:30 PM
Walaupun minat jgk kat kak faz tapi aku takleh elak dari rasa cringe bila tgk dia nyanyi. Fattah pul ...

Hahaha kejam.

kibodwatriuh replied at 29-11-2018 02:45 PM
adoilah nak, kalau dah tone deaf, nyanyian shaky, pitchy teruk, takkanlah tak boleh kata hauk.

...

Lah yg membayar prod depa pun peminat depa.. Yang X membayar apa3 plak yg panas punggung....

Dah mmg btl telinga org X sama... Bukan ssmua org pakar music pun... Ada org dgr music utk chill2 je.. bukan ssmua org nak jd juri mcm uol

nonymous replied at 29-11-2018 12:32 PM
level bengap dah chuols, beriya karat defend haukness, delusional af

skeri oii karat, pakat tep ...

Amboi karatz bubis ni kemain

Astaga bergaduh psal suara org dah kenapa? Kahkahkah.. siapa yg ckp suara dia sedap sila pergi wax telinga atleast setahun sekali.. yg ckp suara dia tak sedap and suruh dia stop nyanyi tu pergi belajar balik apa konsep demand and supply sbb nya dia tak peduli pun suara dia sedap ke sumbang ke dia tetap akan nyanyi jugak..

Edited by riy at 29-11-2018 03:21 PM
Badigol replied at 29-11-2018 02:34 PM
korang ni dh jd bergaduh sesama forumer pulak..relax la..suka hati la haters ke karats ke nk komen a ...

uols x pyh jd batu api sgt la. Nak gaduh ke Nak berdamai ke. uols tgk benang yg tt ni buat pun tahu mmg akan jd panas. Masing2 nak bekup retis . So suka Hati deols la.

riy replied at 29-11-2018 02:34 PM
Setuju sangat ni. Laki melayu akan jadi x waras. Klao dpt gf or bini Lawa. Kemon la ni lumrah kot. ...

Kwn2 aku pun smua sama gak nak sgt bini hot lawa.. cuba klau kwin dgn prmpuan kmpung kepam mesti pling hero la buli bini.. yg ada anak klau jln2 kat mall bini menonong main phone laki yg handle smua.. mcm bodoh dah aku tgk buat la sama2.. kan dah aku terkutuk spesis sndiri dah ni..

Follow Us
masalahnya apa skarang ni? rsanya deyol nyanyi ke pemenat2 deyol yg dgr kat situ. kalau keluar album karat2 deyol yg beli..ke haters beli jugak?soklan siyes.

Edited by Redhead at 29-11-2018 03:43 PM
apedehal replied at 29-11-2018 03:21 PM
masalahnya apa skarang ni? rsanya deyol nyanyi ke pemenat2 deyol yg dgr kat situ. kalau keluar album ...

Masalah nya dorg tak puas hati knp suara tak sedap nyanyi sumbang tp mendonia international menyanyi berduet dgn org2 luar, rekod lagu bagai kat US Indo, dikenali dikalangan artis2 negara jiran tu je masalah nya.. sedang kan bbnu kikim depresion dgn mail jeni suara sedap setakat nyanyi di majlis konvo.. so persoalan nya lg apa yg penyanyi2 luar tu nmpak dkt Fazura ni smpai sudi berkongsi stage nak berduet bagai wlaupun suara haukk? Kahkahkah..

oklatu85 replied at 29-11-2018 03:01 PM
Lah yg membayar prod depa pun peminat depa.. Yang X membayar apa3 plak yg panas punggung....

D ...

HAHAHAHAHAHAHA

ada telinga boleh dengar mana yang sumbang, dik. tak perlu jadi TokRam pon.
takpelah, aku faham kau sayang sangat Fazura tuh.
aku harap kau dengar suara Fazura masa kat litar F1 dan nafikan seboleh-bolehnya bahawa itu bukan sumbang. itu suara Fazura yang lemak merdu yang tidak dapat dihayati oleh sesetengah haters jah.

Redhead replied at 29-11-2018 03:38 PM
Masalah nya dorg tak puas hati knp suara tak sedap nyanyi sumbang tp mendonia international meny ...

Teringat ummah Indo yang kutuk kehaukan suara Fazura berduet sama Anggun.
Entah pesaipa agaknya Anggun boleh tergamak nak berduet dengan Fazura entah. Mungkin sebab dia popularlah, apa lagi.

Edited by Redhead at 29-11-2018 03:52 PM
kibodwatriuh replied at 29-11-2018 03:48 PM
Teringat ummah Indo yang kutuk kehaukan suara Fazura berduet sama Anggun.
Entah pesaipa agaknya A ...

