CARI Infonet

Forgot password?
 Register

12
Return to list New
Author: zarasafiya

jus pamoga by vida beauty..sape pnh try?

Ekoran daripada pembongkaran pihak polis berkaitan isu penjualan ijazah palsu tempoh hari , Ketua Setiausaha Negara Datuk Seri Dr Ali Hamsa , menyatakan tindakan tegas akan dikenakan terhadap penjawat awam yang didapati membeli ijazah palsu.Beliau juga berkata polis masih menyiasat perkara itu dan akan mengambil tindakan terhadap pihak yang memilih jalan mudah tanpa perlu menghadiri kuliah, mengambil ujian dan menghantar kertas kerja untuk memperolehi ijazah.

Ulasan Ketua Setiausaha Negara Datuk Seri Dr Ali Hamsa : Setakat ini tiada kes melibatkan penjawat awam yang terlibat di dalam pembelian ijazah palsu. Jika hasil siasatan mendapati ada di antara penjawat awam yang terlibat, tindakan tegas akan diambil serta merta.

Dalam pada itu , media melaporkan ijazah itu dikeluarkan atas nama lima universiti luar negara termasuk tiga yang disahkan tidak wujud.Lima universiti itu ialah University Of Rockhampton (tidak wujud), Harvey International University (tidak wujud), Cannington Brook University (tidak wujud), Glastonbury University (United Kingdom) dan Charles Molnar University (Hungary).

...iols rase x sedap ati la

iolls nak gak mencuba. tp rega dia mak datohokkk omaigod mahai nak mampuit. tak mampuit iolls nak kuarkan duit 168 hanya utk sebotoi.  bagi pendapat iolls memang apa yg ada lam pamoga ni bebetul berkualiti, tp tak kan sampai nak tarok rega tinggi tinggi.  waw untung sakan le dokter ni kan.

salam semua... maaf ye mencelah.. sekiranya berminat sy juga ada 1 produk buatan malaysia abm collagen.. bukan sekadar untuk kecantikan luaran tetapi untuk kesihatan dalaman juga.. penyakit sendi, tumit merekah dan bermacam2 lagi..  keluaran anak tempatan dan sangat berbaloi dengan harga berpatutan.. pls call/sms 0149616752 or visit my page @ladyhoneysuckel / add fb ladyhoneysuckle smile    tq..

just nak share dan nak minta pendapat pada yg berpengetahuan. My mom teringin sgt nak guna jus pamoga ni atas testimonial mak-mak dan tok-tok dlm WHI, masa promo tu. Dari situ mak saya ada tanya2 pd bbrp org yg pernah guna. Seorg makcik tu cakap mmg tak ngam dgn dia but still my mom nak juga try, finally belilah tapi dgn rega discount RM150.00/ bottle. My mom ada kencing manis, darah tinggi dan gout. Lepas beberapa hari guna nampak kesan yg sgt positif, mak saya nampak bertenaga, lutut dia kurang dah sakit tegang-tegang sakit.

Masalahnya, hari ni kami jumpa doktor, just monthly normal checking. Darah tinggi turun agak ketara selalunya dalam 79/150, hari ni 59/131. Kencing manis melantun naik sampai 18...usual reading 9, 10 or paling tinggi 13. Saya sebenarnya dah dapat agak yg reading utk kencing manis akan tinggi sebab jus tu manis gila-gila (ada madu lebah). Doktor dah worried sgt td. Actually dari semalam my mom dah skip minum sebab dah tahu nak jumpa doktor. Saya jd serba salah nak continue dgn portion yg kecil atau stop terus? Dari satu segi mmg baik tapi saya takut merbahaya pula. Terima kasih kalau ada sesiapa yg sudi berkongsi info ini dengan saya.

Cuba try BioVCO, murah je, RM34 je sebotol, kecik, tapi dalam 2 botol cukup sebulan. Bagus sangat-sangat untuk banyak manfaat, cuba check on: www.biovco.com. Saya dah pengguna setia sejak 2011. Bagus untuk kebanyakan masalah kesihatan samada untuk manfaat merawat atau menghindar. It is also very 'hot' in medical/health market...alah, minyak kelapa dara...

Motonya: Sihat tanpa Ubat. Last edited by Eyffa08 on 15-2-2013 11:42 AM

utk darah tinggi amat2 bagus,,paras darah turun tahap normal..minum sbtl dah nmpk result,,,yg lain2 tk perasan lah plak,,

Follow Us
jus delima giffarine pun amat bagus utk darah tinggi tp tk sesuai utk kencing manis,,sekarng i dh tukar pada jus delima giffarine just rm45 sbtl jer hehehe n yg pasti result nya sama cam pamoga,,,yehaaaa

mahal sgt,baik beli pati delima glusan,sebotol br rm15..murah brp kali ganda dr hrga pamoga ni..ntah2 rebranding ja..

saya baru beli smlm..mlm tadi dah start minum...yg saya prasan...pagi nih lawas membuang...sampai terkentot pun tercirit skali..adohaiii nasib dkt umah takat nih saya beli..just utk kesihatan dalaman je...xde penyakit2 yg serius..

coz saya nih ada masalah haid tidak teratur...tu yg try test guna pamoga nih coz dia kate bleh merawat masalah haid..

12
Return to list New