CARI Infonet

Forgot password?
 Register

123Next
Return to list New
View: 13144|Reply: 41

rambuT guguR, ubaN, sikiT, botaK???

Close [Copy link]
Salam.. heheheheh haRi nih aKu bukaK baB rambuT laK.. bukan aPa.. smalaM membe aKu mai opis, duK crita paSai noni syampoo.. hGpa penaH denGag daK? ada la dia baGi sKali dGn brochuRe kaT aku. Dia kata syampoo tu kLu sapa2 ada masalaH ubaN.. org muda pn ada kan yg beruban? leh paKai syampoo tu sKali ja, dlm 7-10 menet, rambut tu itam baLik.. mmG ada la dia tunjuK siap nGn gambaG.

Aku lak tinGin la nk tRy sebab rambuT aku luRuh gak.. taPi tak leH lawan nGn rambuT asbeN aku.. dia punYa luRuh laaaaaaa.. mCm musim bunGa kuninG (pokok apa ntaH ) duK luruh tu.. geRam aku.. tgk duk lekaT kat bantai nGn cadaR, hanGatttt ja haTi aku nih. Tu la, aku raSa nk tRy gaK la beLi.. tapi ujunG buLan nih la aKu beLi pn.. heheheh

saPa2 kat sini penaH beLi daK? cRita la penGalaman skeK.. aKu yg tinGin nk trY tu buKan apa.. tGk rambuT asbeN dia yG duLu jaranG2 leh nampaK kuliT paLa mereLit tu, maRin mai tGk lebaT n itam jaa.. tu aKu caya tu.. pasTu dia kata, budak2 ada kuTu pn baGuih leh paKai..insyaaLLah ilanG kuTu tu.

Sapa2 tau pasai syampoo noni ni crita la kaT aku skit. Then sapa2 yg rasa2 nk tRy gaks cam aku, bgtau la.. leh aku ordeR skali. aKu nk ordeR sepekeT ja.. tu pun rm20..tapi klu rambuT guguG baiK, aKu sanGgup nk tRy

niH aku tempeK linK.. http://www.b-swan.my/

moD.. kLu semaK ka apa, meRge la or deLete ja. Aku pn buKan dealeR pn.. saJa tlG pomoT.. ujunG buLan nih baRu nk tRy paKai tgk..heheehe ...koT2 sapa2 ada masaLah rambuT, kawaN2 ka.. nk rambuT canteK utK raYa ka..

laGik satu, seLain dari syampoo, ada toniK rambuT or dikenaLi as 'noni enzyme' kot.. sapa botaK, leh titik ataiH paLa.. kLu tak botaK, titiK 3 titiK bawaH lidaH..insyaallah boleh melegakan barah, jantung, lagi apa tak tau.. tak igt hehehehe nk tau, tgk sindRi la link tu.. hihihihihi

online je ka...? minat gak nak bli maklumlah aritu selak rambut nampak selai dua uban

tonyoh ja rambut dengan sintok............

tonyoh ja rambut dengan sintok............

dulu wa pun ada masalah rambut gugur...
tapi gugur ini bertompok2... jadi botak tompok2 kat kepala..
pi pakar kulit pun dia takleh nak explain...
dia kata masa dia belajar pun tak jumpa macam ni...
kalau nak botak dia ada pattern keguguran rambut tu...
jadi dia bagi syampu untuk mematikan fungus... kena la pakai dalam 2 kali seminggu kena biar 5-10 minit masa syampu tu...

Follow Us
tapi masalah still macam tu...
memandangkan masa tu dok citer tentang kebaikan rumput jarum mas...
masa berjalan2 di pasar malam kat KL aku ada jumpa makjun jarum mas ni
jadi aku pun try la...
2-3 bulan try..masalah rambut ni hilang.. rambut dok tumbuh balik...
makjun tu tulis alamat pembuatnya di Kg Ulu Melaka, Langkawi
aku bawa label makjun tu bagi abang ipar aku di Ulu Melaka, Langkawi suruh cari makjun tu.. aku nak beli banyak2 boleh dapat murah kot...
tapi abang ipar aku cakap takdak sapa di ulu melaka tu pun yang kenal alamat tu dan takdak orang pun yang buat makjun tu...
2-3 minggu lepas tu keluar Metro tentang makjun papan ni yang ada steriod dan alamat tipu...
aku pun stop ambil makjun tu...
tapi at least rambut aku tumbuh balik....

sapa naK beli bgtau la aku. Klu duk dekaT2 nih leh la aKu p hantaG. Aku pn baRu ordeR jugaK.. tapi sepekeT yg rm20 tu ja la nK beLi seKotaK, taKut bajeT taK cuKup lak. Hehehhe.. taPi klu hGpa nk beLi sekoTak pn boleY.. laGik untunG.. ada 20 pekeT, rm150 sekoTak, otomatiK jadik ahLi. Ramai yg pesaN kat aku. Kak ipaG aku nak masaLah uban. Kak aKu yG suLung naK gaK masaLah ubaN n rambuT guguG. Aku pesaN sebaB rambuT guguG gaK.. especiaLLy asbeN aku laa.. luRuh teruK sanGat rmbuT. Tensen aKu nk sapu :geram: kawaN aku ordeR utK asbeN dia masaLah rambuT jaranG2

saPa2 nak, leh la bgtau, aKu leH ordeR skaLi. Tapi time gaJi la aku p hantaG kat hGpa kLu hGpa duk area aloG staG, jiTra kaa.. leH la aku p hantaG. Perlis pn oke koT.. asbeN aku kdG2 p gaKs peRlis. Kak ipaG aku duK beseri.

