amirmelati Publish time 24-4-2009 10:26 AM

Balas #160 shidaaziz\ catat

RM 80 utk 3 tahun? knp hari tu diorg ckp smpi RM169 utk 3 thn...pas tu smpi nak buat something ngan my credit card lak tu...bile i ckp nak buat report police baru diorg release balik my card...
tu yg skrg nie i cukup takut nak gi maner2 TF nie..kalau FF lak x sanggup ramai benar org wlpn on weekend...nak masuk kelas pun kene beratur dekat sejam utk cfrm leh masuk kelas tu especially on weekday...weekend lak mmg penuh gak nie kat KLCC ler..tmpt lain x tau sbb masa tu i x der passport plus umah dekat aje kat KLCC

Mizzsued Publish time 24-4-2009 10:43 AM

Reply #161 amirmelati's post

Oh...ko home kat KLCC yekk???Situ mmg ya ampoonn ramai umat manusia...tp xnak maybe tukar ke SPK kat Raja Chulan tu kerr??dekat lebih kurang area tu gak...org pun rasanya xla seramai KLCC

shidaaziz Publish time 24-4-2009 10:54 AM

Originally posted by amirmelati at 24-4-2009 10:26 http://forum.cari.com.my/images/common/back.gif
RM 80 utk 3 tahun? knp hari tu diorg ckp smpi RM169 utk 3 thn...pas tu smpi nak buat something ngan my credit card lak tu...bile i ckp nak buat report police baru diorg release balik my card...
...

mahalnya 169 untuk 3 tahun? yang tu all TF atau 1 je? macam aku tanya ari tu, aku dah bagi requirement untuk 1 TF je. tak mo passport untuk sume TF. lepas tu aku tak mo yoga. aku amik fitness je. tapi once a while boleh je aku nak masuk kelas yoga. aku punya 1 month 125. kalau ada yoga 155 rasanya. kalau all passport tu mahal lagi le. kalau ari tu aku amik pakej 3 tahun, dia bagi 90 lebih. 80 lebih untuk pemegang public bank punya credit card.

ko pi TF mana ni? aku ari tu call cakap dengan budak melayu. aku buat le appointment dengan dia. bila aku pergi, dia tak berapa sihat sepatutnya tak datang keje. so ada le 1 FC hindraf nak cantas dia. dia nak aku sign dengan dia. aku cakap tak pe. aku nak tunggu budak melayu tu. ye lah aku dah janji dengan dia kan. lepas tu budka hindraf ni siap cakap semalam masa aku call tu, dia yang cakap dengan aku. tapi siapa suruh dia wat tatau je dengan aku sebab bila aku tanya harga pakej sume dia tak mo cakap. aku suh fax pun dia tak nak. dia suh aku pi sana. kendian dengan budak melayu tu dia siap fax lagi dekat aku. so memang jangan harap le aku nak sign dengan dia. kendian aku call budak melayu tu, dia cakap dia dah on the way dah. kalau dia tak datang, confirm budak hindraf tu nak ayat aku sign dengan dia :@

shidaaziz Publish time 24-4-2009 10:56 AM

setakat ni aku memang happy le pi TF hartamas tu. tak nampak ramai orang. kelas pun sentiasa je boleh masuk. tak ramai. baik weekend atau weekdays. kalau weekend lagi le tak ramai orang :loveliness:cumanya kalau weekdays tu parking susah sikit le. skang ni aku parking kat tepi jalan kat luar je. malas dah nak parking kat dalam tu. fobia aku lepas rabak side mirror :'(

Mizzsued Publish time 24-4-2009 11:26 AM

Reply #163 shidaaziz's post

ala shida dah namanya budak2 buat marketing dah tentunya diorg nak capai sales target kan...mesti guna apa cara sekalipun la utk sign member under diorg walopun caranya x berapa elok

amirmelati Publish time 24-4-2009 11:27 AM

Balas #163 shidaaziz\ catat

TF maner? TF hartamas...budak yg layan i budak melayu..pas tu ada hindraf tu dtg konon2 manager dia..n hidraf tu yang nak buat hal ngan credit card i...lepas i ugut nak report police n nak bawa kes nie ker media terus dia minta maaf n konon nak bagi i vaoucher RM1000..tapi mcm ler i nie bodoh tak tau trick diorg...bile i suruh pos aje ler vaucher tu dia x nak suruh i dtg collect situ...nampak sgt nak kelentong...
kekadang i tgk diorg punya marketing plan nie mmg banyak menipu...kono leh jimat kan customer tapi sebenarnye hampeh...
tapi bile i tanya TF kat pavvilion lak lagi satu dulu konon ada promosi(thn lepas) utk jadi member 3 bulan aje..pas tu bile tanya dia kate x der dah plan tu pas tu siap promote ler utk 2 thn membership bagai...tapi i ckp nak 3 bulan aje as promotion tu dia x bagi...kalau promotion tu dah abis kenapa still ada lagi brochure n bunting kat situ...in fact kalau u gi sana skrg nie utk promotion RM69 tu dia pintu masuk tu ada banner n bunting last day aje..tapi tiap2 hari i tgk still ckp promotion last day...nampak sgt marketing plan dia x cerdik... i mmg nak join them as my office dekat aje tapi bile tgk diorg ni mcm nak menipu rase takut lak...sbb experince i kat FF nie masih i ingat lagi...

