CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: cmf_yipun78

Pengiran Sufri cari calon bini baru??

pengiran saufi nie slalu ada kat mid valley

statement saya tak kejar vip /raja mmg tak leh pakai:kant:

ermmmm..semoga berbahagia...dia mampu nk pasang 4...

kalo sungguh sufri cari bini baru rasa korang apa perasaan mazwin baca gosip ni
kalu aku jd mazwin sah aku ketawa guling guling
aku akan kata "hambek ko...rasakan!

fuh...sumer yg meletup2 jadikpilihan pengiran sufri nih yer...

Hanya artis2 yg mata duitan je sanggup jd his wife. X yah le ckp pasal sayang, cinta etc cuz kita semua x kan percaya. Yg x mata duitan sure x sanggup nk idup ngan dia. So dia date ngan yg mana satu n ...
anisrz Post at 23-6-2009 18:32

Tapi kan, kalau kahwin dengan orang yang takde duit pun tak semestinya happy.

Follow Us
26# gucci_advocate

betul tu...
takde duit lagi tensi

urghhhh si bekas Ajai tu apa nama ex dia, tu pon Sufri berkenan gak? taste out ler Pengiran ni.....

11# karis_kareena

nope, dia bukan ex stewardess dia dulu royal nanny yang jaga anak Sultan Brunei

manjang putih melepak jer

sesekali sekali nak gak yang ala2 lebam gak

Tak baik korang kutuk-kutuk Pengeran Sufri. Penyakit kulit tu bukan kehendaknya. Ituw penyakit keturunan sebab kerabat Brunei dulu-dulu suka kawen sedara mara. Moyang dia kawen sepupu, atok kawen sepupu, bapa dan mak dia pun kawen sepupu. Sepupu pulak sepupu belah bapa macam bapa adik beradik, anak-anak dia orang dikawenkan. Aku tengok dalam National Geog, semua keluarga Firaun kena penyakit ni sebab kawen adik beradik atau ngan anak sendiri, ngan anak sedara, etc......

natashism dulu orang kata kulit pengiran sufri yg berkutil tu ex wife, dia org indonesia yg buat n ade umah mana tah ade forumer tu kata pengiran sufri ni waktu kecik kulit dia elok je sihat takde kutil2 tu .

24# arizly_sha

aku pun nak ketawa guling2 sebab....yang buka thread ni ...hahahaha...kecian

natashism dulu orang kata kulit pengiran sufri yg berkutil tu ex wife, dia org indonesia yg buat n ade umah mana tah ade forumer tu kata pengiran sufri ni waktu kecik kulit dia elok je sihat takde kut ...
orkit Post at 23-6-2009 21:33

Manusia tak boley buat sesama manusia, ini kerja Tuhan. Dalam bab penyakit ni, saya memang tak caya, penyakit berkutil ni hasil perbuatan orang, kecuali orang siram dengan asid atau jangkitan. Penyakit kutil, bukan penyakit JANGKITAN. Ia penyakit berpunca dari darah. Ini saya dengar dokrot-doktor pakar dalam National Geog. cakap ketika membicarakan penyakit kutil yang terdapat pada semua mummy keluarga Firaun. Wallahhualam........

29# cmf_yipun78

ya kesatu kejutan ni...tak tauw plak aku...
royal nanny...bahasa mudahnya dia ni dayang istana..asalnya nanny sang puteri pas tu naik pangkat jd mak sedara dierang lak...i tak rela youuuu

dengar cerita... dia memang dah berpenyakit sejak kecil... tapi bukan sejak lahir. kalau tak silap dia kena kanser kat bahagian leher, voice box dia pun kena, tu terpaksa ditebuk kat leher. tu sebab suara dia ganjil sikit... kena letak amplifier kot. penyakit kulit tu... kata orang ler... adalah efek dari ubat-ubatan yang digunakan.

biasalerr manusia... berpenyakit sebegitu tak memusnahkan selera untuk memiliki benda2 yang cantik. kalau ada kemampuan... dia akan dapatkan... kalau tak... setakat berangan jer ler dan mengutuk orang yang berkemampuan... hehehe

baca duk baca asyik2 yg serupo aja. takder cerita lain ke sini asyik yg berbalek2 aja ...ba buka thread ni pon bunag masa aja....

bokbek... nak cerita baru? adaaaa... yang cerita kat benang ni dah lama... very ol skool dah.

ada lagi yang lebih sensasi... tapi malas ler nak cerita... bak kata pepatah org inggeris... if i tell you... i have to kill you.

kalau ada geng ngan orang brunei... tanya ler mereka. tu pun kalau baik nasib ler. tapi orang brunei ni jenis tak suka mengossip pasal kerabat diraja diorang.

Post Last Edit by larrazlan at 25-6-2009 19:13

laki bile dh bese men kawen2, sekali wat pasti nk lagik dan lagik dan lagik ....dpt RCW kang pehtu carik lagik artis len yg mantap2....begitulah citer nye smpai xde citer lagik... (ape aku merepek ni)

ei nk tnye, die ni kan yg ade sakit kulit tu kan...nape duet byk2 g berjoli...gune lah utk buat treatment kulit tuh....