CARI Infonet

Forgot password?
 Register

12Next
Return to list New
View: 7754|Reply: 34

REPORT

dah jenuh report kedua-dua mamat ni gunakan personal attack sejak bertahun namun mereka x pernah dikenakan tindakan.

1.JIKA BUAT REPORT POLIS ,

adakah maklumat nama penuh,alamat mereka akan diperolehi?

2.Mengapa butang report tidak pernah memberi kesan  ?

selama ini aku x pernah kacau mereka..tp mereka x habih2 tulis personal attack ..

sekian,harap maklum

@totokreturn dia cakap mak kau lembu? kau tak nak report momode ke? aku kesian seyh tak pasal mak kau kena sabar jeklah kan. ni pun serangan peribadi ckp mak orang  main lembu...

AdamBillionaire posted on 4-9-2013 02:01 AM
@totokreturn dia cakap mak kau lembu? kau tak nak report momode ke? aku kesian seyh tak pasal m ...

ko paham bahasa tak ?

"Pernah aku tulis ???"

BODOH KE BENGAPP???

sejak aku masuk porum,aku x pernah ambik taw dua makhluk nie..namun semakin diam,semakin banyak personal attack...

aku x pernah kacau depa pun,depa slalu kacau aku....ada shj thread dan post aku depa provok...

yg peliknya momod yg x sebulu dgn mereka,x pernah pula depa   personal attack atau provoke ...

yela..takut kena banned..dgn aku je depa hari2 sengaja provok....

aku ingat bila x dilayan depa ni,depa akan senyap..ghupanya semakin BIADAP.

syg sekali xda button block mcm FB..senang x yah baca apa depa provoke siang mlm...

AdamBillionaire posted on 4-9-2013 02:01 AM
@totokreturn dia cakap mak kau lembu? kau tak nak report momode ke? aku kesian seyh tak pasal m ...

takper... bak kata dia laa... tak dapat kat dunia.. kat akhirat nanti dia tercari2 aku nak mintak maap....

yer laa.. yer laa.. mod... tolong potong kredit aku.. sekadar amik hati mamat terguris nikmat nih....

Follow Us
GuaAnakMelaka posted on 4-9-2013 02:03 AM
ko paham bahasa tak ?

"ernah aku tulis ???"

bukti serangan peribadi.. kena maki hamun bawalah mengucap tt..

totokreturn posted on 4-9-2013 02:13 AM
yer laa.. yer laa.. mod... tolong potong kredit aku.. sekadar amik hati mamat terguris nikmat nih... ...

bak kata ms LISTEN LISTEN.. i maafkan u.. so kita maafkan tt hookey jgn simpan hasad dengki maafkan tt ok totok..

biar tt maki hamun kita.. jgn kita maki hamun tt.. sabar totok.. aku faham perasaan kau ni hari raya.. kita maafkan jeklah.. setahun sekali je dpt peluang maafkan orang lain. jom kita maafkan sama2 k...

AdamBillionaire posted on 4-9-2013 02:16 AM
bak kata ms LISTEN LISTEN.. i maafkan u.. so kita maafkan tt hookey jgn simpan h ...

tak berbekas kat aku pong dia nak maki.... macam dia maki diri sendiri jerk.... nampak sangat mak dia ajor.. kalu orang kutuk kita.. kita trrus mutuk mak dia.. jgn bagi can.... camtuh gak kalu tulis buku.... biasa lah... orang melaka darul seks bawah umur....

totokreturn posted on 4-9-2013 02:22 AM
tak berbekas kat aku pong dia nak maki.... macam dia maki diri sendiri jerk.... nampak sangat mak  ...

kau ni mulut laser lah totok nnti dia mengadu kt ketua pengawas susah kita kena panggil dengan cikgu sarip dol.. dah lah cikgu sarip dol tu garang.. bulan mulia bulan 31 ogos ni marilah kita damai.. kita maafkan apa mereka buat kt kita.. bak kata pepatah buang air keroh di melaka ambil air jernih di syabas.. sama2 lah kita bermuafakat.. ibarat aur dengan tebing ibarat preve dengan beca...

