CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: keys

Apa jenis pompuan ni?

sebab tu Ain konsisten

banyak-banyak pendatang asing

Bangla yg paling baik

Originally posted by babybueno at 6-2-2009 09:10 AM

yarabbi takkan ler mak mertua dgn menantu saling bertentangan mata
hang ni supermod...tergelak pulak den pagi2 ni

o ye ke?..sorrylah terlepas pandang, kan aku ni mixed pakistan kadang2 susah gak nak ejes parking...

Originally posted by AinFarisya at 6-2-2009 09:24 AM
sebab tu Ain konsisten

banyak-banyak pendatang asing

Bangla yg paling baik

kaki belit gak tuuuu.....

Originally posted by supermod at 6-2-2009 09:25 AM

o ye ke?..sorrylah terlepas pandang, kan aku ni mixed pakistan kadang2 susah gak nak ejes parking...

aduiii la....   krem pp aku tahan ketawa...

Originally posted by makcikmengamok at 6-2-2009 09:05 AM

tu melayu btg kecik tu...tersengih2 ingat dier nyer btg besar...cam negro...
setakat cakap gah kat porum bley la...sekali tengok tarik selowa...btg pensel kecik kuar..ada tumboh cauliflowe ...

tapi lidah melayu panjang.. tu yg politik manjang...

iskh...mcm2 hal lately.....yg scr mata kasar ni hambo nak bunuh je si pakistan ni......tp tak taulah ntah apa yg tersirat diantara depa smp salwanis nak lagi ngan si pakistan ni...eeeeeeeeeeeeee nyampahhhhh hambo............:@ :@ :@ :@

Follow Us
Prasangka buruk aku..

Anak dia Bilal dia dah jual ngan sindiket..
Balik m'sia nak tagih simpati bini dia yg bodoh,tuli,buta..
akai letak kat *tut* agaknye..

Originally posted by supermod at 6-2-2009 09:25 AM

haha...hang ni ada2 aje...kesitu pulak dah!!!!

Originally posted by anya8797 at 6-2-2009 08:33 AM
betullah...macam tak pecaya je budak tuh mati sebab jatuh...senang jelah mamat pakistan nih nak cakap macam2...takde witnesses...

aritu nak naik lif...dengar ada a couple of malay girls tegur  ...

aduii..gelak guling2 aku baca ayat ko nih..

Nasir pulang kerana Salwanis

>> korang ingt lg tak kes lelaki pakistan yg kawin ngan org malaysia dulu2.. nih yg terkini.. aku baca kar kosmo td..     aku nak tny, ape pendpt korang psl kes nih?? kredit to: Harian Kosmo.

KUALA LUMPUR - Setelah menghilangkan diri sejak Julai lalu, NasirMahmood Qadri Nisar Ahmed, 39, lelaki yang melarikan anaknya sendiriiaitu Mohamad Bilal, kini telah kembali ke pangkuan isterinya, SalwanisMa'az, 31, di negara ini.
Kepulangan Nasir, seorang rakyat Pakistan, pada 1 Januari lalu tanpaBilal yang telah meninggal dunia sejak 15 Ogos lalu menambahkan lagirasa bersalah beliau kepada Salwanis yang pernah menyatakan hasratmencari anaknya itu walaupun bakal menerima pelbagai rintangan.
Nasir yang ditemui semalam bertekad untuk kembali ke negara ini kerana mahu menemui isterinya dan memulakan kehidupan baru.
Mengimbas kembali apa yang berlaku, Nasir berkata, beliau telahmembawa Bilal keluar dari negara ini pada 26 Julai lalu dalam keadaanterpaksa kerana usahanya menguruskan visa untuk tinggal di negara inigagal.
Beliau telah menjelajah ke Bahrain, Kuwait dan Korea Selatan sepanjang melarikan Bilal.
Katanya, sebaik melarikan Bilal, beliau telah terbang ke Bahrain,tempat di mana Bilal meninggal dunia setelah Nasir dipukul oleh tigalelaki yang tidak dikenali pada 9 Ogos lalu sebelum Bilal terlepasdaripada pelukan dan terjatuh di atas jalan raya.
"Di Korea (Selatan) saya telah mendapat status penduduk tetap. Sayacuba untuk memulakan hidup baru dan mahu mencari pekerjaan tetapi hatisaya tetap mahu kembali kepada isteri," katanya.
Nasir dan Salwanis ditemui pada sidang media di pejabat Sekretariat Pembelaan Masyarakat Pemuda UMNO di sini semalam.
Salwanis, 31, juga mahu melupakan kisah pahit mereka dan memulakan kehidupan baru.