ingatkan boleh beli kat mana2 dealer macam product lain tu....

hari rabu kat pasar malam kangar pun ada ejen dok promote...

alahai.. tang lain taK tau la ada juai ka daK.. tu hanG kata aDa juai..

kami pN membe la mai juaI.. dia mai pomoT kat opis baWa laKi dia. MMg nampaK la rambuT laki dia yG duLu kurenG, skanG dh lebaT

alahai.. tang lain taK tau la ada juai ka daK.. tu hanG kata aDa juai..

kami pN membe la mai juaI.. dia mai pomoT kat opis baWa laKi dia. MMg nampaK la rambuT laki dia yG duLu kurenG, skanG dh l ...
caensem Post at 23-8-2009 10:29

anak hat tadika ni...ada kutu...beli ubat kat farmasi tak ilang pun.,...ti yg nak cari product ni, dah kata mustajab..

alaHai.. tu pn membe la baGitau... dia kaTa budaK2 ada kuTu pn baGuih.. tRy la tgk.. kLu duK perliH, caRi la kaT tempaT hanG kata aDa juai tu... haRga dia sama gaKs.. rm20 jugak

Tak dak ka bagi satu peket dulu free,tengok mcmana dia punya kesan .Kalau baguih baru boleh beli....
Aku selalu gatai kepala kalau pakai helmet untuk jangka masa panjang (Aku selalu naik moto pi satu semenanjung ).Walaupun helmet tu harga mahal tapi bila buka rasa kulit kepala gatal semacam.
KADANG2 segan nak garu lama lama takut oghang kata ada kutu pulak...

weHhh.. aKu sinDrik pn beLi jugaK.. saPa nk baGi pree kinoriF oiii... masuK jamban pn la nih nek reGa 3 kupanG dh

Post Last Edit by caensem at 8-9-2009 12:40

BSY Black Hair Magic - Berfungsi untuk mengatasi masalah rambut gugur, merawat uban, gatal kulit kepala & menyihatkan akar rambut, ia akan menghitamkan rambut anda dengan penggunaan kali pertama sahaja.Boleh digunakan pada bila-bila masa dan dimana sahaja, memastikan anda kelihatan muda dan berwajah baru. MEMANG PASTI & SUPERB..Cubalah anda pasti terpegun.

Disamping itu marilah bersama kami menjana extra Income bersama kami, disamping mempromosikan kebaikan buah mengkudu untuk kesejahteraan sejagat, yang memang diketahui umum is bagus sekali. Anda takkan menyesal mengenal BSY Noni walaupun 1 peket aje..

Bahan-Bahan Dan Keberkesanan:
1. Diperbuat daripada tumbuhan herba sebagai bahan kesihatan rambut. Intipati semulajadi tulin daripada Polygonum Multiflorum Thunb, ginseng dan sebagaimya. Keberkesanannya terbukti sebanyak 6 kali lebih berkesan daripada shampu hitam rambut lain di pasaran.
2. Sungguh mudah digunakan, keberkesanan hitam segera selepas penggunaan. Hanya perlu 7-10 minit untuk menghitamkan rambut secara semulajadi, bila-bila dan dimana saja. Ia memastikan kehitaman rambut anda dan terserlah dari akar ke bahagian akhir rambut.
3. Satu gabungan sempurna dengan ciri-ciri penghitaman rambut, seumpama vitamin rambut dan perapi. Kini anda boleh terus meninggalkan uban-uban yang menyusahkan.

Berkesan dalam tempoh 7 minit sahaja.

Digunakan sekali atau 2 kali sebulan

Mempunyai sijil halal.

By Harga

~> 1 paket ialah RM20.00 (harga runcit) 20 peket
~>1 kotak=RM190.00
~>Jadi ahli PERCUMA dengan belian 1 kotak= RM150.00
CARA PAKAI SYAMPU BSY

1. Memakai sepasang sarung tangan (bahagian akhir kuku anda akan menjadi kelabu oleh bahan aktif tumbuhan semulajadi, tetapi tidak menjejaskan  kesihatan sama sekali)

2. Basuh rambut anda yang berminyak & keringkan, kemudian lembapkan sedikit rambut.

3. Ratakan syampu ke seluruh rambut seperti penggunaan syampu biasa dengan membenarkan syampu sampai ke akar rambut. Biarkan selama 7-10 minit. JIka rambut panjang,perlu berhati-hati untuk meratakan hingga ke seluruhan.

4. Kemudian, bilas rambut anda sehingga bersih dan sikat rambut seperti biasa. Hasilnya, rambut hitam yang anggun dan wajah tampak muda berseri.

WARNA HITAM ADALAH DARI WARNA SEMULAJADI BIJI NONI

TESTIMONI PENGGUNA ~
SEBELUM & SELEPAS GUNA 1 PEKET@7 MINIT

Anda pasti tak kecewa..warna akan bertahan, sila ulang sekiranya belum berpuashati hitam sepenuhnya. Mungkin perlukan 2-3peket sebulan pertama.

ihihihihi haaaaaa.. amiK... aku tLG tempeK piC besaG alam

wahhhh....ilang uban terus nampak muda

hahhha tuH la pasai.. aKU jumpa inFo pasai syampoo niH.. aKu mai la tempeK kat sini

teRuja kaN?? aKu jusT teRuja kLu masaLah keguguRan rambuT aKu n especiaLLy asben aku nih settLE.. heheheh

baru dok kira uban ada 2-3 lai

signal la tu