CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: SweetShera

Kena Tampar

kalu dia tampar ko,,ko tampar dia balek,,amek parang tetak ataih leher,,,,,,amek pisau,cocok kat peha,,lepas tu ko pulas pisau tu,,insyallah dia tak  tampar ko dah

Mungkin dah ada thread ni...Klu ada plz delete.

Camna nk buat klu berkali2 kena tampar dgn pasang ...
SweetShera Post at 23-2-2011 12:38

dia tampar kau...kau tampar la dia balik....tak pun bg penerajang terus...baru la..pasangan dua sejoli..sehati sejiwa....sure serasi bersama....akan bahagia walau sentiasa bergusti...nt anak2..pun akan jd kaki pukul...badan sure tahan lasak cam ahli tomoi tuh...

Reply  SweetShera

nsb aku pun cam TT. tp xtruk sgt la. juz lebam mata..lebam kt lengan2 da ...
aryyan Post at 10-4-2011 09:40

Utk TT n arryan,

1. Kite pompuan TAK BOLEH tolerate dgn lelaki mcm tu

2. Itu namenye lelaki baran nak mampos. lelaki baran = lelaki yang TAK MATURED

3. Sile jgn terpedaya. Lelaki baran mmg loving & caring at the same time, dan admit SANGAT SAYANGKAN KITE.

4. Bile clash, sile bersedia. Dia akan buat apa saje utk dptkan uols balik. Die akan hold on to ur weakness, n akan gunekan sebaik2nye. SILA IGNORE & JGN PERCAYA, SUMENYE TIPU!

Ini from my own experience. I pun mcm uols, tak de kekuatan utk walk away. Tp, alhamdulillah, Allah sayangkan I, kekuatan I ialah MY PARENTS! I berniat, "aku tinggalkan dia sbb parents aku & aku tak nak melukai mereka lagi dah." Lps tu, mcm2 lah jantan lahanat tu buat, merayu menangis tipu bagai sume ade. Last2 die sendiri mengaku I ni strong sbb buat bodo kat die.
After that, alhamdulillah, sumone yg for me, masha allah perfect datang kat I, mampu membimbing I ke jalan yg lebih baik.

I berdoa uols akan dibuka hati & dibuka jalan utk tinggalkan jantan2 tersebut. It is certainly not worth it. Please at least give urself a value.

Wahai TT,. sila sayang kan diri anda,. anda tak rugi tinggalkan jantan macam ni,.

Brdasarkan pengalaman aku,. orng mcam ni sekali tmpar,. dorng nk tmpar lagi,. tpi aku style lain,. dia tmpar aku,. aku tampar dia balik,. sampai la satu malam tu aku soh mak pak aku pulangkan cincin tunng,. haaa ko amekkkkkk tau plak terhegeh hegeh tnye aku balik apsal ptuskan tunng,. punye bodh la soklan die kan,. bebal!! dah la tu pendendam lak tu,. mcam mcam ie fitnah aku kt kuarge die,. kekawan dia,. kata aku menyundal ngn jantan lain,. memang lahanat,. tpi ader aku kesah,. yg penting aku tk buat,.

dan ALHAMDULILLAH aku bebas,. hiihhhhiikkk 3 thun dh,. tenang jer rasa jiwa,.

i rase better u tggl kan laki2 cm tuh..blom de pape ikatan da naek2 tgn...sok2 kalau da kawen...kaki dia pon ringan jek....

blah jerlah...laki mcm ni akan menyusah ko akan datng..

Follow Us
seorang suami yang baik tidak akan sesekali menampar isterinya dan begitulah sebaliknya. Mesti akan ada rasa hormat terhadap pihak yang berlawanan. Kalau setakat nak carik gaduh, ko ajak la bf ko join WWE

kalau belum kawin dah di kompang-kompangkan... imagine what will happen after u get married? lupa kan la itu orang. esok2 dah kawin, sepak terajang jgk makanan ko hari2. sayang punya pasal.. sanggup buat derkk je silap dia.

kesimpulan clashhhh

clash of the titan..

ape r pukul2 pumpuan kn ponpuan tu untuk dibelai dan disayangi gitew

tt dah break dgn bf tu?bgsla tu..cari laki yg sygkan tt n xsenang2 naik tgn...laki kalo dah baran kekdg xsedar kalo pukul2 ni..

