CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: ann_rose

Secret affair

Reply 118# surayasukri

tadak duit la tu.....ahahahaaa

Reply  surayasukri

tadak duit la tu.....ahahahaaa
ruffleen Post at 25-11-2011 16:33

hahaha..abang ipa kiter kedekut la tu.ahaha..

Reply 118# surayasukri

yela..tu aku pun sblum2 ni pernah ckp..suami nak isteri cantik bergaya..suami pun xboleh kedekut duit.tp dah namanya laki2..kang takut juga..kita bg alasan gitu,kat luar dia cari lain.nak xnak..kita yg kena mulakan.tp ada gak cara nak cantik jaga badan,jaga muka walau xpayah guna duit.xpyh berslimming2 center.kdg2 org dah setkan,dah besalin dah gemuk nak buat camne.tp cara aku sebelum besalin lg dah azam nak kurus balik..berat aku mendadak..hingga ttekan,bila org sume ckp aku xkn dptkn bentuk badan asal.tp walau mengandung,aku tetap buat senaman org mengandung.masa mengandung,aku beli baju yg aku nak pakai lepas dah habis pantang..adik aku tanya..mcm muat je..ntah2 badan dh xmuat kang..aku tetap beli.aku tahu dah habis pantang aku nak pakai baju yg aku beli.suar jeans aku pun aku tetapkan mesti muat.xda alasan nak beli lain.tang perut tiap2 ari masa mgandung aku sapu losyen,takut merekah dan xcantik..sbb malu lah kalo suami aku nmpk perut aku buruk sedangkan suami aku ckp suka tgk pusat aku.Alhamdulillah berjaya..hingga anak sedara aku ckp kat mak dia..mama..auntie ni dulu gemuk,sekarang kurus balik,tp kenapa mama gemuk xkurus2.
aku dulu kwn dgn org badan besar,ramai.aku ada 2 kwn..dua2 nak diet,nak kurus,nak cantik.tp sorgnya bermotivasi,yg sorg lagi asik2 alah xkurus2..xberjaya,jd mls lah..akhirnya xjd ape,tp kwn aku yg betol2 aku basuh habis ni,kurus,cantik dah pun.jd nak seribu daya xnak seribu dalih.mcm aku pantang ikut cara aku.tentang nak muka berseri2 ni kdg2 aku lebih suka guna bahan alami.bahan kat dapur ada,xpyh pun guna duit kalo xmampu.

Rate

1

wah..nak kene berguru ni..

mek pernah tanya TTM mek mengenai hal nih..
dia kata - dia nak rasa thrill mcm bercinta dulu.
Rasa seronok nak dating/ sms and koling2.
And yes dia ngaku yg wife dia lebey banyak layan anak2..

Mek takut gak dok kuar ngan dia.. sbb kitorg just TTM jer bukan ada secret affair pon huhu, kang kene attack ngan wife dia.. xberbaloi kot!

Rate

1

Orang selalu sebut The Cycle of life tapi bab2 nie tukaq jadi The cycle of love! Hehe

Follow Us
nak salahkan pompuan sbb tak cantik la,tak jaga penampilan pn xboleh gak. lelaki pn pas kawen perut boroi,pastu kat luar ada skandal. agak2nye perut boroi tu menarik perhatian pompuan2 gatal kt luar sana kot! geli dowh!. org laki nk yg cantik2..tp diri sndiri tak terjaga,nak salahkan org.

ada ceta,kwn aku dh kawen 10 taun..dia kata laki dia bdn berbau sgt2,selekeh lak tu..sampai dia pn takde selera kalau kat atas katil. buat tu buat jugak,tp dia mcm tak terlayan sbb dia rasa geli sgt. mungkin itu antara sbb napa pompuan tak "layan" laki diorg baik2 kot..sbb geli dgn keselekehan dan bau bdn si suami tu.
so moral of the story,kalo nak pmpuan jaga kecantikan..si suami pn perlu gak jaga kehenseman,perut tu jgn boyot sgt,kemas,pembersih...jgn la mengharapkan org pmpuan je..sama2 jaga,sama2 bahagia.

