CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: mirmo

mamat (sepah) dan kekasih

mamat ni tk semenggah sikit:re:

Reply 19# nemoo

fuyoo, mmg gebu la die ni.. camne la die leh kapel dgn mamat tu lak, adoyaiii..

mmg cun....putih melepakk hehehe

mcm nk nampak fantat jah

cun.....................

Reply  nemoo

fuyoo, mmg gebu la die ni.. camne la die leh kapel dgn mamat tu lak, adoyaiii ...
blackred99 Post at 23-1-2011 23:25

bertabahlah...

Follow Us
Cantiknya,dahla putih,gebus pulak tu...tapi sian dapat kat Mamat. Untung si Mamat Sepah ni..kalau x masuk n menang raja lawak...x sape kenalpn!!!!Adoyai...aku pulak terasa rugi...

mane lagi baik

a) dapat boipren x handsome tapi lawak dan baik

or

b)dapat boipren hensom tpi kedekut taik hidung masin

aku pilih a sebab aku pernah lalui pengalaman itu dan tak pernah kesal membuat pilihan itu

comel la........tp agak sexy gak...

minah ni anak murid kwn aku kt ASWARA.. hahahhahha
tp g aswara mmg awek byk cun2..

comelnye la haiiii

Post Last Edit by rosmahisham at 24-1-2011 07:08
mane lagi baik

a) dapat boipren x handsome tapi lawak dan baik

or

b)dapat boipren hensom t ...
jasmeen Post at 24-1-2011 03:04

Erk...x handsome sikit ke banyak nih???ke teruk sangat jonggosnyer..???kalau horror..malu jugak nak jalan seiring dgn dia...mau sorang jalan kedepan...sorang tertinggal di belakang..Apalagi kalau kita cantik@ada rupa...sume org tengok,semacam jerk...rasa sume yg pandang tu..mengata dalam hati.."buta apa mata pompuan ni/sian pompuan ni dia cantik,laki dia huduhs"Lgpn part yang paling penting... erk nak syg2(bhsa halus nih) pn x de feel( (kalau dah kawen ler)Apalagi nak tengok muka dia tiap-tiap hari,walaupn baik dan kaya!!!Bukan nak cari hensem sgt...sedap mata memandang la!Kalau kita cantik,laki x hemsem... takut nanti ada org cucuk jarum (sebab kita cantikkn)nanti kita pulak mudah tergoda...sbb yg tackle kita tu..hensem dr laki kita!!!!Ini pandangan akula!!!!
Kadang2 laki2 ni saje nak test market...bila dia tengok laki kurang hensem..dia pun masuk jarum!kalau laki kita ada rupa dan berharta..sekurang2nya derang sedar diri dan x berani sangat!!!

Lelaki lawak ni..aku x berapa suka,takut nanti dia suka-suki buat benda yg x senonoh..contohnya kentut kat depan,aku pulak x ke naya!!!mungkin dia anggap itu lawak jenaka dan salah satu cara bergurau senda dgn kita! Aku x boleh kalau bf x hormat aku!!!Mau aku pelempang/terajang je klu boyfriend yg buat lawak bodoh mcm tu x kira masa dan tempat! Contoh kalau ko tengah minum kopi panas kat coffeehouse tiba2dia buat lawak..of course tersemburkan air ko minum..tu!Kan susah..nanti sume org pandang!Lgpn..lawak org kita ni lebih byk mempersendakan org,mengutuk fizikal org!Nak suka2 tp dpt dosa keringlak mengata org yg kita x kenalpn!Lg satu bg aku kalau lelaki yg suka melawak sgt tu...mcm kurang serius dlm byk hal,...semua dia ambik mudah...x kira la dr segi kerjaya,kewangan dll!Kalau staff aku suka melawak...sampai satu floor gelak x berhenti2...kerap sangat buat lawak bodoh...siapla appraisal dia hjg tahun nanti!Memang aku aim cukup2!Buang duit bapak mertua aku jer menggajikan org yg x serius dlm kerja!

So aku pilih (b)...aku nak hensem,(kaya..ko x tulis pn,aku yg tambah sendiri) dan kedekut taik hidung masin...!!!sebab aku tau dan sgt yakin..kalau org tu kedekut mcmana pn..kalau dia betul2 sayang dgn kita...mesti cair jugak!!!!ikhlas x ikhlas belakang kira!pandai2 ler aku buat apa yg patut!!!!Kadang2 lelaki ni kedekut kalau dia refuse nak kawen dgn kita!!!Kalau dia baru suka kita 20/30% peratus buat apa nak bg mcm2!kalau pompuan tu larik,kan rugi! Selalunya kedekut mcmnapn kalau dah kawen boleh berubah...x byk sikit!x kan hari2 nak makan nasi dgn telur goreng jer kan!!!!biar bini pakai baju lusuh dan kusam dia jugak yg malu!

Nak mintak komenkan??so iniler komen aku,pada yg x setuju terpulang!!!tepuk dada,tanya selera!!!Kang ada pulak yg fefeling setazah..yg berceramah,itu x betul,ini x boleh!!!!Kalau betul2 Ustazah aku boleh terima lagi...tapi ni setazah..yang dok baca gossip artis...!!!!Apa-apaje lah!!!

cantiknyer...mcm tk sesuai lak ngn mamat tu...sowiiiiiiiiiii

hot woo

beauty and the beast.

cun jugak awek dia nie
redmoskito Post at 23-1-2011 22:45

confirm stok geli2 ni....

Putih gebu ar minah nih....bertuah mamat....

laki hodoh, awek cun: fenomena biasa (and most of the time laki hodoh mempunyai dompet yg tebal)

laki hot, awek hodoh: jarang benor aku jumpa.

conclusion aku berdasarkan observation yg sungguh tak detail ini ialah, laki rata2 pandang rupa first, hati kemudian. (ataupon pandang rupa sahaja hihihi)

apsal pompuan ni nampak cam 'murah' jer

comeynye budak pompuan nih..

klu dah suka apa2 yg kurang sume tolak tepi..semoga berbahagia..jgn buat perangai huduh cam nabil ye mamat