Mizzsued Publish time 13-1-2009 10:14 AM

Reply #100 tweboo's post

La.....gi xcercise pun nak kena geng ke tweboo??;P ;P

Ko buat je hal sendiri. Senyum skit kat org then bolehla kenal2...Bukannya mati pun kalo jadik frendly skit:P :P ;P ;P ..Tambah kawan ada la...

Ko join whc outlet?Meh ko ikut haku, leh aku kenalkan ko dgn geng2 lain punyer ramai. Ko ckp je ko nak kawan dgn saper?Ko nak kenal pompuan?laki?pencinta pompuan?pencinta laki yg ramai tu?housewife?professional?keja biasa2 je mcm aku ni?:lol: :lol:

tweboo Publish time 13-1-2009 10:54 AM

ye arr..aku x penah g lg x biasa..malu pn ade gak..kalo ade geng ok sket..ehehee..aku join kt the curve nye..

Mizzsued Publish time 13-1-2009 03:37 PM

Reply #102 tweboo's post

Ala....haku dulu pong join sesorg jer...masuk kelas, pakai equipment. Bila dah tgk ada regular, senyum skit then tegur2...then terus kawan la...

Benda cemni kena beranikan diri gak, cuba ko ingat dolu2 memula masuk sekolah. Ko takut n nervous gak kan?Tp sbb ko nak sekolah gak maka ko berani kan diri. Masuk keja dulu pun cemtu gak kan???So ni nak gi gym nak sihatkan badan, prinsipnya tetap sama la...ko kena beranikan diri. kalo x wat rugi je bayo masuk tuhh:P :P

Hehehe haku pong gi gak d curve sekali-dua dlm seminggu, walopun haku byk kat axis gak. So mana tau kita akan jumpa kat sana;P ;P

Jgn takut la geng...Chiayokkk!!!:pompom: :pompom: :flex3: :flex3:

adi143 Publish time 13-1-2009 10:42 PM

Reply #103 Mizzsued's post

tapikan kekadang tu memang ada puak tau, terutamanya kalau ko pegi kat SPK(Bangunan MBF), aku dah naik bosan dengan geng geng ni semua

tweboo Publish time 14-1-2009 12:04 PM

Balas #103 Mizzsued\ catat

:D this week aku nak stat pegi ar..dah stat pegi skali aku rasa dah ok kot..dah tau camna2..uhuhuh..hope dpt jumpa ko mizzsued..:lol: :lol:

Mizzsued Publish time 15-1-2009 09:17 AM

Reply #105 tweboo's post

Boley...boley....

Ala ko bawak hal diri je kat situ, bukan ada apa pong...;P :lol:

tweboo Publish time 16-1-2009 04:35 PM

Balas #106 Mizzsued\ catat

ok..ok...:L :lol:

Mizzsued Publish time 19-1-2009 11:21 AM

Reply #104 adi143's post

puak apa ko tak suka ni adi?Diorg kacau ko ker?;P

teacher_shakira Publish time 28-1-2009 10:23 PM

Originally posted by braun at 25-12-2006 08:57 AM http://mforum5.cari.com.my/images/common/back.gif
dia selalu buat promotion.. tp sy bayar RM175 sbulan... tp memang best lah.. ada instructor.. ada cafe bar... memang syoklah... rasa semangat nak exercise....

kalau sesiapa nak try.. PM saya . ...

mahal gak..fitness first ek..i pi california fitness rm145 je..no limit ..anytime can go..

adi143 Publish time 29-1-2009 11:38 AM

Reply #108 Mizzsued's post

dia orang tak kaco aku, tapi masa geng dia tak sampai lagi, boleh berborak ngan aku, bila geng dia dah ada terus lupakan aku. Tapi sekarang aku dah tak kisah lagi sebab geng geng ni pun dah takde lagi sebab dah beberapa kali aku pegi kat Menara MBF tapi tak nampak pun dia orang ni

Mizzsued Publish time 29-1-2009 12:20 PM

Reply #110 adi143's post

Owwhhh...ala ilek2 la...banyak lagi owang lain kat situ leh buat kawan aperr:lol:

