CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 2629|Reply: 15

Pinggangku sakit............

Betul ke park ni? En momod,kalau salah,sory ek......

hai kawan2....nak tumpang tanye....pinggang aku ni dah msk 2 bulan sakit ....rase sakit tu mcm urat yang sgt tegang ....malu nye aku muda2 dah sakit pinggang....kalah mak aku...

Nak duduk lame2,memang xde la.....kalo aku aktif,berjalan je,hah baru la hilang sikit sakit tu....kalau duduk balik,peeehhhh sakit balik! Dah la kerje opis.....lepas 10 minit kene la aku berjalan sikit...

dah makan macam2 ubat...ade kawan kene sakit mcm aku jgk....dia kate mkn ubat cine bole baik...dah 2 botol aku telan sakit jgk ....

dah pegi urut kate nye memang urat tegang sebab pernah jatuh dulu...

persoalannye, korang pernah x sakit mcm aku sakit sekarang?tidur pun dah terganggu sebab sakit ni...

ade ape2 ubat yang boleh baik kan sakit aku x?Aku rase nak try gamat asli.....ok x ek? aku bace testimoni macam berkesan...

pertolongan anda adalah sangat2 dihargai...

kena urut  {:4_185:}

kena urut
MeeSai Post at 25-10-2011 16:10

ade jugak org reply.....ingat kan x laku benang aku ni...

Reply 1# aries_gurl

hmm.. saya dulu pon masalah sama. sy amek macam2 ubat tp mcm xberkesan ja. pastu skrg sy pakai corset PB. walaupon mahal tp berkesan. adik saya yg slip disc pon dah ok skrg. setakat beli ja, nak join business xdapat la..modal besar2..huhuhu...

sy pun selalu sakit.. mungkin masalah saraf di antara tulang pinggang... u slalu pakai kasut tinggi ke?

sy pun selalu sakit.. mungkin masalah saraf di antara tulang pinggang... u slalu pakai kasut tinggi  ...
braun Post at 1-11-2011 17:37

eh x ......dah mcm ni mmg pki seliper je .....rase sakit dia mcm lenguh2 urat mcm tegang kan???awk ade cari ubat ape2 x?  sy dah cube mcm2 ubat .......yang sekarang ni cube gamat emas......xla kate 100% ilang sakit tu....cume nye mcm ade kurang....

kalo dulu dpt dulu 15 minit then kne tawaf 1 office ....xpun kne diri je dpn komputer.....skg ni,bole duduk lame ckit.......tp lenguh2 tu masih ade cume x seteruk mcm dulu.....

Follow Us
Reply  aries_gurl

hmm.. saya dulu pon masalah sama. sy amek macam2 ubat tp mcm xberkesan j ...
fevernova83 Post at 31-10-2011 12:18

awk pki corset tu ari2 ke?sy ade cube jugak pkai corset sy,tp mcm x selesa n sakit masih dtg blik..... ....ade x ubat2 yang lebih baik?

aku pun..kdg2 susah nk tido...peh! bercinta sbb sakit...tub2 satu hari adala seorang hamba Allah ni bgtau aku...ada budak kecil ditangan ada batu dan suka pusing2 bagi kena belakang aku..tuh yang aku sakit tuh...benda tu pulak ada dlm umah aku(makhluk ghaib)..so kehulu kehilir aku bawak tel sambil pasang surah Al-Baqarah...lain2 inisiatif...aku pergi mengurut....dan mlm2 sebelum tido aku baca surah Qursi 3 x....then sapu dr hujung kaki hingga hujung rambut.jugak kadang2 aku pasang jer Surah Al-baqarah tu sampai pagi....

Alhamdulillah..lega dh skrg...dh lama dh tak pasang ngaji.tp still baca sebelum tido.

aku pun..kdg2 susah nk tido...peh! bercinta sbb sakit...tub2 satu hari adala seorang hamba Allah ni  ...
SriAdila Post at 2-11-2011 09:58

ko punye rase sakit mcm mne eh?same mcm aku ke?urat mcm tegang2 cm sengal2??pehhhhhh takut nye aku ghaib2 ni.....

aku penah mengurut care islam tapi dia x ckp lak....rse nye xde la ek??

sakit belakang..tp tang tulang belakang tu lenguh ..sakit cam kesan ketuk.
mungkin elok ko makan jamu Ratu dara...utk anak dara just mkn sebiji sehari.Try ar..sbb ada sorang kakak tu citer dia mkn Jamu Ratu Dara tu elok sakit belakang dia..tp dia dh kahwin mknla 2 biji pagi dan mlm...tp utk anak dara 1 biji sehari je.

Jamu Ratu Dara tau!...kang silap pulak ko gi beli Jamu Mak Dara.
harga dia dlm rm 30...tp leh jer dpt kurang...sampai rm24..pandai2la cari utk dpt murah.

sakit belakang..tp tang tulang belakang tu lenguh ..sakit cam kesan ketuk.
mungkin elok ko makan ja ...
SriAdila Post at 2-11-2011 10:12

tp aku lebih pd sakit belah pinggang ar......bole ke? utk sakit ni,tah dah berape ratus aku abis...

tu lah..elok gi berubat ....ty ustaz ker,ustazah ker..citer elok2...cakap jer dh ambil ubat tp tak jalan.kita tak tahu kot2 orang tak suka kita ker apa ker.Tp kalau nk try dulu produk tu pun tak per..janji berkesan.

tu lah..elok gi berubat ....ty ustaz ker,ustazah ker..citer elok2...cakap jer dh ambil ubat tp tak j ...
SriAdila Post at 2-11-2011 10:53

insyallah.....nak abis kn supplement ni dlu...beli ni je dh dekat rm250....kalo x baik jgk,cube alternatif lain....tq

salam... posting saya pertama di forum nih.....
saya sebagai pengamal terapi komplementari dah jumpa ramai pesakit yang mengadu sakit belakang. sakit ni ada pelbagai punca... bleh tgk pada sejarah kemalangan, aktiviti sosial/seharian, pemakanan, masalah sistem/organ badan, dan pelbagai lagi punca... ada yang doktor mengatakan slipdisc tetapi lebih kepada 'gangguan'. ada beberapa kaedah yang saya lakukan berdasarkan keadaan dan punca sakit... boleh hubungi saya untuk dapatkan terapi...

salam... posting saya pertama di forum nih.....
saya sebagai pengamal terapi komplementari dah jump ...
rmhhafiz Post at 2-11-2011 15:39

gangguan?emmm kt mne tu?

Reply 15# aries_gurl

boleh refer kepada blog saya.... Tanda-tanda terdapat gangguan... ada pelbagai tanda kalau nak diperhatikan...http://auraseritherapy.blogspot.com/2011/10/gangguan-makhluk-halus-jin-tanda-punca.html