CariDotMy

Forgot password?
 Register

View: 2532|Reply: 15

Patutlah Lama Tak Tayang, Kekasih Yang Suruh Ruhainies Kurangkan Kongsi Tentang Cinta

Ruhainies, 30, akui privasinya kian hilang selain kisah karier tenggelam apabila lebih banyak berkongsi mengenai kisah peribadi terutama hal percintaannya tidak lama dulu.

Ruhainies atau nama sebenarnya Nur Ruhainies Farehah Zainul Ilyas anggap perkongsian sebegitu normal sebagai memenuhi permintaan ramai tapi sebaliknya menjerat diri.

Foto: IG

"Sebelum ini saya kongsi sebab saya pernah berjanji bila jumpa seseorang (kekasih), semestinya mahu kongsilah. Tapi saya lebih banyak dapat reaksi negatif berbanding positif.

"rivasi saya pun hilang dan rasa tak senanglah pada aspek itu. Dia pun sukakan privasi dan minta kurangkan kongsi pasal kami. Saya hormat permintaannya.

"Saya pun risau dan berhati-hati juga, risaulah kalau tiba-tiba tak jadi, kita tak mintalah. Mungkin jodoh saya orang lain, jodoh dia orang lain, kita tak tahu," katanya.

Ruhainies berkata, sejak berkongsi mengenai percintaannya sebelum ini, perhatian orang terhadap kariernya makin tenggelam. Orang lebih fokus kepada hal peribadinya.

"adahal saya masuk industri untuk tonjolkan bakat dan lakonan adalah kesungguhan saya. Tak naklah orang fokus kepada kehidupan peribadi saya berbanding karier.

"enat selama ini saya cuba naikkan nama, beri yang terbaik dalam industri, tapi fokus ke situ pula. Itulah sebab lebih baik saya fokus kepada karier dululah," katanya.

Apabila sudah tidak terlalu terbuka berkongsi pasal kehidupan peribadi, Ruhainies berkata sekarang orang lebih fokus kepada kariernya.

"Saya jauh lebih gembira dan kenapa tidak teruskan pendekatan begitu saja. Lagi orang tahu mengenai kita, sebenarnya orang akan cuba menjatuhkan kita.

"Kalau perasaan saya memang hentikan kongsi kisah peribadi, banyak sangat beza. Orang lebih tanya pasal drama berbanding kisah kahwin," katanya. -CARI

Sumber: Harian Metro

dlm ig lawo tp klu blakon so so je.

Nak focus apanya pun, career kau apa yang grand sangat to shout about? Maka kau pun terpaksalah hebohkan pasal bf kau, sebab takde benda lain nak cerita. Lakonan tak best, muka tua, umur dah 30 tapi nak ajet2 remaja…

kalau kat forum ni, kemut = lelaki. tu jelah gossip nyehhh

kenapa mcm fonen sgt kakak dia dlm video tersebut.. dgn rambut merah, baju mcm birah.. tak mcm bini orang langsung

black_handbag: kenapa mcm fonen sgt kakak dia ...

Jalan terkengkang. Buruk Ler pakai skirt nampak gaya jalan cmtu

Follow Us
kawen jelahhh. ari tu beria nak kata nak kawen lepas kakak kau kawen

naina replied at 28-10-2022 02:35 PM
Jalan terkengkang. Buruk Ler pakai skirt nampak gaya jalan cmtu

Gigih pulak aku play video sbb nak tgk iyer ke kengkang macam gaya lelaki pakai heels jalan

Edited by irsa at 28-10-2022 03:58 PM

A'ah akak nya ke tu? Tak minat kat sheols bcoz over pefeeling cantik, filter kuat jer! Tgk dlm tv x peloles lorrrr...
Utk x ot:  Ruhanis elok x mekap tebal

calling @Kurex

Kemut ni jelah kisah dia

Semua tak kisah la kau wujud ke tak. Baru nak panjat syukur ke hadrat Ilahi sebab kau senyap. Ni tiba2 celaka mana ntah yg tanya kau itu ini sampai nak kena bukak cerita pasal kaum ke kau yg call orang suruh interview kau pompuan kemut muka tua sebelum usia?

Orang tak tertanya2 la mana kemut mana kemut, kakak kau yg muka menggerutu sama2 muka tua pun orang tak kisah la wujud ke tak dalam industry seni ni. Kau tu cuma sampah, bukan permata dalam industry senim bahkan kaca pun bukan. Kau bawah dari baja kompos! Sama level dgn melvins muka tua nan pprt duit takde tu, joy repah yg dah tak wujud dalam industry seni & basic! Basic pun dah sedar diri agaknya yg dia picisan jah dalam industry seni. Baguslah
Ntah2 bf kau pun tak wujud. Terkejut tengok perut buncit & muka kau yg lain betul dari gambar bila senyum nampak gigi. Ke selama ni jantan yg kau tutup dgn sticker tu diupah je????

Dah la, puihhhhh puihhhhh puihhhhh puihhhhh puihhhhh puihhhhh puihhhhh puihhhhh puihhhhh puihhhhh puihhhhh puihhhhh puihhhhh puihhhhh puihhhhh dekat muka kau

camno la manusia cam kemut ni bleh dapat verified acc...

Hahaha terus iols focus tengok kakak sheols dalam video ituhh

Bakatnyaaaaa manaaaaa

okay tak sekarang?