tu la pasal..haku pun curiga gak nih..pelik haku ngan pompuan nama salwanis nih..kat malaysia nih ramai lagik lelaki2 yang baik tapi knpla si mamat pakistan ni jugak yang dikejar2nya..pastu nanti kalau mamat ni wat taik lagi cemane nak jawab..
Originally posted by emera at 6-2-2009 09:13 AM
sungguh meragukan kes budak tu meninggal...dah tunjuk bukti ke?? dah tu, meninggal kat negara orang.. kalo aku, aku siasat cukup2.. kena ingat, puak2 ni expert bab2 putar belit....

mamat ni poyo jer bagi aku. bawak lari anak, lepas tu senang2 dia bg tau citer macam mana yg menyebabkan anak dia meninggal. yg wife dia pun percaya..entah laaa

Balas #2 casper_cute1\ catat

aku tak yakin la anak dia tuh dah mati.. ntah2 dah kene jual ms dia tgh sengkek dulu2

cehhh..... duk kutuk si Salwanis... klu ko dijodohkan dgn org Pakistan pe citer plak? nk menyorok bawah reban ayam ke ??

Balas #9 supermod\ catat

tolong salah tak tolong salah..

Originally posted by sinbad05 at 6-2-2009 08:18 AM

bukan aku nak kata apala..pasal anak dia mati tu..aku mcm x pecaya sebab anak dia mati..kena pukul dgn 3org?tuja jawapan die?

lagi satu aku ni bukan nak racist ke ape..tapi aku tgk pompuan Melayu memang slalu mengagung2kan bangsa asing lain selain bangsa dia sendiri..nilah akibat die..bagi aku laki dia pulangpon semata2 untuk seks saja..lelaki2 asing nih memang slalunya memang suka dgn pompuan2 Melayu..sebab senang2 boleh bodohkan dorang..

desperet nak laki dr obersi

recap sket.

[quote]
KUALA LUMPUR

Balas #1 keys\ catat

P/S: Aku ingat lg dlm paper sblm ni,. Beriya2 dia dan mak dia marahkan si Nasir ni. Konon dia nak  anak dia semula jer. Aku pun mula2 simpati. Sekarang bila jantan tu ada, anak yang dah meninggal pun kau tak soal. Lain kali gomen jangan layan orang mcm ni. Dok bising mintak tolonglah. Sekali lagi kalau jadi, orang tak peduli dah.

tempat jatuh lagikan dikenang, ni kan pula sama2 menyuntut berbulu the whole body tuh si Nasir Mahmood Qadri Nisar Ahmed, tuh yg pompuan ni x dpt lupe kot!
org malaysia x terlawan berbulunya tuh!

aku rase kan pompuan  jenis redha laa ni... dia pikir camni.... bukan senang nak kawen.. soo alang2 asben dia dh balik dia trima jelah....

pompuan kl dah sayang.. mmg sanggup diperbodoh-bodohkan...

Gatai p.k.i punye pompuan..boleh lupa anak yg dah mati..

Sok buat anak balik..ingat dia tak boleh jual ke balik..

MMG POMPUAN KEBANYAKAN IDIOT BILA DGN SUAMI..senang klena guna..

Kalua aku dah bg flying kick dgn penumbuk satu kat dia...:@

cinta itu boleh membutakan mata,memekakkan telinga...perghhhh falsampah la pulak papepun kita doakan je la agar diaorang ni bahagia dan semoga si mamat pakistan ni betul2 dah insaf..aminnn...