Mungkin dah ada thread ni...Klu ada plz delete.

Camna nk buat klu berkali2 kena tampar dgn pasang ...
SweetShera Post at 23-2-2011 12:38

dia xde hal nk tampar u k..
p/s..tinggalkn je laki cam ni nnt badan yg binasa

kalu dia tampar ko,,ko tampar dia balek,,amek parang tetak ataih leher,,,,,,amek pisau,cocok kat peh ...
kucingTomey Post at 26-4-2011 20:56

ahahahaha nak terberak aku dgn reply kucing...ahahaha...tp btoi gak cer try buat camtu ape dia berani tampa ko lagik...pastu ko jerit kuat2 kat dia "LU LANGSI LU MATI"

kalo lepas ko buat sume perkara di atas dia nanges...ko ckp ngan dia "jerit serupe pondey" aahahhah

Siapa dia nak tampar awak? Kalo saya lah! mmg ungkit dah jadinye.

Sebaik ayah iols xpenah cubit apa lagi tampar.
Kalo tak mesti saya dah benci dia, kan kan kan? xmaula camtuuu..

Kalo awak xkesian kat diri awak, kesian kat anak anak awak nanti..

Reply 24# SweetShera

Xpayah bg kata penamat.. Gap kan hubungan dgn dia, bila ajak g dating awak ckp jek xde duit manjang last last dia bosan awak pun terus tukar no. Habis cter. Xyah nak gaduh.

pergh smp bengkak biru badan dikerjakan bf kau bules lagik ckp sayang..???
dol sungguh la hang nih kasik bf kau yg siyal tuh tampor free free...
mak abah kau pon jentik x pernah... nih bf kau kasik tampor???

pi report polis la dek non...
jgn biarkan diri anda menjadik mangsa jantan lahanat ittew....:@

kalo somi pong xlayak nak tampar..tp bole la diterima umum kalo somi yg tampar
neh boipren.. ...
cik_kiah Post at 23-2-2011 12:57

amboi cik kiah..

Reply 176# psychoz

motip sampai ke sini

Reply 177# cik_kiah

komen u sgt tak menahan hokkey...

dah pi masuk rumah skrg....

Reply 1# SweetShera

dulu pernah sekali je tertampar ex aku atas sebab2 tertentu kerana bahasa dan kata2 dari mulutnya time tu.. cuma tu je sekali aku pnh naik tgn kat dia sepanjang 7tahun lebih hbgn dgn dia smpailah aku dah berkahwin skrg ni dgn org lain.. aku malu dan rasa bersalah, aku biarkn je bila tiap kali gado pastu, dia yg pukul2 aku, gigit aku, baling apa je kat aku tak kiralah dpn2 org lain ke atau bila berdua je...  siap aku pnh kena kutuk dgn anak buah katakan aku takut kat ex aku.... aku sabar je, mungkin tu anggapan aku bole smla tebus silap aku tertampar dia suatu masa dulu... mungkin time tu marah aku dah sampai tahap tak bole kawal rasanya... skrg Alhamdulillah, aku dah takde lagi rasa2 nak tampar pmpuan apatah lagi pukul dan kalo marah camne pun aku cuma lepaskan pada benda lain seperti tumbuk dinding atau bertempik dlm keta sorg2..

nasihat aku sebagai lelaki yg penah tampar pmpuan 'bersebab', kalo pasangan kamu tu masih sikap mcmtu nak tampar2, pukul2 tiap kali gado walaupun benda remeh, ada baiknya kamu pikir panjang sblm teruskn hbgn mcmtu... sebagai lelaki yg sygkn kamu btl2, dia takkan berkasar pada pmpuan yg dia syg sbnrnya...

Tak payahla tanya soalan cam ni...mmg ar dh lama bersama..jadi susah nk lepaskan segala kenangan..tp kalau yang perit lebih banyak..wat pe nk bodohkan diri.Nanti kahwin ,pukul sana sini ..ty lagi betul ker?apa ker?..sebenarnya tu dh tahap masalah jiwa tu..cam kamu ni...benda logik tak nak pk betul2...nk jugak bertahan.

kay la.