CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: SweetShera

Putus hubungan tanpa penjelasan..

Close [Copy link]
Reply 19# Ina_pk

agaknya dia nak ambik semula pelaburannya dgn cara halus sblm hubungan terputus....

buat TT...ckap kat kawan kalo dh bercinta ngan laki org x payah la nak mengharap lebih2 ok....

Reply 21# liyanur

Ai rasa dia dah plan baik punya....Nak minta terang2 malu lah..(Jutawan le katakan)

Reply 22# Ina_pk

kannnn....jutawan la konon....

da bape bnyk la laki tu melabur kat pompuan tu... laki tu mintak 3k je tu pon ko dah kecoh... tak sedo diri!

da bape bnyk la laki tu melabur kat pompuan tu... laki tu mintak 3k je tu pon ko dah kecoh... tak sedo diri!
fcl29 Post at 8-8-2011 14:49

bijak....bijak............

Reply 24# fcl29

Memang le nak kecoh sebab lelaki tuh Jutawan. Kalau dia lelaki biasa tak de lah rasanya nak kecoh pun

Follow Us
Reply 26# Ina_pk

hehhehehehe... yg bengapnye tetap pompuan tu... da tau laki tu jotawan... yg gi pnjmkan duit wat pe...

Kawan Shera ada masalah...dia bercinta dgn lelaki ini dah 2 tahun lebih...mmg ok la hubungan mrk tu. ...
SweetShera Post at 5-8-2011 15:55

mula2 aku nak cakap...PADAN MUKA kawan ko tu...nak kaya cari duit sendiri la weiiii...bukan menggedik dengan jantan orang...kita orang pompuan ni kena beringat....laki ni berapa banyak pun awek dia last dia akan pulang bawah ketiak bini dia jugak...so bagi pompuan yang rasa nak test power kat laki orang tu tak payah la...ko yang kono tinggal nati jang...

nk bf kaya n single ada je tapi muka kena tip top la..setakat sedap mata memandang dorang tak layan...carila kat club..berlambak..pada aku kawan ko tu diputuskan brsebab dah..sebabnya bini laki tu da tau..sebagai orang ketiga dalam rumahtangga orang ni..kawan ko kena sedar yang dia sebenarnya hanya melukut di tepi gantang..once bini laki tu dapat tau..kholasss..habiss...

aku rasa laki tu mintak 3k sbagai bayaran balik apa laki tu da bagi kat kwn ko tu...nasihat aku tak payah la kawan ko tu tergedik2 nak anta gambar kat bini laki tu ke apa ke...orang dah tak nak terhegeh2 buat apa...cari yg lain ye kak dik abg..

tapi aku sebagai isteri akan berterima kasih dan sgt menghargai kalo skendel2 or sesapa yg tau pasal skendel my laki kasik bukti to me
bole la aku hidup di alam nyata....
barulah aku bole plan nak buat ape
kalo tak ... hidup dlm khayalan jelah... igt laki  setia ke sorga bagai

sbenarnya rugi 3k tak bermaksud rugi selamanya..
kalo ada rasa dendam, suh kawan ko sebarkan adegan terlampau kawan ko tu.. utg2 bini dia mintak cerai tentu dia hepi, leh jadi janda kaya.. kawan ko pon leh kawin ngan jutawan..

kalo kiblat sebuah pkawinan adalah uang dan kesenangan, maka berbahagialah bagi yg memburunya..

sbenarnya rugi 3k tak bermaksud rugi selamanya..
ParinAmat Post at 9-8-2011 08:55

betol3....baik rugi duit daripada hilang harga diri

mula2 aku nak cakap...PADAN MUKA kawan ko tu...nak kaya cari duit sendiri la weiiii...bukan ...
farahanafarah Post at 9-8-2011 06:12

Sangat setuju pendapat ko ni. TT nasihatkan la member TT tu supaya jangan buat onar dalam pernikahan pasangan lain!!! Kasihani la isteri yang tak bersalah tu. Member TT tu perempuan. Sanggup ke dia menganiaya kaum dia sendiri? Nasihatkan dia supaya 'move on'. Banyak lagi teruna yang baik di luar sana. Insaf la & banyak2 berdoa. InsyaAllah dipermudahkan urusan dalam mencari jodoh tu.

Tahniah pada kawan TT.... antara penyumbang keruntuhan rumahtangga dan moral orang2 islam..... blood ...
KingNepTune Post at 5-8-2011 16:27

like this statement!

dah kacau laki orang kikis duit segala ade hati plak nak ugut2..kawan uols tu tak rasa bersalah ke...move on jelah, dah tau laki tu laki orang nak mengharap watpe...patut dari dulu lagi die sedar...duit 3k tu laki tu sebenarnya nak amik balik pelaburan yang die telah bagi kat kawan uols je tu

kesian kat wanita yg bercinta dengan suami orang, aku yakin bukan semua perempuan memilih untuk bercinta dengan suami orang....yg gedik dan gatalnya adalah suami orang itu sendiri...tak sedar diri.....cuma nak layan feeling-feeling miang sambil test market, sekali kena jerkah dengan bini, mengecil jd tikus mondok...

dah cukup baik la kawan TT ni xkene maki hamun tarik rambut bagai ngan binik si jotawan tu.. ni lagi mau ugut2.. apa daaa

Reply 1# SweetShera

Padan muka kawan kao gatai nak skandal ngan laki org
Skali kena tipu
Hamik kaoo

(Edisi laharan jujur):re:

Skarang ni kan pompuan lagi ramai dari jantan
Dah x de alasan macam dolu2 (lelaki x ramai)
Keyword is ------> gatai

Kalau betul nak sangat kat laki org, ajak kawin terus -- poligami
Kalau jantan tu dok dolak dalik, bodo lah kalau sangap lagi nak menunggu

Sangat setuju pendapat ko ni. TT nasihatkan la member TT tu supaya jangan buat onar dalam pernik ...
honeystarscutez Post at 9-8-2011 11:57

tu lah weh..aku pun tak paham la manusia sekarang...otak letak kat bontot ke apa...dah buat onar dalam rumah tangga orang, ada hati nak mengadu sana sini..kalau aku malu weh..as a orang ketiga...masyarakat akan pandang orang ketiga tu busuk bukan bini laki tu....tapi bagos lah ko ni tt...member bercinta ngan laki orang pun ko ok je..kalau aku aku lempang sedas baru bagi nasihat...

perkara yang perlu di lakukan
1) minta duit ,
2) kalau x nak bagi, ugut dengan gambar.
3) suruh kawan kau hilang kan diri, lepas hilangkan diri baru tunjuk gambar dgn bini die.

cara ke-3 risiko tinggi, takut bini die mintak cerai, naya kawan awak di bunuhnya... dunia skrg bukan boleh main2..