CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Chelondo

Tolong lah saya..... Ayah Gay....

Close [Copy link]
Reply  Chelondo

wow... mak adik x suspicious ker napa uncle to extremely generous dgn ayah adik  ...
IceCream_Soda Post at 11-7-2011 22:00

mak mana tau benda2 mcm ni, dunia mak hanya masak, basuh baju, sediakan makan pakai ayah n anak2.
kereta mahal n murah pun mak tak ambik tau

Reply 68# Chelondo

dik, akak pon rase xpayah la adik call uncle tu
    sbbnya risau akan mengeruhkan lg keadaan yg tengah bergolak ni
    then, u've done ur part..... terharu sgt adik mampu wat macam tu
    pape pon, bykkan la berdoa n mintak pertolongan dr Allah

Semangat seorang anak....sebenarnya dik, hubungan sesama jenis ni bukan boleh dibuat main. Per ...
cmf_blingblings Post at 11-7-2011 21:54

Terimakasih kak atas info ni, sy amat menghargai info sebegini, at least sy tahu nak mendekati ayah

Reply  Chelondo

dik, akak pon rase xpayah la adik call uncle tu
    sbbnya risau akan men ...
mizz_aurora Post at 11-7-2011 22:06

Sy rasa akak betul, sy mungkin terlalu beremosi, terima kasih banyak2 kak

mak mana tau benda2 mcm ni, dunia mak hanya masak, basuh baju, sediakan makan pakai ayah n ...
Chelondo Post at 11-7-2011 22:04

Sian r ngan mama adik ni..mayb mama rasa da suami pak imam apa agi nak dia fikir..iii sedihnya..kalau dia tau the true life n lie memang hancur berkecai hati dia n malu buka  kepalang...dik ko sabo eek..belajar pandai2 tau..Ya Allah siannye...

Reply 81# Chelondo

mungkin juga ayah adik tu dh termakan budi dan dh tersimpang jauh so susah utk dia terus tarik diri.... give him time.. adik pun cool down dulu.. benda2 camni bukan boleh berubah overnight

jgn stop berdoa ok...

Follow Us
Sian r ngan mama adik ni..mayb mama rasa da suami pak imam apa agi nak dia fikir..iii sedi ...
saritimur Post at 11-7-2011 22:09
Entah ke mak dia dah tahu saja buat-buat tak tahu, lagipun dia tahu hubungan gitu tak membawa ke mana-manapun, bukannya dia nak kena cerai, janji kehidupan dia anak beranak terjamin....Ataupun mak dia jenis naif dan tak faham apa istilah gay

Sian r ngan mama adik ni..mayb mama rasa da suami pak imam apa agi nak dia fikir..iii sedi ...
saritimur Post at 11-7-2011 22:09

Pelajaran mama cuma SPM je , mama kata dia tak sekolah sbb nak tolong mak jaga adik-adik, mama kahwin dgn ayah umur 17, masa ayah baru lepas graduate. pilihan keluarga., nenek yg bagi tau la.
Ayah keja engineer

...tak sedar air mata aku menitis, tak dapat bayangkan aku posisi abang tu berhadapan anak2 dia macam ni. Bagaimana perasaan anak dia bila tahu keadaan macam tu. Tapi pada masa yang sama aku takut kehilangan dia.
Ya Allah kenapa dugaan macam ni Kau beri pada aku.

cmf_blingblings - u r really right pasal bonding between M2M

IceCream_Soda - Aku tak cari, pompuan tu datang sendiri

berapa lama dh uncle ni baik ngan ayah adik?

untuk pengetahuan, sejak aku berkawan dengan abang ni hampir semua yang aku kenal kenalan dia adalah suami orang dan apa yang aku terkejut semuanya suka laki juga. Anak2 dah besar panjang dah bercucu dan bilangannya cukup ramai. Pada mula aku tahu, aku sangat terkejut dan gaya hidup mereka seperti lelaki normal.