kita bermaaf maafan tau totok.. kalau kau tak nak maafkan tt nnti lambat lg nak raya haji

AdamBillionaire posted on 4-9-2013 02:25 AM
kau ni mulut laser lah totok nnti dia mengadu kt ketua pengawas susah kita kena p ...

kesian.. aku rasa dia budok2 kecik laa... sedih nak nangis aku dengar dia meronta2 tak nak jumpa kat memana topik.... dah bukak tread, bagi pendapat terguris plak... aduhai penulis muka buku nih..... meh laa kita bermaaf maafan sempena hari mulia hari kenaikan minyak nih....

totokreturn posted on 4-9-2013 02:31 AM
kesian.. aku rasa dia budok2 kecik laa... sedih nak nangis aku dengar dia meronta2 tak nak jumpa k ...

ok syg totok.. kita maafkan mereka tau.. nnti raya haji kita maafkan lg sekali.. kau raya haji tumbangkan apa? aku raya haji nak korban lembu ternak dalam kondo. dengar cerita lembu dalam kondo daging gemuk2 baka bontot besar kalau kau free jom kita tumbangkan sama2 lembu kondo ni..

totokreturn posted on 4-9-2013 02:31 AM
kesian.. aku rasa dia budok2 kecik laa... sedih nak nangis aku dengar dia meronta2 tak nak jumpa k ...

tt aku pun sama maafkan kau tt.. selamat hari raya maaf zahir batin... nk duit raya minta rosmah

AdamBillionaire posted on 4-9-2013 02:38 AM
ok syg totok.. kita maafkan mereka tau.. nnti raya haji kita maafkan lg sekali.. kau  ...

memandangkan aku gi melaka raya haji.. aku rasa biasalah rutin org melaka tumbangkan gadis bawah umur laa sesuai dengan melaka darul seks bawha umur.... wakakkaaa

takper... hari raya dah mintak maaf... hari naik harga minyak dah mintak maf.. nanti raya haji mintak maaf lagi... pastuh deepavali mintak maaf lagi... lepas tuh krismas mintak maaf lagi....

nak tgk dia sedih.. nangis2.... modd.. tolong laa potong kedit dia... dia jahat tau... papa jahat...

certain mod kat cari ni mmg penakot. kat CI tu penuh ngan PA berleluasa, pasai mod x reti handle.

awekcunbanget posted on 4-9-2013 11:32 AM
certain mod kat cari ni mmg penakot. kat CI tu penuh ngan PA berleluasa, pasai mod x reti handle.

dah melambak2 kredit aku kena potong pong.... kredit bleh tukar ngan kredit henpon kaa..?>??

totokreturn posted on 4-9-2013 11:35 AM
dah melambak2 kredit aku kena potong pong.... kredit bleh tukar ngan kredit henpon kaa..?>??

wa tak heran kredit lu kene potong ke kene tambah ka. wa heran pehal lu masih hidup segar bugar lagi

awekcunbanget posted on 4-9-2013 11:37 AM
wa tak heran kredit lu kene potong ke kene tambah ka. wa heran pehal lu masih hidup segar bugar la ...

naper... terkasima kaa..?? terguris nikmat kaa..?? melawan takdir tuhan kaa..?? ppfghhhh....................

admin,

sila ambik tindakan ke atas yipun78 tu kerana menuduh aku MN..sebagai SM,dia patut tahu adab dan peraturan...kalu dia dapat kompen yang aku tu MN itu,then i will admit..bukan main tuduh senang2 je.....yipun hanya sesuai jaga bod gossip je...x sesuai langsung utk CI..

lain kali admin..tgk2 je la latar belakang org yang hendak dilantik utk jadi SM tu..bod mana dia jaga dulu..tu kena ambik kira..bukan main lantik je..then mula la bwk perangai bod gossip kat CI...
yipun celaka.JPG

mana tak hangin aku..aku keluar rumah tadi jam 11.00 pi site survey..balik rumah jam 2.00pm..buk2 porem..tgk mangkuk tu tuduh aku MN nick tu...

12Next
Return to list New