CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Cruz_Hateluv

pandangan korang tentang perempuan bercakap lucah??

dia x kawen lagi.....
card_reader Post at 19-8-2011 20:22

kalo laki tau prgai dia mne nk kwen sgt dia pmpuan gni,rosak akhlak...kalo kapel nk laa...
    biasa aku tgok,laki kapel nk yg sosial xpe,kalo kwen nk cari yg baik2 lak..mau nk dosa bini kalo diorg xdgr ckp

aku tau pmpuan ade bckp lucah sesama dorg,tp ok sket sesama pmpuan kn...kalo nk uji laki p ...
Cruz_Hateluv Post at 19-8-2011 20:08

ade mmg ade...nak2 yg jenis huha huha tu mmg open ckp2 lucah. tp selalunya golongan camni akan kwn ngan orang mcm dia jgk (suka ckp/benda lucah)   pasal uji laki ni aku ada sorg member, dia penah provoke boipren dia ngan start ckp2 lucah, last2 kantoi boipren dia bukak cter penah tgok blue, penah raba pompuan (exgf). konon boipren dia ingat gf dia skang jenis x kesah laa. bodoh betul   so berhati2 lah. kdg2 ckp gurau2 ni boleh terbabas jugak. maklumlah laki+pompuan

ade mmg ade...nak2 yg jenis huha huha tu mmg open ckp2 lucah. tp selalunya golongan camni a ...
fukadaminchi Post at 19-8-2011 20:56

haha..mkn diri...biasa la tu,kapel bile pmpuan ckp lucah,laki pon hape lg,naik tocanglah

Reply 6# melinda_gordon
geng2 camni ko jangan layan sangat...wat2 tak paham je...
diorang seronok kalau ko paham dan respon...tak kira la respon positive atau negative...
bila takde respon, diorang bosan gak wat lawak lucah sorang2...
alau ko nak respon pun boleh, tapi respon belasah kaw2...sampai diorang tobat...hehehe

yg bujang jarang la...tapi kalo setkakat bini org start conversation mcm tu....aku layan je....siap bole borak2 lucah dlm conference call lagi...beramai-ramai 5/6 org...wakakakaa....tapi itu just cara kitorang nak wujudkan suasana gelak ketawa especially conference call tu dibuat di waktu 2 pagi ke pukul 4 pagi...keje maaa....support system!!

aku rasa pompuan2 yang dah berkawen ni lagi teruk melucahnya. berborak kosong dengan kawan pun nak juga kena ada topik kelucahan tu. sbg perempuan, haruslah malu dengar benda2 macam tu apatah lagi nak bercakap/ berborak pasal tu.

Follow Us
situasi yg menjadikan perempuan ckp lucca
maybe aja ya!!
1. mak/pak ckp camtu
2. adik beradik pn gitu
3. tgok cerita yg cakap lucca
4. kawan2 ajar
5. sendiri mmg suker cakap camtu
6. bahan bacaan yg x elok
7. dll

pandangan iols:
1. x manis
2. hilang jati diri sebagai wanita
3. memalukan
4. anak sape ni?? mak dia x ajar ke??
5. sekolah x aja tata rakyat ker?
6. ya ALLAH mulut cam longkang
7. dan byk lagi

tu aja

Rate

1

org laki mel...kalo kite dgr kes2 gni aku rase biase je....try pmpuan ckp gitu,terkedu sat ...
Cruz_Hateluv Post at 19-8-2011 20:11

kalo pompuan yg ckp mcm tu..dah tentu kena kutuk dan hina kaw2 semesta alam punyee...

