CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: SweetShera

Kena Tampar

Reply 1# SweetShera

takut lepas kawen lebih2 pulak dia akn wt nanti..pkir pnjg2..kalau lum kawen masih ada masa nk membetulkan keadaan..
baran sgt ke bakal uols tu smpai main tampar suka-suki je anak org lain ni?
kalau aku hangin jugak parents sndri xpernah tmpar inikan pulak nk bukak peluang tamparan kt org lain

ok la tu, setakat kena tampar. bukannya kena tumbuk atau kena sepak pun kan.
belum patah riuk pun kan? tunggulah sampai masuk spital baru buat decision k.
teruskan je hubungan u tu, untung badan sok-sok jadi suami boleh siap2 tempah katil kat hospital.

yang aku pulak heran baca soklan TT ni..
ada jugak pompuan belom kawin sanggup stay kalo dah lebam2 muka..

sedap sangat ker BF ko main ni TT?

benda ni tak yah pikir panjang.... kecualilah kalauuuuuuuuu................................

Reply 123# capiloton

takde pelah nak heran. ada sorang dak pompuan ni, katanya tak pernah main (tak tau le betul ke tak), aku rasa mcm tak je.
tapi bukan takat kena tampat, penyepak pun dah kena. tapi masih lagi togeder geder berkapel. aku tanya apsal tak report polis, katanya, nak jaga maruah jantan binawe tu. kalau report polis, malu lak mak pak jantan tu. aku rasa nak gelak pun ada.

Reply  capiloton

takde pelah nak heran. ada sorang dak pompuan ni, katanya tak pernah main (tak tau le betul ke tak), aku rasa mcm tak je.
tapi bukan takat kena tampat, penyepak pun dah kena. tapi masih lagitogeder geder berkapel. aku tanya apsal tak report polis, katanya, nakjaga maruah jantan binawe tu. kalau report polis, malu lak mak pakjantan tu. aku rasa nak gelak pun ada.
dahlia976 Post at 16-3-2011 02:27

suci nya hati kawan ko tu.. sanggup jadi punching bag..
jantan dayus mana ada maruah..

kenapa aku cakap pompuan dah main ni sanggup di perlakukan apa saja..
sebab pompuan jenis ni, dia akan terikat dgn jantan tu secara batin (n mentally)...
tu sebab dia susah nak tinggalkan laki tu, w'pun satu badan lebam kena belasah..

Follow Us
bila disenaraikan kebaikan dan keburukan...semua nya baik kecuali satu tu ja....dia sgt caring...lov ...
SweetShera Post at 23-2-2011 15:18

mmg ler dia sgt caring & loving sbb lain kali dia boletampo2 & pukul2 ko lagi dan lagi dan lagi lagi...ada maksud???

xde...sy tak ambik hati...biasa la kadang bila nasihat cara baik xmo dengar...tu yg kena bagi ayat p ...
SweetShera Post at 24-2-2011 18:08

Cik TT, jgn jadi bodoh dik... Jgn seksa diri sendiri sbb syg... Kalau dh smpi tahap pukul2 tu bkn loving namenye... Break je dik. Awak tak rugi pape... :re:

tampar je la balik..kuat2 sket..nak lagik bes..kot kuku ko panjang..cakar2 sket muka diaa..hazabedah gila jantan tampar2 pomp ni..aku bengang btol..cam dayus pon adek..

dan setiap kali ditampar...sy cari2 kesalahan diri sendiri....anggap mungkin itu berpunca dari sy...
SweetShera Post at 23-2-2011 12:50

motip menjatuhkan maruah sendiri... apa2 pun selagi sanggup ditampar, leh teruskan.. kalo tak.. sila angkat kaki org yg menghargai kejadian tuhan...

Reply 126# capiloton

ko mesti dah lama berporem kan. kalau ko ingat byk kes macam ni, this is not the first. kalau tak silap aku, few years back ada sorang budak pompuan lepas spm, sebijik la kes macam ni. Mati-matian tak boleh tinggalkan bf dia yg suka membelasah ittew. Pastu kutanya, adik ni dah terlanjur berzina ke?
jawabnya YA, sebab tu saya tak mau dia tinggalkan saya.

tak tau nak kesian atau nak gelak. tapi mcm kejam pulak kalau gelak, kan...

Reply 130# Hana_Hirokawa

hana, org cenggini desperate nak berboipren. tu je conclusion yg paling simple!
baik takdak boipren kan, dari terseksa.

perghh... baru couple dah kene tampar? :@

suami aku pun tak pernah tampar2 bagai...

