CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Addministrator

[Tempatan] Kerosakan dilakukan BN luar jangka, kata Dr Mahathir

Kerosakan tu kerosakan terkumpul dr Zaman Mahathir yg dulu ke ?

Aku yg dulu bukan lah yg sekarang.

hutang 300 biliion yg mahathir buat tu boleh tak bayar sendiri ??  lepas tu barulah boleh berlagak suchi .

iloveselangor replied at 2-6-2018 02:03 PM
Kerosakan tu kerosakan terkumpul dr Zaman Mahathir yg dulu ke ?

Aku yg dulu bukan lah yg sekarang ...

ko neh..kerosakan bn zaman pak lah ngan najib laa.bn zaman dia tak merosakkan apa2...

Konahhh replied at 2-6-2018 01:22 PM
Macam dejavu, sejak dia canang 1 Trillion tu aku dah agak dah akan ada 1 hari Madey cakap "disebabka ...

Guan eng ambik 2 org tu benar2 qualified, dak Oxford lagi dan tanpa gaji . Nazri Ajis dulu ambik anak dia, J.Jarjis dulu ambik sampai 15 orang dgn gaji disuruhnya GLC bawah Mosti bayau ...

Kalau tak rosak takkan lah bajet kementerian2 banyak dipotong, sampai acik2 gomen terpaksa keluar duit sendiri ... bodo

pyropura replied at 2-6-2018 02:50 PM
Kalau tak rosak takkan lah bajet kementerian2 banyak dipotong, sampai acik2 gomen terpaksa keluar du ...

memang bodo. berbuih pertikai pon drg bt2 xpaham. dan2 otak jadi tepu. yg dok nmpk 42b. peruntukkan semakin mngecil tu dia x pelik plk.

Follow Us
spiderman80 replied at 2-6-2018 11:11 AM
Samada penyokong PH mengaku atau tidak, mereka mengundi PH pada PRU14, bukan disebabkan janji manis  ...

yep setuju.

pru14 bukan manifesto vs manifesto.

pru14 adalah rakyat melawan korupsi. manifesto tetap ada tetapi itu bukan game sebenar. parti bn salah tafsir perkara ini. itu yang mereka perasan 1mdb diserang teruk tetapi mereka tak boleh buat apa. mereka di awang-awangan. Walaupun begitu parti yang menang mestilah cuba sedaya upaya untuk tunaikan dan kalau betul2 tak boleh, rasanya ketelusan lebih baik dari bagi alasan bongkak spt parti dahulu.

pru15 dan seterusnya, barulah game manifesto vs manifesto. itupun kalau bn dah buang imej negatif dan ph tak ada skandal besar mcm 1mdb. dan itu pun kalau bn tak berkubur....

eyansss replied at 2-6-2018 01:17 PM
logik je abam mat... total rakyat malaysia dalam 30juta... kalo sorang seringgit, dah boleh dapat  ...

termasuk budak kecik???

anugerah scammer paling berjaya officially jatuh kepada pok jib. kalah pak man telo. dgn anggaran minima 7billion rm (1mdb).

aku pon tak peduli pon pasai manifesto PH. apa yg terkandung dalam manifesto tu pon aku tak amik port, yg penting aku nak nyahkan Crime Minister najisb, rosmah dan umno laknat ke dalam nuraka. itu matlamatnya

alesandra replied at 2-6-2018 06:37 AM
ko neh..kerosakan bn zaman pak lah ngan najib laa.bn zaman dia tak merosakkan apa2...

atok bajet heols sesuci embunan pagi kah sisthur?

tok det pun tak rembat macam pok jib. new malaysian rekod pokjib rembat

7b rembat sorang tak payah tunjuk hasil. rekod.

Makbul doa Hj Fadzil Noor

Cai suka dengar berita sedap je ye berita tak sedap halwa telinga semua hangpa sorak, weii yang penting TDM tu PM and aku and ramai lagi percaya he will do good to Malaysia.

Betuila Tun M cakap sebelum nie , ada satu orang ini dia seluk poket kita dia ambil semua duit kita pastu dia bagi balik kat kita RM1 pastu kita kata baiknya orang ini. Korang la hat tolol yg say thank u tu

32kW replied at 2-6-2018 05:34 PM
Makbul doa Hj Fadzil Noor

tak adil kalau nak cakap kemelut sekarang tanggungjawab madet sorang je. pas pun berjaya pecah belahkan umat islam malaysia dengan ruu. melainkan pas berani menakfir orang selain pas.

pyropura replied at 2-6-2018 02:48 PM
Guan eng ambik 2 org tu benar2 qualified, dak Oxford lagi dan tanpa gaji . Nazri Ajis dulu ambik a ...

Yes @pyropura tu lah yg aku cuba sampaikan. Guan Eng amek 2 orang tu so patutnya lagi cepat pantas la manifesto ditepati Mana boleh compare Guan Eng dengan Nazri Aziz kan. Guan Eng amek orang capable, Aziz amek orang incapable ye tak..so pendapat aku, patutnya janji manifesto dapat ditepati secepatnya.

sembang sana sini bangkrap, rosak bagai , bagi la detail apa yang rosak, ramai nak tau ni

Senangnya macam petik jari nak suruh PH tunaikan manifesto..

Konahhh replied at 2-6-2018 06:35 PM
Yes @pyropura tu lah yg aku cuba sampaikan. Guan Eng amek 2 orang tu so patutnya lagi cepat pantas ...

guan eng tak sangka terlalu banyak taik  tinggalan Umno kena cuci, tu sebabnya ... paham?