CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: DanIno

Apa faedah kumpul kredit banyak2 dalam Cari Forum ni?

eheheh... takpelah tu hak mod tu sndri.. mgkn dia nak laborkan dan branakkan tashang tu ko ...
genchi Post at 2-11-2010 03:01 PM

Hehehehe....BOD yang aman damai kan Gen....

ehehheeh.. insyaAllah mod yg baik harus owang suke.. mod yg kudut.. plh kaseh.. terlebih t ...
genchi Post at 2-11-2010 03:04 PM

BTW skang ni jaga 4 BOD gen : BOD kepenggunaan , BOD Aduan dan pendapat , BOD Misteri, Paranormal dan Sakti dan BOD HP...

Hehehehe....BOD yang aman damai kan Gen....
medangmru Post at 2-11-2010 15:05

yes bod neh mmg aman damai... tu yg sangkot eheheh..

BTW skang ni jaga 4 BOD gen : BOD kepenggunaan , BOD Aduan dan pendapat , BOD Misteri, Par ...
medangmru Post at 2-11-2010 15:07

owhh kepenggunaan tu bod ape <in english> gen tinggai dulu still english masuk balek dah tukar bhsa melayu.. udah konpius .. tak prnh masuk rasanya.. hoho..

owhh kepenggunaan tu bod ape  gen tinggai dulu still english masuk balek dah tukar bhsa me ...
genchi Post at 2-11-2010 03:08 PM

Consumerism....Ryo pun jadik MOD kat situ...

byk kes yg gen pasan psl kes kedit2neh

yg paleng besar n havoc skalik smpi heboh.. kes darsita .. tp darsita neh kuat smangat btol.. dia tak melatah sgt..

yg kedua kes dexa tak clp.. neh pong truk.. mmg berkajang2 si dexa tu mengarang nak xplen n smer in english.. rsanya dia pompuan.. truk gak kes neh..

pstu ace pong hada kes gak.. ni ngan darsita..

awangbox <byk mod ci yg prob> skunk jdk poremer jah.. huu

pk2 cian gak.. psl kes dlm tenet pong smpi leh jdk gadoh besar hingga bwk ke real life..

Follow Us
Consumerism....Ryo pun jadik MOD kat situ...
medangmru Post at 2-11-2010 15:11

ooo.. kompommm sah lagikk betui mmg gn tak pnh masuk bod tu eheheheh..
besh ke bod tuh?? ooo..iyeke?? ehehe.. cian dia sakit ekk?? truk ke??

byk kes yg gen pasan psl kes kedit2neh

yg paleng besar n havoc skalik smpi heboh.. kes darsita .. ...
genchi Post at 2-11-2010 03:14 PM

semuanya ikut perasaan sebenarnya...kedit kene deduct melatah tak abih2......mungkin dema dah anggap berporem kat Cari ni mcm bercakap depan mata...bukan alam maya lagi....mcm realiti....tu yg tak abih2 meroyan...

ooo.. kompommm sah lagikk betui mmg gn tak pnh masuk bod tu eheheheh..  
besh ke bod ...
genchi Post at 2-11-2010 03:15 PM

Hmmmmm...BOD tu pun dikategori sbg BOD aman damai gak....tak byk isu sgt....dan tak byk Posting dr poremer melainkan pd waktu 2 tertentu kalau ada topik2 yang menarik...

Hmmmmm...BOD tu pun dikategori sbg BOD aman damai gak....tak byk isu sgt....dan tak byk Po ...
medangmru Post at 2-11-2010 15:19

Bod paling ganas ( macam zon perang pula ) ialah Bod CI, hari2 nak gaduh, hari2 cari pasal, hari2 meroyan

Aku pun jadi tertekan dan stressed kalau tengok Bod tu

Bod paling ganas ( macam zon perang pula ) ialah Bod CI, hari2 nak gaduh, hari2 cari pasal ...
DanIno Post at 2-11-2010 03:21 PM

