CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: EJALTI

Norman tegur Abby usah terlalu terbuka kongsi isu Marissa

Manusiabesa replied at 19-3-2024 08:55 AM
Aku nk mmbebel pasai budak merisa ni, tp ni last.. pasni nk move to next retis je sbb bosan dh isu m ...

she learned from the best
kalau dia reti menyesal

tgk memey tu dlu job tak masuk
sendu bertahun2 rupa pun selekeh aje
mana ada dia nyesal
ofkos markisah idolized si memey
lepas yebbi berdamai, lagi mendonia

bukan dia yg pg cari yebbi berdamai
nampak tak betapa keras pedal budak pelda ni

Budak ni pun bodo jugak. Memang la bapak dengan mak tiri tu side dia. Orang tu dah ada anak lain untuk back up. Kalau kau mampus melingkup ke haper, diorang ada anak sendiri. Mak kau tu ada kau dengan adik beradik kau tu aje. Kalau kau melingkup, dia yang susah hati. Tu pasal dia taknak kau melingkup. Paham?

Memey ni nama betul dia mmg ada memey ke..gila nama pun bitchy hahahaha

AWEKSAMURAI replied at 18-3-2024 02:57 PM
Hipokrit lemah lembut gitu..aku dari dlu x suka memey ni ..abby pun x suka jgak tapi bila ingat di ...

Haah..lg teruk sbb siap ada toto..pastu Oman nyorok ala2 xtau memey kt tgkt 1..alahai klakarnyeee...

Pdhl klu dh meluat sgt dgn bakyah ko ceraikan jela..ni leka buat ank hujung2 mencurang pastu rilek2 je mcm xde apa..

Mmg jantan paling xguna Oman ni..
Bakyah pun ada salah dia tp ketua keluarga tetap la si Oman
Dtg netijen biased siap ckp family xblh dpersalahkan..dh didik ank dgn cara terbaik..bla bla bla
Netijen xtau yang selama ni kena candy2 semua fake lakonan semata je pun

Marisa tu patut kena boikot je dr industry..
Dh la muda tp perangai....?
Fake habis...Muka so so je pun

Mmg la ngam dgn mak tiri lebih dari mak kandung sebab peel sepesen

DottieDot replied at 18-3-2024 06:28 PM
Tapi Memey ni memang karakter dia lemah lembut pun even dari sebelum kantoi dgn Norman dulu..

Dar ...

Betul...kita ni follow dari dulu lagi. Memey memang jenis yang lembut je dari dulu. Yang mulut hangsuang terlindung disebalik jubah tu yebbey tu. Dia memang terkenal dengan mulut tak ada insuran. Sapa je boleh tahan. Ntah2 anak2 pun tak tahan dengan mulut mak sendiri. Tu anak2 idolakan mak tiri dia tu. Kalau tak caya cari la page yang lama2 dulu.

Kalau nak kata apaknya mata keranjang..kenapa sampai sekarang masih setia. Yang dok bertukar2 tu maknya. Yang cakap anak yebbey tu licik. Korang kena paham la...dia tu dilamun cinta buta. Memang kalau dah terperangkap dalam cinta buta ni, jalan yang lurus pun dah tak nampak dah. Nak2 lagi..umur baru masuk 19 kan? Memang la tak matang lagi. Iols ada anak2 yang sama baya..jadi paham sangat pemikiran diorang ni mcm mana. Kita as parents masih lagi kena guide diorang ni.

justchu replied at 19-3-2024 09:07 AM
she learned from the best
kalau dia reti menyesal

Klu prngai x hauk xda la dia tgkp cintan dgn laki org... budak pelda mmg xda yg semenggah...budak skolah aku dulu klu anak pelda mmg spoiled sbb mak bapak berduit. Prngai pun mcm hape xde yg elok lgsg walau sekor... nk hrp jumpa yg bljo pndai kuar usm ke um ke jd pakar bedah ke mmg tak la...... lmbet lg... yg depa pndai ialah kerja2 bitchy... yg tu xyh ajar...pndai... rosakkn anak dara org dlm kotak blkg dewan pelda pun besepah.... ujung2 isap gam..yg ppuan masuk juvana... sondol laki org smpai menikah ni kira paling suci la kot.

Mmg memey nk jtuh kn ebi smpai kiamat kot... now ebi tgn nangis... memey nganjing ebi sakan kt sosmed... skrg la hg nk up video family terbahagia.. klu ada sense bole kot pause for awhile nengok kak ebi tgh down tu. Tp x... jenis muka tembok.. tersenyum mulut luas tu mcm kerang busuk..tp padan..tuhan dh bg balasan..dpt anak smua hodoh lgsg xcomel..elok sikit dri beruk je.

