CARI Infonet

Forgot password?
 Register

123Next
Return to list New
View: 16002|Reply: 44

<SAKIT+GATAL>

dEAR Forumer semua...aku ade 1 kemusykilan nie..its bout vagina..forumer gurl esp yang penah mengalami plezz lah bagi sedikit tips..if vagina sakit + gatal..for info gatal kat dalam (sori if it too lucah) tapi aku kene tau ape yang harus dibuat selain dari basuh menggunakan pencuci tu ape lagi yang boleh dilakukan untuk mengelakkan kegatalan yang melampau..ade member aku g tahu letak minyak kapak kat area yang gatal tu..praktikal ker??x pedih ker??so if korang ade tips untuk hilangkan kegatalan nie leh ah share kat cni ni.Actually thing nie bukan happen to yang dah kahwin jerk yang bujang pun selalu gak mengahdapi masalah kegatalan nie..so lets share ekh...

gile ke ape nk letak minyak cap kapak...kang jadik monyet plak kang...terkinja kinja {:2_66:}
x yah susah2 guna pencuci tu..takut ada chemical yg boleh merengsakan lagi kulit area 'situ'...

cuci ngan air rebusan sirih...kalau malas sgt nk rebus, ramas sirih tu pastu rendam dlm air suam..nih utk keputihan pun elok diamalkan..

cara pedih sket, guna air garam..guna rendaman teh pekat pun leh gak..cuci bersih2 pastu okehhhh

uishh letak minyak cap kapak.. gila peee....jangan2.. kang jadi pape menyesal x sudah...
ko pakai sireh tu x pon pi jumpa doc... lebih mujarab... jgn bertindak sendiri..
dan lagi satu jgn garu2 .. nti kuman..

Thanx for de tips..tapi still nak tanye lagi, kan ade jual produk sirehmas..ianya dibuat dari sireh gak kan??leh ke guna itu sebagai alternatif guna sireh tu..

letak minyak angin panas...

2# fariepari

nak lagi bagus
air tu letak dlm besen...
dok cangkung dlm besen tu...
rendam lelama sikit..{:2_70:}

Follow Us
hik&#178;..ak pon de prob ni gak..x tahan sgt ak letak myk cap kapak tu..x panas r tp berangin sedap je tdo..act takot gak efek ke hape tp mmg x tahan sgt..sbb ak ni ade alahan sntiasa kena mkn ubat..kdg&#178; tu x larat asek nk telan ubat je..

selain dr buh myk kapak tu ak cuci ngan air garam perghh pedih giler tp tahan jer r..

teen,

pegi la check doctor kalau cam serius sangat. jangan pandai2.. kot2 kuman ke ape ke....
pastu jaga kebersihan area situ, make sure kering selalu....

dulu selalu camni gak..
tp lepas cuci dgn air rebusan sireh...
ok dah..
best..sejuk jer...

better jumpa doc....mcm kwn aku...gatal n sakit sgt bgn dlm...besoknya dia jumpa doc..doc tu ckp nasib pegi awal2 coz benda tuh dah merebak ke pundi kencing.kalau biar lama lagi..nnti merebak kuman kat rahim.

hueh..hueh..minyak cap kapak telah mendapat satu lagi kegunaan yg baru..menghilangkan kegatalan pada memek...hahhahahaha
Gi klinik la periksa ,pastu tanya doktor apa yg patut di buat...hahhahahaha mesti terkejut tokey minyak cap kapak klau dia tau minyak dia boleh di gunakan untuk tujuan tu...hahahahah

hah...ade gak yang guna teknik letak minyak kapak kan....member aku dah cuba bilas pakai air garam..kekadang ok..tapi kekadang datang balik gatal tu..aku suggest gak kat die soh g klinik..tapi dia kata die malu....takut kang doktor tanye macm2..so how ekh???

better gi klinik..
doc cek..nanti dia bagi ubat krim sapu..

AWAT TAKUT SGT JUMPA DOC?   nk berubat sendiri jugak..nanti bila dah berulat baru la sebok cari doctor....haihhhhh

..ciannn tuan umah..tak pasai2 kena marah

mak haku ckp..kalo p kenek..doktor akan bg ubat cam panadol soluble..buh dlm vagina bila nak tido tu..pas bgn soknye tgk byk keputihan melekat kat pil tu...try la..

tak bergas ke panadol soluble mase masuk dlm pussy tew??

17# b_mckagan
bentuk je macam panadol soluble la... bukan panadol soluble yang sumbat dalam tuuuuu.... adoi

dah jumpa doktor belum? baik gi jumpa doktor...

perghhhhh.... aku dah pernah alami sebanyak 3 kali... selepas beranak anak no 3. selama 2 bulan aku kene, tak tau la nak ckp lagu mana, sampai nak gi jalan2 pun taknak, sebb tangan aku asik nak kesitu jek... gi kenek depa suh wat pep smear, aku tak gi pun..... cari la ape2 ubat, krim sabun dan mcm2 la, akhirnye dia elok sendiri, lepas setaun tu aku kene balik, tapi dah tau la nak hadapi camne, mmg kene korek kuarkan ketulan2 putih tu, mak aiiii byk giler... tu yg gatai tu, oh ya... aku makan pil tahan gatai, kene je cepat2 cari pil, pastu beli manjakani ngn sireh... buat air cebok....
mase ngandung anak no4 ni aku kene gak, tapi dok. tak bagi makan ubat, gi toko jamu pun depa tak kasi, jenuh gak la aku nak menahannye, last2 aku terpaksa gak la minum ngn basuh ngn air sireh,pastu pakai krim NYSTATIN, krim ni bagus. tapi underware jadi kuning la....
so aku paham seksa yg ditanggung tuan umah...
2 minggu aku tak leh main sebab bengkak kat KACANG pedih kene garu. huhhhhu