CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: puteri7

bangga ke couple dengan awek cun?

tak bangga la >_<

(posted by mobile)

perempuan yang cun bengap ,
lebih baik dari dh lh muka x cun , pendik ,
& suka mengutuk orang .
flora Post at 3-4-2010 16:55

macam mane kalau pempuan tu cantik, kawan2 die pun cakap die cantik...apetah lagi kalau laki.
pastu pandai plak?

aku rasa lelaki jarang ada sifat bangga... show off.. atau ambik kisah apa org lain ckp..
kalau lelaki tu dah suka kat pompuan, carry on je.. unless kalau lelaki tu player ~ mmg bertujuan bawak awek nak tunjuk kat member2..

pastu member2 lak x layan.. paling kuat diorg ckp.. "cun gak awek ni.." time itu, disaat itu sahaja. n topic mamat A bawak awek cun x berlanjutan berhari hari..

sekian.

kalau nak kira cantik pastu followed by negative value, rasanya yang tak lawa pun banyak jugak.. muka tak lawa n perangai hudoh!

Okey okei...
mek tak rasa semua lelaki sengaja nak berbangga jika ada wek cun, tapi sekiranya memang awek dia tu cun, kalau org puji memang la akan ada perasaan bangga sikit kot dlm hati.

Jangan kata lelaki, gurls pun kalau bf tu ada rupa .. rasa gak ler bangga tp bukan niat menunjuk ker hapa.

sesapa pon nak cari yang baik2.. tapi dah dapat yang baik pastu muka lak cantik /hensem maka itu kira bonus la ;)

betoi betoi......nape kekadang pompuan muka x lawa mulut hudoh sgt?? adoiii udah ler muka kureng, perangai pong kureng.......biasanya awek cun daring tp mulut tak hudoh la....moral: kapel la dgn awek cun haha :P musti bangga. luar dan dalam cantekkk

(posted by mobile)

betoi betoi......nape kekadang pompuan muka x lawa mulut hudoh sgt?? adoiii udah ler muka kureng, perangai pong kureng.......biasanya awek cun daring tp mulut tak hudoh la....moral: kapel la dgn awek  ...
kinki Post at 8-4-2010 11:17

hahaha.. i like ..

Follow Us
betoi betoi......nape kekadang pompuan muka x lawa mulut hudoh sgt?? adoiii udah ler muka kureng, perangai pong kureng.......biasanya awek cun daring tp mulut tak hudoh la....moral: kapel la dgn awek  ...
kinki Post at 8-4-2010 11:17

Like this!

pastu buat iklan.. "pilih la aku.. aku x lawo.. hati aku baik!". awek yg "hati baik nie" bahaya.. once u stuck with em.. they will haunt u forever n ever n ever.. mula2, kengkawan.. don't mind aa.. n respect as kengkawan, treat as kengkawan ~ x de lebey2 pun.. jarak minimum 2 meter, nak kuar minum2, in group, bawak member 4~5 org.. apa2 hal, senang.. gitau member yg sorang syok kat dia ~ alasan, x nak potong line member..

hehehe sengih je la......wa pong x cung gak!! :lol:

(posted by mobile)

penah gak jumpa lelaki yang 'termakan' dengan hati baik ni.. memang baik budak pompuan tu, seyes.. tp rupa paras mmg kurang ler....

last2 laki ne kata "aku dah jumpa sum1 else biasa2 jer perangai, sweet orangnyer.. mmg cinta dia. Tapi aku tak gamak nak lukakan hati n tinggaikan awek aku skrg ni sbb dia baik sangat walalupun hati aku dah sangat2 kurang pada dia.. "

Last2 kawen gak ngan awek yg 1st dengan separuh hati ..  dan dengar kata sekarang masih xleh lupa 2nd gf tu .. dah 4 tahun. Cian..

kesian kan kalau kureng rupa paras ni......baek laki mahupun pompuan. sbb tu benda 1st kita tgk sblm kenal hati dan budi.......tp kalau kita ikhlas, takde mslh....mmg rupa paras yg cantek dan hensom ni bonus xtravaganza laa

(posted by mobile)

kalau wa dpt laki hensom mst jauh d sudut hati wa rasa bangga sbb dia nak kat wa...dah jd riak pulak...pastu mst risau kalau dia nak g memana sbb hensom kan! kang ada awek gediks mengorat susah huhu

(posted by mobile)

kalau wa dpt laki hensom mst jauh d sudut hati wa rasa bangga sbb dia nak kat wa...dah jd riak pulak...pastu mst risau kalau dia nak g memana sbb hensom kan! kang ada awek gediks mengorat susah huhu

...
kinki Post at 8-4-2010 12:46

mek pon sama agaknya.. maklumlah kita ne idek ler cung, tp idek ler bughok beno kot :p

alhamdulillah aku skang ni dah dapat bini yang cun pada pandangan mata aku...
pandai masak sampai berjaya mengubah fizikal aku dari 80kg kepada 110kg...(nasib baik skang dah diet balik, kalau tak mau jejak 120kg aku skang ni)

bini aku jugak berjaya memberikan aku anak 2 orang hero buat masa ni...nanti nak tambah lagi..nak tambah heroin pulak..

pada pandangan mata lelaki mesti nak yang cun...buat penyedap dan penyejuk mata..

awek cun mesti laa nak..tp dulu laa...skrg biar sedap mata memandang..tp klu cun tahap dewa..serammm..seram sebab tau mesti rmai nak adjust pnye...tp klu dia jenis xmelayan..rugi x kawin oiii