Follow Us
Edited by sismarkonah at 19-3-2024 09:47 AM
pinkzara replied at 18-3-2024 04:57 PM
agaknya apa perasaan dia kalau dia baca ni?

cuba baca kat perenggan ni

“Saya (Abby) ada telefon perempuan itu (Memey). Dia ada jawab tapi cara dia bercakap macam tak ada rasa bersalah mempunyai hubungan dengan suami orang. Memey kata dia nak buat macam mana benda dah jadi?”

cliche tak? macam dicopy sebijik2 walaupun Meresah tak cakap gitu. Tu yang Kak Konah pi study benang purba kat sebelah siap cakap hai saya datang dari masa depan

Miawlover replied at 18-3-2024 10:10 PM
Rasa jantan si selam Dan pihak laki lps tgn. Sepatutnya lah pihak laki kena mainkan peranan, ambik t ...

Mmg pun. Biasa org kuat agama ni lagi aneh2 peel mereka. Ada yg nmpak kuat agama tp smpai mampos tak mau terima menntu bkn pilihan mereka.

Manusiabesa replied at 19-3-2024 09:42 AM
Klu prngai x hauk xda la dia tgkp cintan dgn laki org... budak pelda mmg xda yg semenggah...budak  ...

Aku kelakar baca komen kat ig memekfake...ada netizen komen, tunggula nanti kifarah kat anak pempuan memek, tapi ada yg reply , anak memek xkan jadi penyondol sbb xde rupa, xcantik mcm markisa

HappyGumbira replied at 18-3-2024 08:11 PM
Tp hati kelam iols ni mengatakan misya ni kuat meroyan. Meroyan kat kakak dia. Sebab tu sikit2 kak ...

sedikit sebanyak kak konah bersetuju, apahal kakak dia je yang asyik jadi jurucakap. Lemah sangat ke kau sampai tak mampu berkata-kata. Women, please stand with yourself and dignity.

miss_strangers replied at 19-3-2024 09:51 AM
Aku kelakar baca komen kat ig memekfake...ada netizen komen, tunggula nanti kifarah kat anak pempu ...

kejam

da_vinci replied at 19-3-2024 08:48 AM
Abby, sebagai mak juga mcm ko, aku nasihatkan ko jgn meratap sgt lepas ni....stop! lagi ko luahkan s ...

Aku ritu pun sound ank aku. Sbnrnya dgn ank2 kena garang tak bole biar diaorg buat ikut suka. Aku pantang tnya tak jwb . Aku ugut aku botak kn kepala ko. Dulik apa aku.

Hahaha

Kau disown je lah anak kau tu yebbi. Kau tengok acik Nurul selamba disown anak yang melebihkan boipren. Itu je makanan dia... Hadap sangat jantan, nyahhh kau ha gituhhhhh

miss_strangers replied at 19-3-2024 09:51 AM
Aku kelakar baca komen kat ig memekfake...ada netizen komen, tunggula nanti kifarah kat anak pempu ...

Ye anak2 dia xlawa. Mcm share template dgn monyet

Kalau si memey tu baik..x denya dia nk hancur kan rumahtangga org...kesannya tgkla hidup abby dan anak2..anak2 kurang kasih syg..

Kalau si Norman tu lelaki yg baik x denya dia hancurkan hidup wife dia..tgk la hidup abby lepas dia cerai dgn Norman..

Manusiabesa replied at 19-3-2024 09:42 AM
Klu prngai x hauk xda la dia tgkp cintan dgn laki org... budak pelda mmg xda yg semenggah...budak  ...

setuju anak memey semua muka biasa2 sangat2..awam sangat2.....yang lelaki tak hensem yg perempuan tak cantik
belah abby menurun genetik abby tu anak perempuan lawa2..yg sulong tu pun okay jer..takdela buruk rupa..

Aku setuju yebi lepas ni jgn dulikkan pasal meresah. Jgn ambik tau. Lantak kn je. Dr ko asik terluka baik ko nyahkan je bdk biadab yy memalukan ko tu

Fokus dgn ank2 yg ada. Fokus tak lama lg nk raya. Tnjukkn meresah takde pun ko hidup ok je.

Hidup bermadu bkn mudah. Mula2 mmg la bahagia.tp bila tau fmly mertua lebihkn 1st wife ko akn makn hati jgk. Ko makn popcorn je yebi.

fossil replied at 19-3-2024 10:06 AM
setuju anak memey semua muka biasa2 sangat2..awam sangat2.....yang lelaki tak hensem yg perempuan  ...

Ank memek yv pompuan abis ikut muka memek. Bole nmpak bila tgk gmbr memek masa muda free hair dulu

Memek ni mmg tak malu. Lepas kena tangkp basah bole keluar whi tersengih2 cite pasal dia dgn oman

Aku ingt lg sb aku tgk whi tu

Peachlilac replied at 19-3-2024 09:00 AM
itu i cakap ofc la memey tu tak peduli sangat pon. dah bukan anak dia. kau nak kawen lari ke nak a ...

tindakan mak ni lain...kdg dipengaruhi emosi dan kasih syg yg tggi..kalau umur merkisah tu dh byk,mebi lain skit approach yebbi..mgkin lebih pasrah..ni mslhnya masih mentah lg..