CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: SweetShera

Kena Tampar

yuck la pompuan yg think they deserve kena tampar.

weh, ikut islam, ada adap tau macamana nak diciplinekan wife/anak2. tampar muka is not even one of the solutions.

sori, aku tak baca pun the whole thread. baca the first page pun aku dah panas hati.

aku pernah tertampar bopren aku..kes duit..aku pinjam duit dia masa beg kena ragut..pehtu time gaduh2 aku nak pulang duit ittew..tapi die campak duit ittew kat muka aku.. tanpa sedar aku telah tertampar mukanya dan terus balik rumah...pehtu aku rasa mesti dia tamo kat aku lagi

tapi skang dah jadi somi dah..alhamdulillah aku tak pernah menampar lagi mahupun ditampar...harap2 dijauhkan

buat TT, rasa kalau sekali tu bolela dimaapkan atas sebab musabab yang tak bole dielakkan..tapi kalo selalu tu cabut la sebelum anda lebam2.  Memula tampar2 pehtu?my cousin ada yang da bercerai sebab somi die suka pukul2 sampai tahap pijak kepala..pukul pakai penyapu..sampai berjahit2...TT cabutlah..orang laki ni kadang die janji tanak buat lagi..tapi pehtu die buat jugak, dah 'habitat' kan..

tt, sila tampar dia balik dan tinggalkan dia..
cakap "ingat aku bola ke boleh tampar suka-suki??"
laki mcm ni patut kena ni je...

Reply 137# idakamaruddin

ganazz yerr... tp bagus mia suka...

kesiannya TT...
nasihat mia, xpayah la nk dok syg2 sgt bf cmtu..belum pape dah tampar2 klu dah kawen t mcm mne?cemburu cket tampar cemburu cket sepak terajang pulak nnt sanggup kew??
mmg ssh nk tggl klu dah syg sgt tp TT pasti boleh punyer n 1 ari nnt TT mst rasa bersyukur sbb x bersama dgn org mcm tu lg..kuatkan semangat k jgn tunjuk yg kite lemah sgt dpn dia mmg la dia naik lemak

p/s: kita nk dibelai dimanja bukan disepak terajang kan kan kannn...

Mungkin dah ada thread ni...Klu ada plz delete.

Camna nk buat klu berkali2 kena tampar dgn pasang ...
SweetShera Post at 23-2-2011 12:38

giler ke ape...belum ape2 dah tampar2..nti dah kawen salah ckit..kene baling plak kot..

Follow Us
huih biar betoq.. naik tangan kat muka lak tu. mcm gampang je perangai!!!

Bg nama penuh dia dan mak dia kt aku... :-$

ceraiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii........................:@

Reply 80# SweetShera

nsb aku pun cam TT. tp xtruk sgt la. juz lebam mata..lebam kt lengan2 da lew. aku ngn bf aku dh 5thn. lpas msuk thn ke4..dia dh angkat tgn kt aku. tp maybe slh aku gk. mlut aku bising. bila aku mrh..aku suka sgt bleter kat dia. bila dia wt bdo..lg aku skt ati..lg byk aku ckp. so bila dia xthn..dia tmpar aku srh senyap. aku rs pdn muka aku kna lempang. dia baran. dia pnah je sepak dashboard keta. dia penah ja tmbuk cermin smpai retak kedang2 aku tkot. tp ntah npa aku slalu pk..mnusia leh brubah. aku tunggu dia brubah lg insan yg le better. tp dh 5thn dh. aku pun..nk tinggal syg sgt. 5thn idop aku ada dia. TT..aku xkuat cm ko lg aku hrp sgt aku da kekuatan nk move on. aku xsngka ada org nsb lebey kurang ngn aku

Reply 150# aryyan

Penah tak ko pikir, mulot ko tu yang buat dia ringan tangan? Cuba kurangkan leteran, ada tak dia kurang memukul.

Tapikan kalau dah mula membelasah orang tu memang nampak cara ada baran, ko tak mau bersuamikan orang macam ni. Bayangkan di masa depan, ringan jer tangan dia nak bantai ko atau anak ko bila ada yang tak berkenan di hati. Masa tu susah dah nak blah sebab dah kawen.

Kesimpulannya, cabut wehhhh. Orang lelaki ni kalau dah start memukul / menipu / main pompuan .... dia akan buat lagi dan lagi dan lagi.....

Mungkin dah ada thread ni...Klu ada plz delete.

Camna nk buat klu berkali2 kena tampar dgn pasang ...
SweetShera Post at 23-2-2011 12:38

ringan tangan sungguh bakal somi kau nie.,......lepas kawin..agak2...ringan kaki jugak kot....so...akal ada...fikir2kan la...err..sila jg guna akal kat kepala lutut ye....

Reply 151# vuvuzela999

hahaha.  ptt nya mulut or pipi aku dilempang. bknnya pala n mata aku yg kena. hehe. mlut aku bising..tp xkuang ajr lg. aku tau lg cara nk respect dia. yup3. aku pun baru mengangkat kaki dr si dia. hrp3 ni kputusan yg betoi. tpaksala sesuaikan diri xda boifren pas 5thn dok rs ada org take care.

penat2 je mak bapak nko bagi makan sampai besar panjang.  Dah besar senang2 je orang lain bagi penampor.  aku rasa bf nko ni ada sakit mental.  baik nko cabut cepat sebelum dia cabut kepala nko.

sehari selepas kawin.

breakfast= pelempang bakar dengan milo
lunch= gulai lemak pelempang dengan pelempang goreng
dinner= pelempang puprik

ALLAH BERI AKAL UNTUK BERFIKIR, GUNAKAN LA SEBAIK2NYA

try tampar dia balik...pastu tanya sakit x?len kali jgn men suka2 tampar org ckp kt dia...igt tunggul kayu...

tolong la break ngn mamat tu.... ako merayu... ako mmg geram tol kalau laki naik tgn kt pompuan ni... tk boleh terima..... plss la... :@:@:@

suka suki je bf tt tampor tt.......mak pak tt penah tampo tt tk?nape tadah je muka bila bf tu nk bg???

look, if he hits u once, he will hit u again, and again and again. make a good move girl, break jelah ngan die.

ko tak nak pikir pasal diri ko pun, ko pikirla pasal anak2 ko. nak ke anak2 ko makan sepak terajang bapak diorg yg panas baran? kalau anak-anak korang jadi mangsa trauma penderaan, it's solely your fault coz u have the options right now.

laki tu dayus....come onn!! wake upp...get a life!
tp sebelum ko blah tu..kot aku jd TT...aku pi kat laki tu..aku bagi dia pelempang sekuat2 ati smpai muka dia senget