Reply 24# Brutal

selalu nye aku akan diam dan jeling maut je..tapi sebenarnye nak je aku ckp "korang ni tak ingat nak mampos ke?" tapi tak tekeluar plak ayat tu

yg bujang jarang la...tapi kalo setkakat bini org start conversation mcm tu....aku layan je....siap  ...
hike80 Post at 20-8-2011 05:32

a'ah btol tu,org bujang dgn org da kawen cara pmikiran dan pbualan mereka lain bnding org bujang wlaupon sebaya...sebab ade sorg kwn pmpuan aku penah ckp dia xleh join sgt ckp dgn kwn pmpuan sorg lg,yg pmpuan sorg lg da kwen da,.sbb bcakap ade lucah2 sket,maklum la dorg ade pgalaman

situasi yg menjadikan perempuan ckp lucca
maybe aja ya!!
1. mak/pak ckp camtu
2. adik beradik pn  ...
moyas Post at 20-8-2011 06:28

pandangan aku,wlaupon mereka terdedah dgn mende2 camtu tp mende privacy cmtu xyah nk show...

ala,bdk pmpuan lain pun bkn xtau mende2 camni,buat hape nk bangga dgn bercakap lucah,xpsl2 kang org cop sanggap...

aku rasa pompuan2 yang dah berkawen ni lagi teruk melucahnya. berborak kosong dengan kawan pun nak j ...
ren0_0 Post at 20-8-2011 06:21

dh xmalu,tu yg selamber ckp lucah

juz dari pengalaman aku,kalo laki  bercakap lucah aku biasa dengar...
tp ni ade pmpuan bercakap luc ...
Cruz_Hateluv Post at 19-8-2011 01:55

ku mmg tak suka and menganggap wanita mcmtu tak tau malu and tak reti menjaga peradaban dlm pertuturan...penah gak kerja kat pantai timur dulu.....wanita2 kat ofis tu mmg jenis ckp lucah...mmg terkejut gak la sbb ku dr KL pun tak seopen depa berckp dgn lelaki2 yg seagama dan sebangsa and yg tak seagama dan sebangsa...spai ada budak lelaki cina ckp "sehari tak ckp lucah tak leh hidup ke?" mcm kejutan budaya lak ku rasa....bila ditegur depa ckp kita berlakon baik sgt...tp jujur ku ckp...ku dr kecik spai dah kertu ni sekalipun dlm keluarga tak pernah lg kluar perkataan2 lucah...

padaku bahasa melambangkan diri kita...kalo dah bahasa pun kotor2 jer jgn salahkan org mengambil kesempatan pada kita....ku mmg takleh tahan kat ofis tu and ku dah setahun memberhentikan diri dr situ.....

Reply 29# melinda_gordon
kalau diorang tetap ngan perbuatan bodoh mereka...
aku rasa sampai masa ko kena panggil dan slow talk dengan mereka...
sebab ko ada hak untuk bebas dari mendengar kelucahan2 mereka...

kalau diorang tak layan gak...kumpul bukti....report gangguan seksual pada management....

dulu ade kawan camni
hmm ape yg bole dikatakan....perempuan tu mmg tetau malu
barangkali dia ingat laki suka kalo dia tunjuk perangai tetau malu dia tu...hmm  

ku mmg tak suka and menganggap wanita mcmtu tak tau malu and tak reti menjaga peradaban dlm pe ...
puteri_malam Post at 21-8-2011 02:28

kalo sesama pmpuan pon malu,apatah lg pndangan laki ttg pmpuan cmni....

dulu ade kawan camni
hmm ape yg bole dikatakan....perempuan tu mmg tetau malu
barangk ...
cik_kiah Post at 21-8-2011 12:24

ade yg suke...sme jnis dia la...tp igt..kalo kena gnguan sexual nanti jgn nyesal lak...

kerana mulut badan binasa

layan jer...tp of coz ada batasannya
kalo terover lucah... memang nak kena ler...
tapi kalo sekadar lawak melucah sket.... no harm for meeee...

iols nk no tepon sheols bley????? nk berkenalann

kalo sesama pmpuan pon malu,apatah lg pndangan laki ttg pmpuan cmni....
Cruz_Hateluv Post at 21-8-2011 12:27

ku sebagai seorang wanita mmg ku malu bila ada kalangan wanita yg ku kenali bermulut lucah seperti itu....
lg ku jd malu kalo ada org2 lelaki kat sekeliling yg dengar....bukan kata ku baik sgt...tp ku mmg menjaga peradaban pertuturan sekalipun dgn kwn2 wanita apatah lg dgn kaum lelaki, tak kira la lelaki tu adik beradik sekalipun....