CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: kitty_c@t

Product yang 'Old Timer'

tingat nya zaman dolu2 bila tengok bedak cuticura...sabun popinjay..oil of olay....tragis..ahaahaha..:love:
ni bedak yg my ayah still beli sampai skang......bedak dalam bekas tin  nama dia holiday on ice...

Originally posted by Strawberry at 4-10-2006 10:13 AM
hehehe... sume barang-barang nie memang mengimbau kenangan lama.
Sabun popinjay tu mmg berry penah beli sekarang, tp dah tak sama macam dulu.

Lagi satu, sapa ingat Heliborange dgn minyak ikan ...

i ingat lagi heliborange tu. masa sekolah rendah dulu selalu kena minum sebab coco ni senang kena selsema. tapi sekrg dah besar minum scots imulsion plak. perisa oren lagi sedap. yg ada gambar org pegang ikan kod tu kat kotak.

Originally posted by nobody at 4-10-2006 10:43 AM
tingat nya zaman dolu2 bila tengok bedak cuticura...sabun popinjay..oil of olay....tragis..ahaahaha..:love:
ni bedak yg my ayah still beli sampai skang......bedak dalam bekas tin  nama dia holiday ...

haaaa....bedak nih pun kitty dok cari gak nak masukkan kat sini... tapi tak teringat plak nama dia apa...now dah tau dah nama bedak nih...kitty pangge bedak snow je.. kekek....

Originally posted by kitty_c@t at 4-10-2006 10:51 AM

haaaa....bedak nih pun kitty dok cari gak nak masukkan kat sini... tapi tak teringat plak nama dia apa...now dah tau dah nama bedak nih...kitty pangge bedak snow je.. kekek....

hhhe..bedak salji..bak kata ayah...heheh..syahdu nye..kuang..kuang..silap..bukan oil of olay..oil of ulannn

sape2 tak pernah dengar syampu timotei ke?ni macam glemer dolu2 ni:p

seronok tgk gambar2 ni seme! Teringat mase kanak2, remaja, 20 an dulu!  Syahdu pulak nengok ... trus teringat kenangan indah dulu2!

Follow Us
minyak rambut org lelaki BRYLCEAM..dari dira kecik lagi tgk ayah guna minyak ni..sampai la ni..best bau dier..

dulu ada satu shampoo tu.. botol dia ala2 cam kat gambar bawah nih botol jernih tutup ijou... shampoo pun kaler ijou... pastu kat label botol tu ada gambar pompuan kat rambut dia ada bunga2... cam tu ke ropa shampoo timotei???

hrmm.. dulu shampoo anti-dandruff yang mola2 kitty pakai ikekek..
kao-merit

huwaarrgghhh nak nangis..!!

serious...rasa cam sedey bile tingat barang2 lama cam ni. terasa insaf lak, skang ni idup da senang dah x tgk sgt brg2 murah ni...padahal dolu2 zaman2 blom akil baligh...itu la yg kite pakai !! :clap:

ahahahah...eyy..tp ingat la jugak..baru minggu lepas rasanyer beli sabun parrot tu...tak tau lak nama die popinjay?? sumpah !! baru jer beli...nak tau beli kat mane?? Kat Giant batu caves tu...suke gile sabun ni..
lepas pakai...frshhh ajer bau die...eee...suke btol...

p/s: mane nak carik bedak cuticura???

Bedak Yardley ni la penyebab jerawat di muka liz timbul masa sekolah

Originally posted by BaByKiLLaZ at 13-10-2006 01:39 PM
serious...rasa cam sedey bile tingat barang2 lama cam ni. terasa insaf lak, skang ni idup da senang dah x tgk sgt brg2 murah ni...padahal dolu2 zaman2 blom akil baligh...itu la yg kite pakai !! :cl ...

laaa...bedak cuticura ni byk jual kat giant..kat area bedak..
baby beli sabun parrot kaler hijau atau pink??? rasa nak try beli arr..arwah atok dira suka pakai sabun ni..after dia meninggal,dah takde sape beli..

teringat sabun popinjay nih..paling aku tak suke bau die busuk gile..uwekk mcm bau kap lam nga jek..

oh nama sabun tuh popinjay ye.. hehehe.. baru tau! dulu slalu tgk arwah nenek pakai sabun ni..

sape ingat sabun warna hijau, sabun 999, kotak pat segi ada belang merah itam. sabun ni slalu bapak aku belikan untuk aku sebab kaki kudis masa kecik2 dulu...bau dia pun bau minyak angin.

pastu sabun basuh, cap busa, ni jenis sabun buku....

dulu hazeline snow tu dalam botol kaca, penutup dia besi. aku wat ubat jerawat...

pastu ubat gigi darlie tu, dulu nama ubat gigi tu "DARKIE"....pastu tukar nama "DARLIE"

Originally posted by PrintChez at 14-10-2006 12:56 PM
sape ingat sabun warna hijau, sabun 999, kotak pat segi ada belang merah itam. sabun ni slalu bapak aku belikan untuk aku sebab kaki kudis masa kecik2 dulu...bau dia pun bau minyak angin.

pastu  ...

sabun 999 atau 909?... kalau sabun 909 tu ada lagi, hari-hari aku guna. kotak dia belang warna hijau, kuning, merah... sabun warna hijau. aku suka sebab buih banyak dan dan bau dia  tak macam bau sabun biasa yang wangi-wangi tuu... aku pun tak tau apasal aku suka bau dia

Originally posted by miss_comel at 14-10-2006 07:49 AM

teringat sabun popinjay nih..paling aku tak suke bau die busuk gile..uwekk mcm bau kap lam nga jek..

ader ker busuk isk..isk..isk...wangi yg amat sabun nie

Originally posted by Leha. at 14-10-2006 02:27 PM

sabun 999 atau 909?... kalau sabun 909 tu ada lagi, hari-hari aku guna. kotak dia belang warna hijau, kuning, merah... sabun warna hijau. aku suka sebab buih banyak dan dan bau dia  tak macam bau ...

rasanya yg ader 909

Originally posted by kitty_c@t at 6-10-2006 08:27 AM
dulu ada satu shampoo tu.. botol dia ala2 cam kat gambar bawah nih botol jernih tutup ijou... shampoo pun kaler ijou... pastu kat label botol tu ada gambar pompuan kat rambut dia ada bunga2... cam  ...

yg ni bukan clairol ke?...skrg dah tukar packaging baru..

Originally posted by KaKLaLa_Lost_id at 14-10-2006 02:33 PM

ader ker busuk isk..isk..isk...wangi yg amat sabun nie

ntah la lala, aku pun ingat2 lupe, tp mmg aku tak suke pakai sabun ni masa tecik2 dulu..bau kap lam nga je aku rase ler..heheheh