Tak pun ko join gak geng diorg, so x la rasa terasing...chewahhh:lol:

bobo_haha Publish time 13-2-2009 08:47 PM

macam menarik tertarik dengan fitness 1st nie... bobo ni memang da obesiti sejak kawin... hu hu huuu... kawal makan pun tak turun2 gak... bersukan pun pancit, apatah lagi berjoging... :L

yang dekat dengan bobo yang kat Bukit Tinggi, Klang la... kat Jusco... ada saper2 sini yang bereksesais di sini?

geeky Publish time 14-2-2009 01:44 PM

Balas #111 Mizzsued\ catat

mizzsued...geeky nengok mizzsued mmg rajin p exercise ek..geeky ni nama je ade tunang as a PT..tp pemaleh nk exercise..cmno tuhhh???

mammavoque Publish time 16-2-2009 03:35 PM

adek ipar aku sorang ade join FF nih... ntah aku temgok sm jer, kembang cam tuh gak... kalo exercise bagai memlm baek nye balun makan, x maunye...:lol: :lol: ... aku cakap bg pihak adek ipar haku la.... dolu ade gak sorang adek ipar haku minum air teh mende tah tuk kuruskn badan.... siap ngadu kat haku, berak2 la kak... aku kate x pe la, tp yg aku heran tang tuh jer badan dia, kurang langsung x de:L .. rupe2nye balun nasi kul 12 tgh malam.... gelak besar aku bl citer kat hb aku;P ;P

adek ipar haku join kat OU kot...ade gak dia ajak haku, dia kate ade sorang trainer kat ctu ensem... kalo sebut ensem haku cakap kat hb aku, aku kene join tuh;P ;P .... dah lame gak aku x tgk adek ipar aku, x tau la kot2 dah kurus berkilo2 ker badan dia dan kembang tuh:lol:

perutlembu Publish time 18-2-2009 09:03 AM

mamma,
bersenam bukan sebab nak kurus je, tp nak sihatkan badan.
tak boleh dinafikan, ada orang bersenam berpeluh tak hengat punya, tapi still tak kurus.
mcm saya, walaupun sedikit tembun, namun stamina dan tahap kolestrol saya lebih baik dari kwn2 saya yg kurus.
saya boleh guna treadmill tanpa henti selama 45 minit tanpa masaalah.
masaalah saya cuma lemak saya tak hilang je.:P

mammavoque Publish time 18-2-2009 01:11 PM

Balas #115 perutlembu\ catat

sbb adek ipar aku masuk FF mmg nak slimkn badan, yg x nak ilang tuh nak wat cam ner perut oi.... diluar kawalan;P ;P

Mizzsued Publish time 20-2-2009 04:19 PM

Reply #113 geeky's post

Hehehhe geeky sowi lambat reply...lupa lakss nak masuk bod ni ;P ;P ;P

Mizz ni rajin tu cuba la rajinkan diri g gym...skang ni usually seminggu around 4 kali ler gi gym. then skang weekend plak gi kelas menari, so kiranya try to be as active as possible la....

Alahai dah tunang geeky tu PT patotnyer makin la semangat nak gi xcercise ni weyy....lagi2 kalo dia leh tolon jadik trainer;P ;P :P

Kalo rasa malas tu, cuba ler saiko kan diri....tak takut ke kot nanti member pompuan lain ngorat dia camno???ha tu geeky kena tunjuk body pong fit gak mcm dierr;P ;P ...koman2 pun kalo ada org nak kacau daun leh belasah org tu ahakkkssss.....

isshhh tah haper2 punyer saiko tu???:lol: :lol:

RedDevils Publish time 20-2-2009 08:53 PM

Aku skrg selalu pegi Menara Axis & Curve..
Kat Bkt Tinggi punya hadoiii aaaiiii...cramp gila...especially area machine/free weight...

Mizzsued Publish time 23-2-2009 09:53 AM

Reply #118 RedDevils's post

Oittss...RD...dedua club tu pun haku nyer port!!!:lol: :lol:

RedDevils Publish time 23-2-2009 08:18 PM

Balas #119 Mizzsued\ catat

between Axis & Curve tu, of coz Curve pojaan hati aku..sebab bila aku workout, bini aku bleh pi shopping2 kat IKEA/Curve/Ikano/TESCO..nak makan2 pun senang..nak menyinggah kat Cineleasure pun 1/2 minit jalan;P ...

kau pernah melepak kat Menara Maxis (sebelah KLCC tu)..
kot OK, nak try pulak kat sana..
Pages: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10
View full version: FITNESS FIRST