BOD Ci tu antara BOD yg wajib aku masuk setiap hari....tapi tak pernah post....just nak tahu berita terkini je...kdg2 tergelak gak nengok masing2 punya pendapat...

semuanya ikut perasaan sebenarnya...kedit kene deduct melatah tak abih2......mungki ...

itulahh cam budak tak skolah.. psl kes kedit yg takde paedah tu pong nak mrh2 tak hengat smpi sggp p buat nik baru n spamming .. kene beger wt lagik smpi sudah.. agaknya kalo dah dpn mata haruss kene penumbuk penerajang kots

Hmmmmm...BOD tu pun dikategori sbg BOD aman damai gak....tak byk isu sgt....dan tak byk Po ...

ooo yeker?? ok la tu tak penin kan?? walo jaga byk bod tp bod tak heavy ok lahh.. yg pntg depa tak wat kaco sudah.. eheheh.. nnt gen terai jengok2 hikhikhik

i lap CI dulu hada poremer lupa dah gen ape nik dia.. bondamamak ke mamakmum ke atoi tp nik dia lambgkn ibu pada mamak la.. iaitu mamaque.. dia neh kalo posting tak sah kalo tak  gelak huhu..

i lap CI  dulu hada poremer lupa dah gen ape nik dia.. bondamamak ke mamakmum ke atoi tp nik di ...
genchi Post at 2-11-2010 15:33

Ramai gak orang yg tak betul dalam CI tu...otak tak centred Ada sorang tu b_mckangkang ke apa, hari2 post cerita seks, gian sangap ke apa?

Ramai gak orang yg tak betul dalam CI tu...otak tak centred  Ada sorang tu b_mckangka ...
DanIno Post at 2-11-2010 15:40

ahhahaha.. beselahhh dia bukan sangap tapi nak mencup kekdahnya.. ade owang yg mmg dikenali sbb posting2 dia..
ikot kategori lahh.. yg suke mencarut.. n kuat politik tp otak kosong.. ramaii..mcm2 ada kt ctu.. mek kagan tu dah pemes taww.. hikhikhik.. pandai tak dia cipta nama?? ko kalo nak mencup sila wat sesuatu yg diluar tabii manusia normal harus pemess.. contoh terbaikk ashna smpi skunk owang dok sebot2

ahhahaha.. beselahhh dia bukan sangap tapi nak mencup kekdahnya.. ade owang yg mmg dikenal ...
genchi Post at 2-11-2010 15:45

Mencup tu apa? Famous dan glamour ke?

Mencup tu apa? Famous dan glamour ke?
DanIno Post at 2-11-2010 15:47

bukan mencup dah kuncup lak jadinya

mencapub _ mencari publisiti

Reply 54# DanIno

haha...ni bagi aku, ni memang forum terbaik, kalau tak, tak kan la aku melepak sini sikit punya lame, sampai dalam kelas pon budak2 dah tahu kalau aku diammmmmmmmmmmmmmmmm, sunyi sepi, tak bunyi suara, tekun ngadap laptop
aku dok berforum la tu

Reply 76# genchi
hahaha...kalau mekkagan dengan si ashna tu....

aku kadang2 sikiiiiiiiiiiiiiitttt terganggu dengan posting2 dorang.

tu belum lagi yang kadang2 kuat touching, dalam forum pon nak touching2, pelik..

aku pernah kene sound, maki:@ ade ke forumer tu ckp aku otak udang, just sebab bagi pendapat je, memang rasa mcm nak tumbuk2 je kalau orang tu ade kat depan mata, sebab selama ni aku tak pernah kene maki sampai mcm tu:@, tapi tak ape la, ni dunia maya, kalau realiti ade manusia jenis mcm tu, kite ingatkan benda2 baik, dia balas kat kita bodoh a.k.a otak udang, memang dah cabar aku yang kadang2 santun terlebih ni, ikut hati, nak pecah rekod je hari tu maki orang dalam forum, tp untuk ape kan, nnt sama level je dengan manusia2 jenis mcm tu

kebebasan berforum la katekan.