Yela tu la konsep nya demand and supply.. selagi ada demand selagi tu ada supply.. Popular dan nama dia ni terkenal sbb org2 luar dulu kenal dia psal rncgan apa benda dkt E! dulu tu.. Cuba klau anggun tu duet dgn wany who r yuss? Kau rasa siapa yg dgr? Acik2 felda je..

Redhead replied at 29-11-2018 03:51 PM
Yela tu la konsep nya demand and supply.. selagi ada demand selagi tu ada supply.. Popular dan n ...

Yelah that's the sad realitylah. Sampai seorang penyanyi berkaliber seolah-olah downgrade diri dengan bergandingan dengan penyanyi yang hanya popular tetapi haus dalam nyanyian. Hujung-hujung lagu duet tu pun sendu sangat.

Semuanya menempel pada popularity semata-mata. Kualiti lagu jadi nombor dua.

Edited by dua_chzy at 29-11-2018 04:02 PM
aj_fam replied at 29-11-2018 07:26 AM
Mengandung ke? Sehari sblm anniversary siap buat CrossFit dgn lisa lagi.. aiyokk hebat kalo nandun ...

Tengok badan juga. Aiol ngandung 9 bulan masih gigih join pertandingan tarik tali, kakaka. 10 hari lepas tu terus terberanak awal dari due. Gal Gadot tu lagik hebat selamba buat segala aksi stunt masa filming Wonder Woman padehal ngandung 3 ka 6 bulan, ntah tak ingat.

Edited by Redhead at 29-11-2018 04:10 PM
kibodwatriuh replied at 29-11-2018 03:59 PM
Yelah that's the sad realitylah. Sampai seorang penyanyi berkaliber seolah-olah downgrade diri den ...

Dunia hiburan mcm tu la kak oi.. Money come first.. tu yg A lister bagai terus merempan smpai mmpos lpstu terlantar atas katil mintak rumah pprt.. yg famous klau maintain jaga nama selagi displin ok dadah tak amik dan tak mendiva menyusah kan org lain tetap la akan relevant.. nasib si Faz ni bakat lakonan dia boleh diterima akal wlau nyanyian hauk.. sedap ke lagu tu? Klau lagu tak sedap kau suruh dato ct nyanyi pun tetap sendu..

kibodwatriuh replied at 29-11-2018 02:32 PM
happy-happy nyanyi dalam bilik or jamban or karaoke. bukan buat duit, buat persembahan depan publi ...

Karat mendengar dengan mata hati gitu.. Hauk kategori bernanah telinga pon masih merdu.. Suara si mekjura bcakap kat ig story pon bingit. Mau belobang gegendang aku dgr.

Redhead replied at 29-11-2018 04:08 PM
Dunia hiburan mcm tu la kak oi.. Money come first.. tu yg A lister bagai terus merempan smpai mm ...

Lagu tu jadi sedap kalau Fazura takdak.

kibodwatriuh replied at 29-11-2018 04:14 PM
Lagu tu jadi sedap kalau Fazura takdak.

ada masa jugak kau nak dgr ye wlau kau tau suara dia hauk.. aku ni klau dah tau benda2 mcm tu tak kuasa la aku nak dgr lpstu nak merempan mcm tiada pnghujung contoh seperti tuan tanah.. kahkahkah..

Suara sheols hauk ke apa,sukati la karatz yang nak mendengornya,yang tak suka dengar,tak payah la nak dengor,senang,hidup ni mudah,tak suka tak payah ambil tahu

Redhead replied at 29-11-2018 04:20 PM
ada masa jugak kau nak dgr ye wlau kau tau suara dia hauk.. aku ni klau dah tau benda2 mcm tu tak  ...

tak suka dan tak mahu dengar itu satu pilihan. skeptikal dan curious mahu tahu pun satu pilihan. aku yang nombor dua tu. aku sceptical Fazura boleh nyanyi dan sentiasa nak tahu sama ada dia makin improve atau hauk seperti selalu. dan kalau sedap, aku cakap sedap. hauk aku akan kata hauk. simple.
kalau masuk forum dan berbalas-balas komen categorised as merempan, fine.

kibodwatriuh replied at 29-11-2018 03:42 PM
HAHAHAHAHAHAHA

ada telinga boleh dengar mana yang sumbang, dik. tak perlu jadi TokRam pon.

uols tu bkn suara sumbang fakejura
itu sound deruan keta F1 cuba fikir positif dan baik2
suara sheo

takpelah, aku faham kau sayang sangat Fazura tuh.
aku harap kau dengar suara Fazura masa kat litar F1 dan nafikan seboleh-bolehnya bahawa
betabah la uols