kalau nak gi menara SPK tu lak mcm jauh aje..pas tu difikir pasal parking fee etc semua mcm costly aje..

shidaaziz Publish time 24-4-2009 11:56 AM

Originally posted by Mizzsued at 24-4-2009 11:26 http://forum.cari.com.my/images/common/back.gif
ala shida dah namanya budak2 buat marketing dah tentunya diorg nak capai sales target kan...mesti guna apa cara sekalipun la utk sign member under diorg walopun caranya x berapa elok

mizz, memang pun derang tu cenggitu. tapi since aku dah berjanji dengan budak melayu tu dan dia pun elok je entertained aku, aku pun sign le. kalau dia pun wat taik dengan aku, aku sanggup cari FC lain ;P

shidaaziz Publish time 24-4-2009 11:59 AM

Originally posted by amirmelati at 24-4-2009 11:27 http://forum.cari.com.my/images/common/back.gif
TF maner? TF hartamas...budak yg layan i budak melayu..pas tu ada hindraf tu dtg konon2 manager dia..n hidraf tu yang nak buat hal ngan credit card i...lepas i ugut nak report police n nak bawa k ...

apa nama budak tu? yang nak suh aku bayar lump sum ari tu pun hindraf gak. dia suh budak melayu tu cakap dengan aku. aku selamba badak je cakap tak nak. caj monthly. jangan ngada2 nak caj lump sum. lain le kalau disount tu beratus bila aku bayar lump sum. ni tah berapa jek.

shidaaziz Publish time 24-4-2009 12:01 PM

yang pakej 69 tu, memang aku tanya betul2 boleh ke aku sign pakej tu? tapi bila dia mentioned clearly, then ok le aku paham. tapi kat hartamas tak de lak tulis last day. memang dia paparkan sepanjang masa untuk makluman member sedia ada.

Mizzsued Publish time 24-4-2009 12:02 PM

Reply #168 shidaaziz's post

Tu le payahnya tpt korang diorg ngokngek suh bayor lump sum ekk??Cekik darahler...

mcm tpt aku elok je bayo bulan2 no problem;P ;P ...Then as long as bagi sufficient notis leh lak nak freeze membership tu:lol:

shidaaziz Publish time 24-4-2009 12:23 PM

Originally posted by Mizzsued at 24-4-2009 12:02 http://forum.cari.com.my/images/common/back.gif
Tu le payahnya tpt korang diorg ngokngek suh bayor lump sum ekk??Cekik darahler...

mcm tpt aku elok je bayo bulan2 no problem;P ;P ...Then as long as bagi sufficient notis leh lak nak freeze m ...

boleh je bayar bulan. tapi hindraf supervisor/manager tu je yang ngada2 suh orang bayar lump sum.

amirmelati Publish time 24-4-2009 03:20 PM

Balas #169 shidaaziz\ catat

yang nie kat pavillion

itikcomey Publish time 28-4-2009 07:43 PM

Originally posted by amirmelati at 24-4-2009 10:26 http://mforum3.cari.com.my/images/common/back.gif
...

beb...dlu kite g kat FF Maxis..
weekdays time ramai kol 6-8pm gitu r..
klu pepagi xramai sgt..
masuk kelas GX pon xramai sgt on weekdays..
skrng ku sudah jatuh cinta sama FF The Curve...;P
coz space dier BEESSAARR...:D
tadi baru pegi kelas Line Dance @ FF The Curve...
dua org je ;P
tapi besh r...

amirmelati Publish time 29-4-2009 10:26 AM

Balas #173 itikcomey\ catat

nak gi waktu jwbnyer x sempat ler nak masuk office pas tu nnt rush lak nak gi office bagai..that why prefer waktu after office hour...
kalau nak gi waktu pagi im prefer gym yang dekat ngan my office which is pavvilion tapi i tgk promotion mcm yg nak kelentong customer aje..remember on last few reply i tulis that kat pavillion diorg tulis promosi diorg utk RM69 last dau pada hari tu baper kali..smlm i gi pavillion kat poster dior tulis last 2 days lak promotion nie....hari nie i nak tgk poster tu ada lagi ker?
so mcm maner ler i nak join mcm nie at 1st place diorg dah kelentong customer plus bagi janji2 manis lepas bile dah join janji2 tu semua takde..experience i pernah kene ngan FF kat maxis..tu yang i malas nak sambung balik kat situ

princebrunei Publish time 29-4-2009 10:48 AM

Berapa bayarannya skarang sebulan, reg fee plak brape.. :o

myahakeem Publish time 2-5-2009 11:02 PM

teringin sesangat nak join fitness club ni....tapi apakan daya, tempat aku jauh...kat trg ni payah skit nak dpt benda2 camtu

Mizzsued Publish time 3-5-2009 12:12 AM

Balas #175 princebrunei\ catat

:loveliness: PB, yg ni ko tnyakan fee utk yg kat mana punyer??Lain tpt lain fee nya

belangtaro Publish time 8-7-2009 10:15 PM

celebrity fitness dan fitness first... berapa fee 2009 ni?

nanie Publish time 14-8-2009 02:38 PM

ade promotion tak? ok ke ?

shidaaziz Publish time 14-8-2009 03:30 PM

179# nanie

kena rajin survey le nanie. kalau TF boleh pilih nak all passport atau 1 je. kendian boleh pilih nak fitness sahaja atau + yoga.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10
View full version: FITNESS FIRST