Reply  capiloton

ko mesti dah lama berporem kan. kalau ko ingat byk kes macam ni, thisis not the first. kalau tak silap aku, few years back ada sorang budakpompuan lepas spm, sebijik la kes macam ni. Mati-matian tak bolehtinggalkan bf dia yg suka membelasah ittew. Pastu kutanya, adik ni dahterlanjur berzina ke?
jawabnya YA, sebab tu saya tak mau dia tinggalkan saya.

tak tau nak kesian atau nak gelak. tapi mcm kejam pulak kalau gelak, kan...
dahlia976 Post at 16-3-2011 18:34

da lama register.. tapi jarang post.. lagi suka jadi silent reader..
lagipun memang jarang masuk bod ni.. slalu kat CI jer..

memang kes macam TT ni dah normal sangat skang ni..
cuma tak sangka ada yang berani tanya soalan sengal dalam bod ni..

kesian la dgn jenis pompuan macam ni..
memang sampai mati la jadi hamba jantan dayus..
kalo dah tak sanggup tahan nanti, boleh la pi bunuh diri terjun bangunan..

takut takde orang lain nak kapel dgn awak lagi ke TT kalau putus dgn dia?
takut jadik andartu ekk?? maklumlah nak ada bf & kapel bukannya sesenang makan bisekut...

org mcm tu takkan berubah.dia akan tampar awak sesuka hati dia lepas kawin nanti.

Aku penah belasah lelaki yg pukul gf die (laki tu kawan aku, n gf die kawan baik aku...)

dia bawak lari kawan aku, ms ni dia sanggup g terajang pintu kolej kawan aku heret masuk kereta...punya bangang jantan tu....pastu kawan aku meronta2..bw p masuk hutan, smpat kawan aku tepon kitorang dgr dorang bergadoh, dgr kawan aku menjerit2 sakit last2 terputus sbb laki tu rampas tepon die..aku n geng mmg bengang lamw dah ngn jantan ni..terus g cari member..mase ni dlm kul 11 mlm...cari2 kt 2 jam x jupe..last2 jupe jugak...keluar2 kete, aku yg drive, aku amik streng lock, aku pukul laki tu....mmg geram gile....smpat laki tu tepis...

kawan aku yg lain ajak balik, kawan aku mmg pegang aku takut aku jd gile kn...kawan aku pmpn tu teruk lebam2..menangis2 sbb sakit...laki tu berdarah gak la...mase tu tmpat xde org, mmg xde org nmpk aku pukul die...dlm kete aku pulak meraung sbb xpernah aku pukul org...lelaki pulak tu....

kitorang ni dh habis ayat suruh tggalkn jantan x guna tu....tapi pas seminggu die baik balik..mcm vavi! pastu terus aku x amik port pasal dorang dah...

tp tu kejadian thn 2005..skg kawan aku dh kawen ngn org lain dh..happy...dah ade anak dah...

moral nye, kalu hidup ngn org mcm tu x lame...x bhagia pn..sile pikir2 kan la...

sekian..

Post Last Edit by SriAdila at 21-3-2011 11:59

salam

sweetshera..pendapat sy lelaki mcm ni merepek shera..
mmg merepek mengalahkn kerepek2 kat pasaran.
Dlm islam pun..kalau nk pukul isteri pun bkn dimukanya yg boleh mencacatkan penglihatan
U tak risau ker ngan diri u..time ni dh kena tampar...lepas kahwin duk seumah..kena belasah pulak..mcmmana2?...

teringat pula kisah seorang kawan...SUAMI dia..masa lum kahwin...ambil berantar...kalau boleh nk masuk pintu ofis...xleh ni balik tumpang2 kawan..semua dia nk buatkan..tp lepas dpt..lepas kahwin..mengandung da sarat,naik bas jer gi kije..bersesak2..kdg2 terpaksa berjalan kaki gi highway cari teksi utk balik umah...suami buat derk je..tido siap berselimut kat umah.Mintak hantar jer..mmg le kena maki,dll...parah wa cakap lu.

itulah kisah lelaki yg mmg tak leh pakai dan percaya.time ni u mmg susah rasa nk lepaskan..tp lama2 bila u dh terbiasa..mesti u akan berterima kasih dan bangga pada diri sendiri sbb berjaya terlepas dr pengganas.
Jadi elok2la u kasihan kat diri u ,sebelum kes ni dh tak leh dirawat.

Reply 1# SweetShera

Dia tampar kat mana, kalau setakat tampar kat lutut atau buku lali tu, mungkin dia marah2 sayang. tapi kalau kat pipi itu tandanya dia marah2 menyampah. sila la buat laporan polis.

kalau dh berani naik tangan.....mmg aku tinggalkan.......no kompromi.....taknak aku nnti dh kawin kena makan sepak terajang lelaki...