Pelajaran mama cuma SPM je , mama kata dia tak sekolah sbb nak tolong mak jaga adik-adik,  ...
Chelondo Post at 11-7-2011 22:15

Kamu memang anak yang baik. Terima kasih kerana beri peluang terhadap ayah kamu.

sian TT... bertabah lah...

untuk pengetahuan, sejak aku berkawan dengan abang ni hampir semua yang aku kenal kenalan dia adalah ...
tin_milo Post at 11-7-2011 22:30

ko pernah terlanjur ngan abg tu ker??

tukar la avvy ko tu...... carik gmbr pompuan comel plak.........

Assalamualaikum TT yang adik kasihi dan sayangi..
Based on apa yang adik baca pada post TT..TT cakap yang TT bertuah sebab ada seorang ayah yang penyayang,tampan dan kasih dan sayangnya pada isteri dan anak-anak amatlah terbentang luas bak lautan kan?
Alhamdulillah,Segala pujian bagi Allah S.W.T yang telah menciptakan dan menanugerahkan TT dan adik-adik TT yang lain dengan keluarga yang dikepalai bapa sebaik ayah TT itu..
Bersyukur juga kerana ayah dan ibu TT merupakan pasangan yang bahagia dan tanda cinta dan kasih mereka itu maka lahirlah TT 6 adik beradik..

TT yang kukasihi dan kusayangi,
Tak usahlah TT berdiam diri sekadar mengetap jari dan menggigit bibir saar membaca sms2 dalam telefon ayah TT itu..
Tak payahlah TT nak check log panggilan dalam fon ayah TT..
Tak payahlah TT nak berprasangka buruk pada ayah TT..
Usahlah TT membenci ayah TT..Kerana seburuk manapun dia,dia tetap ayah TT..
Ayah kandung TT yang telah bersusah payah membesarkan TT..
TT dah berapa umur sekarang?Sebab adik yang tengah menaip nie sekarang berumur 17 tahun..Calon SPM..Alhamdulillah adik dalam keluarga yang sakinah dan mawaddah..

TT..
Kenapa tak bersemuka sahaja dengan ayah TT?Adakah dia garang dan bersifat pembengis?Tidak kan?Kerana kata TT dia seorang yang penyayang..
Kenapa perlu menangis kalau TT boleh bersuara?

untuk pengetahuan, sejak aku berkawan dengan abang ni hampir semua yang aku kenal kenalan dia adalah ...
tin_milo Post at 11-7-2011 22:30

Maaf mencelah..Bukankah orientasi seksual tue tak dapat ditentukan oleh cara penampilannya?Kalaulah ada device macam thermometer suhu tue..Sekali tepek je kat dahi dah tahu..Orientasi seksualnya..Senanglah sikit..

So,tak perlulah nak terlalu berpandangan pesimis terhadap setiap insan..Ada gadis yang nampak keras macam batu tapi sebenarnya gadis Melayu terakhir dalam hati..Sengaja bernada kasar dan keras kerana risau suara yang merdua dan mendayu-dayu akan mencairkan hati lelaki yang mendengarnya..

Ada jugak lelaki yang nampak macam tak ada tulang belakang jalannya..Tapi rupanya harimau berantai..Huhuhu...
jadi,tak usahlah kita menghukum apa yang kita belum pasti apa yang sebenarnya terjadi..Kerana menghukum tanpa ilmu itu tidak adil dan tidak kena pada tempatnya..Takut menganiayai orang tue pulak..

Sekadar nasihat adik yang baru stahun jagung,darah pun baru setampuk pinang..

alaaaaa Kasem....

Assalamualaikum TT yang adik kasihi dan sayangi..
Based on apa yang adik baca pada post TT..TT caka ...
7teen Post at 12-7-2011 00:21

Tima kasih atas ingatan

Tima kasih atas ingatan
Chelondo Post at 12-7-2011 01:08

Sama-sama kasih..Harap-harap chelondo dalam keadaan yang lebih tenang sekarang yerk??

Sama-sama kasih..Harap-harap chelondo dalam keadaan yang lebih tenang sekarang yerk??
7teen Post at 12-7-2011 01:12

saya sebaya awak, umur sy 17 tahun, sy agak kurang tenang n sukar tidur.. Sy takut sbenarnya. Susah sy nak terima kenyataan mengapa ayah tak mampu melawan sikap buruk ayah sy. Sy keliru dengan personaliti ayah sebenarnya. Ntah la...