CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 3075|Reply: 3

Different musical taste(Rock/Metal)

Assalam/good day semua rockers(or at least wannabes)..
sape kat sini yang rasa keliling korang,musical taste korang memang lain dari orang lain?
rasa cam ko sorang je yang layan music rock/metal ni je kat tempat korang?
cth macam aku la kan,aku sorang je yang layan genre instrumental music/metal ni je...yang org lain(member2/keluarga/etc) semua layan mainstream music lain yang agak(bagi gua la) boring...
aku layan gak music mainstream(tak kira la genre apa pun) ni cuma kalo dah repeat >9000 times,aku pun muak gak dengar...
so sape kat sini rasa macam gua?
bagi pendapat sikit..jangan segan...mai,mai..

Ps.
saje je bukak thread baru kat sini...nak "memeriahkan" board ni  la katakan..
oh,and Mod(Acehand sorang je kan?),kalo rasa cam thread inappropriate skit ke apa,sila la delete/merge/whatever you feel's right.thanks!

Post Last Edit by ChildrenOfBodom at 6-9-2010 13:30

hahaha awat bro, lu feel depress ka bila dikelilingi org yg x layan muzik yg sama? hahaha besa la bro jd camtu, minat org bknnya sama cm kita. kalau minat yg sama pong tak spesifik sama cm kita pulak. ada yg suka thrash metal, black metal , metal lain x layan. anggap diri depa troo.hehehe

mcm kawan2 gua kt skolah dan U dolu pong takdak sapa yg layan metal2 nie, nk cari member nk sembang pon susah. kalau depa kenai band rock pong yg besa2 yg selalu main kt radio jah. metallica jah band paling rock depa kenai pon. jd masalah yg lu rasa tu bg wa ramai gak org yg merasainya. tambah kalu yg minat muzik cam ni pompuan lak lg la dikelilingi oleh kawan2 yg x layan muzik yg sama.

hahaha awat bro, lu feel depress ka bila dikelilingi org yg x layan muzik yg sama? hahaha besa  ...
ChildrenOfBodom Post at 6-9-2010 13:28

hahaha nak depress apa nye? aku bukan depress cuma ye la,rasa agak sunyi takde orang yang +- same taste ngan aku...
aku orait je orang tak layan muzik sama cam gua cuma bila ada mofo's yang kutuk muzik aku tu yang kadang2 buat aku marah...aku bukan depress,cuma lonely ye...fahamzz?

Hah! Hah! Hah!

Aku pong hadapi situasi yang sama cam BODOM... Takde geng nak ajak sembang pasal 'batu besi' ni...

Jizzz... Klong! Klong!