CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: blue^panther

Anak sulung DAC selamat nikah, bekas isteri hidap leukimia....

Gendut replied at 27-3-2022 02:14 PM
Bukan tinted tak kasi datang. Memang family diorang tak nak dia tau pasal kawin ni. Buat apa nak a ...

Agree...nasib x perlukan wali..cukuplah keluarga yg mana ada or ngan ayah baru ..tak perlu kehadiran so called ayah kandung yg sedarindulu x wujud...
Apa pun semoga Syafnie diberikan kesihatan yg lebih baik

anggeriklatifah replied at 27-3-2022 01:08 PM
Anak tu sah ke tak

Mak anak tu non muslim..Sabahan girl..
Siapa pun anak itu..apa pun agama nya..iols doakn yg baik2 utk dia....cerita lama ini...sedih bha...tibehh

Sampai menikah pun tak pedulik anak..sedihnya jd budak2 tu

azimodin replied at 27-3-2022 01:57 PM
Iouls bukan dengki dengan so called kekayaan AC & Tinted ya tapi walaupon satu family diselaputi LV  ...

Jgn la gitu sis. I org kg bentong pun tak peghak gitu ya sis

Berhoora hooray la kot si tinted durjana ittew. Aku macam ingat2 lupa, tinted tunggu dalam keta masa AC pi mahkamah. Meluat sungguh nengokkan. Esok si SC padam, suhlah anak dia ngan tinted usung jenazah. Hanjing pun kenal anak taw.

Dari dulu menyamlah dgn AC.. Astro la.. syg sgt dgn AC. Tah ape dpt tah

Follow Us
Addrianna replied at 27-3-2022 09:19 AM
Kalau ikut cerita mak aku yang layan gossip masa dulu pasal ac ni. Mak cakap sebab ac ni bercerai de ...

bukan drama rasanya...masa tu ac jadi hos rancangan apa ntah terjah rumah retis..sambil godek2 barangan rumah..sekali ada satu episode dia terjah rumah datin tinted..masa tu nampak keserasian...depa banyak gurau..kira nampak serasi masa tu ..tu yg mula2 jatuh cinta kot

miracle_forever replied at 27-3-2022 07:22 AM
semoga cepat sembuh. anak2 dorang nmpk baik. muka sebijik dgn bapaknya.

Kesian giler bila bapak tak ngaku anak..dahlah anak2 bnyak ikut muka dier..ntah apa marah sgt smpai cenggitue sekali

nmi replied at 27-3-2022 05:08 PM
Kesian giler bila bapak tak ngaku anak..dahlah anak2 bnyak ikut muka dier..ntah apa marah sgt smpa ...

jangan nnt dah tua bangka baru sibuk nak mengaku anak. dah la anak2 lelaki pulak tu.

Perawankota replied at 27-3-2022 01:07 AM
Apa, sebab sebenarnya yg DAC mcm abaikan anak2 dgn syafnie ni ye?

sbb datin tinted lahhhhhh apa lg

Semoga Allah balas kebahgiaan melimpah ruah pada anak2x dac... Nasibla anak tu 2 org ja... Kalau sampai 5 8 org melaratla hidop shafnee... Dgn prangai dac yg lupe diri...

Edited by mamajawie at 27-3-2022 07:33 PM

Chuollss x tau ke si laki tinted tu penah kabo ex dia tu lesbo?sampai hati ea demi x nak bayar nafkah kt anak..sial prangai ac ni..nama je anak polis nasib baik la arwah bapak dia tu jenis bertanggungjawab amik gak tau hal cucu2 dia..nk hrapkan ac ni mmg sialan..

Incanto replied at 27-3-2022 02:31 AM
aku mmg lama kensel si DAC, contoh bekas suami dan bapa hawau.

Betul dia murah rezeki..tu lah isti ...

Mana tak kayanya.. ac ni one of board director tng kan.. masyuk kot bulan2 wlpun sistem hanat tng nak mampos.

nazzse replied at 27-3-2022 07:29 PM
Mana tak kayanya.. ac ni one of board director tng kan.. masyuk kot bulan2 wlpun sistem hanat tng  ...

Seriusla . YG tau tng Tu su ex wife Jamal Tu punya si mak angkat nana mahazan Tu.. kalau DAC ni ni board confirm dia kroni mana mana politicians. Pastu DPT jugaklah dia Bulan bulan

Addrianna replied at 27-3-2022 09:19 AM
Kalau ikut cerita mak aku yang layan gossip masa dulu pasal ac ni. Mak cakap sebab ac ni bercerai de ...

Yes aku dulu baca gossip majalah Hai pun tulis tinted bercinta dengan retis yang dah kawen dengan initial huruf A

teringat kisah anak buah aku tingkatan 1 sekrg.kak aku bcerai ngn laki dia masa anak buah aku 4 tahun.akak aku fight mahkamah dptla rm500 sebulan nafkah.sebab dia austime.mujur bdn anggota x leh culasla nafkah.cuma setahun sekali jumpa tu pun bawak g makan.sejak PKP langsung  xpenah jumpa.contact semua kena block.emosi dia masih terganggu sampai sekarang anak buah aku.smpai sebut nama abah dia pun  dia marah n ckp x yah sebut org tak guna tu..sedihhh oo

tobobon replied at 27-3-2022 04:57 PM
bukan drama rasanya...masa tu ac jadi hos rancangan apa ntah terjah rumah retis..sambil godek2 bar ...

host rancangan Trek Selebriti

doubleA replied at 27-3-2022 12:10 PM
Mujur la uols dah cerai, apa ke bengong ex ingat sukahati dia je nak tukar bin. Masa kelas agama t ...

Haiz ... Mak pak adik beradik semua sekolah agama, kerja ustaz ustazah. Dia sorang je sesat masuk mrsm.

Elok je membiak dgn perempuan yg dia declare lebih baik dari I. Last adik dia bgtau,  dia ada anak perempuan. Tatau la kalau lepas tu nombor bertambah. I tamau amek tau pun, biar pun org ckp tak elok I pisahkan hubungan diorg. Eh, dia yg stop sendiri .. awal² tu I terhegeh2 jugak, konon tanak putuskan silaturahim. Dah dia tak sudi, lantak dia lah.

I takde la mesra sgt dgn family dia lepas bercerai, takat tanya khabar gitu² je. Kalau diorg dr ke kolumpo ni dan ckp nak jumpa, I bwk je bdk² tu je.

I dah siap pesan dgn anak² ... bila dah besar nanti, nak gi cari ayah kandung balik ke nak terima ayah kandung kalau dia dtg cari ke ... itu hak korang, pandai la buat judgement. Kang kita larang berdosa pulak kang

Kesian dia, lepas satu satu diduga. Be strong & semoga cepat sembuh shafnie

iluma replied at 27-3-2022 07:41 PM
teringat kisah anak buah aku tingkatan 1 sekrg.kak aku bcerai ngn laki dia masa anak buah aku 4 tahu ...

Tolong bagi nama & alamat jantan tu sis...takut plak adik2 mahupun acik2 porumer terkawin duda itu ahhahah