Rate

1

lelaki yang ader affair/ kekasih gelap ku andaikan dia pun memang sanggup n rela bini dia ader affair juga...

aku teringin nak ada secret affair...
zulka Post at 23-11-2011 12:12

Erk?! Ni da kira 'niat' ni! Hehehe...
Rose as a PA kpd Pengarah ni selalu sgt HB pesan... 'Jaga Bos tu jgn brlebih2! Ingat U tu da ada HB!' Dia da terpengaruh la tu ngan citer2 kt TV yg mengisahkn Secretary ada affair ngan Bos! Mcm la Rose pn hingin sgt ngan Bos tu!

Rose as a PA kpd Pengarah ni selalu sgt HB pesan... 'Jaga ...
BlueRose99 Post at 30-12-2011 08:52

hehe..kalau sy jadi hb rose pun akan cakap benda yg sama....rosekan cun...bergaya pula tu....takutt ohhhh...

hehe..kalau sy jadi hb rose pun akan cakap benda yg sama....rosekan cun...bergaya pula t ...
zulka Post at 30-12-2011 09:03

Ye sgt la tu!
Insya Allah Rose akn selalu ingat n sedar sapa diri Rose...  

Ye sgt la tu!
Insya Allah Rose akn selalu ingat n sedar sapa diri Rose...
BlueRose99 Post at 30-12-2011 09:53

bagus, amin..

dah berkahwin pon ade kekasih gelap jgk ke?
nsb bek ai tak tawen lgi..

Rose as a PA kpd Pengarah ni selalu sgt HB pesan... 'Jaga ...
BlueRose99 Post at 30-12-2011 08:52

Mesti la......takut nanti daripada ucapan " Selamat Pagi Bos " tukar jadi " Err...dah pagi ni bos " ..... hehehehe

Happy New Year to all.....

dah berkahwin pon ade kekasih gelap jgk ke?
nsb bek ai tak tawen lgi..
lalanoi Post at 31-12-2011 13:29

Biasa la....yang gelap2 memang orang suka....kononnya, baru boleh meraba-raba....ye la, sebab gelap = )

Biasa la....yang gelap2 memang orang suka....kononnya, baru boleh meraba-raba....ye la, se ...
supa_strikas Post at 1-1-2012 08:36

stu persolan jgk mereka yg dah berkahwin tp ada kekasih gelap kenape yea??

-sje suka2??
-nk test market
-suami/isteri pn turut curang (2x5)
-lemah tenaga batin
-sudah bosan dengan pasangan
-tidak bersefahaman lgi,kerap bergaduh
-dah menyampah tgok muka dia 24 hours
-trend lah. ilek la bukan wat pape pon-#.erkk
-suami tak cukup bagi nafkah
-isteri tak jaga penampilan

Rate

1

lelaki yang ader affair/ kekasih gelap ku andaikan dia pun memang sanggup n rela bini dia ader affai ...
nakal14022004 Post at 29-12-2011 15:39

kalau pompuan dah ade kekasih gelap dorg merelakan aje llaki ade affair,
tp kalau llaki ade affair belum tentu dorg rela bini ade affair gak

Mesti la......takut nanti daripada ucapan " Selamat Pagi Bos " tukar jadi " Err...dah pagi ...
supa_strikas Post at 1-1-2012 08:35

No! No! No! Takmo mcm tu!  

Reply 127# tiramizsu

tp kes aku lain plak.............. penat aku jg badan ,,, x nak boroi, gi exercise cam2 lg aku wat.   kawen dah 14 thn, tp bila jumpa ex classmate (lelaki) suma kata aku still maintain cam dulu.... tp aku sedey sbb wife aku
langsung x amik berat psl penampilan... puas aku ckp, nasihat, dan mcm2 cuba termasuk antar dia gi slimming course ngan gym, tp yg aku dpt...... dia cuma gi 2 kali je pastu trus x gi lg..... skrg aku slalu kecik ati tgk dia..... bila aku tgk org lain dia mrh plak... dah aku kata aku mmg suka tgk yg comey2 tp dia wat x fhm gak...sedey nye.....

Rate

1

...secret affair ni...klu bertepuk sebelah tangan x akan jadi kan....mutual understanding....biasanya secret affair  ni  for guys juz for a short term fun...
...but for ladies...bagi yg single...apa yg dia org nak actually dgn lelaki yg dah kahwin?...
...and as for married ladies...apa yg dia org dapat?....dah tau having an affair with married man akan bawa byk masalah....but still....dia org teruskan...
....and as for the married men....x sayang famili ke?....dah ada famili tu jaga lah baik2....jgn smpai semua terlepas...baru menyesal x sudah...juz my views....

Rate

1