CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: bro_king

SAKA - KISAH BRO_KING

Close [Copy link]

Balas #20 bro_king\ catat

PERINGATAN :- Sesiapa daripada orang ISLAM yang meminta bantuan daripada perubatan bomoh org Asli,
Siam,Hindu, Cina dll maka terang-terang kamu telah menduakan ALLAH S.A.W. Carilah mereka yang beramal dan mengamalkan ayat Quran untuk membantu memulihkan penyakit. Perawat ini adalah asbad.  Jika  dimuliakan ALLAH maka akan dimakbulkan ALLAH.  Pendinding, pelaris,penyeri,penyuka pada diri kamu bergantung  kepada berapa banyak kamu beramal.

laa.. saya di sabah ni T_T.. kluarga bf sya da saka.. dulu arwah atuknya bomoh..  so  klau nak brubat start dr umah nenek dia la kan.. satu keluarga tmasuk makcik2 n pakcik dia msti join brubat ke? kalau ada ahli kluarga yg tak nak berubat mcm mana?

bro. king....boleh scan rumah dari jauh ye?

Balas #22 penawarhati\ catat

Kamu menpunyai saka disebelah aliran bapa kamu dan mula2  pulihkan  rumah kamu,  rumah bapa kamu  dan
atok kamu, kamu pulihkan untuk keluarga kamu dan saudara-mara kamu yang lain mereka kena berikhtiar utk keluarga mereka sendiri. Siapa yg berusaha maka ALLAH akan memberi tentang apa yang mereka usahakan.

Balas #23 Maxx\ catat

Boleh ! Jika ALLAH mengerakkan hati saya, saya dapat memberitahu kamu. Semua ini adalah kehendak Allah.

Assalamualikum Bro_king

terima kasih di atas info yang bro berikan tersebut.. insayallah saya akan cuba membuangnya. tetapi sebelum tu saya ingin bertanya beberapa soalan :
1- bagaimana cara yang elok untuk saya membuang tangkal tersebut. bolehkah dengan membuangnya di luar pagar atau jauh dari rumah?
2- berapa tangkal sebenarnya terdapat di dalam rumah saya? sekarang yang saya tahu adalah satu. sebelum ni ada dua kalau tak silap. satu lagi di tepi tingkap bilik atas tapi sekarang telah tiada mugkin telah terjatuh dia luar tingkap. kalau terjatuh luar tingkap ia tak akan terjatuh di atas tanah sebab terdapat satu tembok batu di bawah tingkap. mugkin ia telah 'mendart' di atas batu tersebut. jika kena buangnya juga, terpaksa gunakan tangga dari luar. tapi mgukin dah diambil.. sya pun tahu..
3- sebelum ni ada satu keris yang dibalut kain kuning di simpan di dalam rumah tetapi sekarang sudah tiada. saya tak tahu samada masih berada dalam rumah atau telah diberi kepada pemberi keris tersebut.
4- Bro king ada mengatakan yang saya tiada masalah apa2. bagaimana dengan suami dan anak2 saya? utk pengetahuan bro king . suami saya sekarang ni tak berapa sihat. menurut beberapa perawat beliau terkena buatan orang..  saya ingin meminta pendapat Bro king jika boleh. ..

Originally posted by bro_king at 14-11-2008 11:53 PM
Tangkal yg ada didlm rumah hendaklah dibuang kerana mendatangkan syirik kpd Allah. Yang mana lebih
utama takut kepada manusia atau Allah S.A.W. Kamu tiada masaalah kecuali dibahgian dapur rumah ...

Follow Us
bro king... lately nie family saya selalu mcm de gadoh2 sesama kami... duluk x mcm nie skrg agak kerap jugak.. semua nie jadi lepas de 1 hari nie mak saya kene gangguan kat rumah kami.. boleh x bro king tgk kan... kut2 ada pe2 ke...

makaseh

bagus gak ade servis mcm bro_king nih...boleh inform sama ada seseorang tuh ade gangguan e tidak...before hand...

Balas #26 mieraedoera\ catat

suaimi kamu mengalami ganguan yang mana apa yang diambil olehnya dan tangkal yang ada perlu dibuang. Saya menasihati kamu memulihkan rumah kamu. Buat temujanji services ok!

Balas #27 sosimple\ catat

Ibu kamu mempunyai ganguan saka dan hendaklah kamu memulihkannya

Reply #30 bro_king's post

betik ker

belah mak dpt dr sapa

Uisshhh!!!!...bestnye Bro King ni!!...siap leh scan terus dlm ni lg!

Sy ni x tau la ade saka ke x...tp hubungan suami isteri tu mmg asyik 'panas' jek ...pastu lak slalu sakit2 sendi espeseli ms balik kg raya aritu.....

aku musykil la king ni, cuba scan aku tgk ape yg aku ada .....aku nak tgk betul ke salah...

mcmana nak tau saya ada saka etc atau tak?<br /><br />dulu ms hilang laptop di umah sewa, pernah kwn bw jumpa sorang ni<br />katanya saya terkena buatan org yang nak balas dendam sbb cinta tak terbalas (sampai skang sy tak tau siapa)<br />mmg ngeri dgr apa benda yg dia citer tu (benda yg ditanam dlm bdn sy) <br />tp sy tambah ngeri bila tgk 'orang' tuh semacam jek caranya<br />dia pun cam marah jek bila sy ckp sy tak nak wat pape benda syirik<br />byk la lagi...siap tunjuk batu amenda ntah dibalut dgn kain kuning utk jd kebal<br />siap potong rambut sy (ms tuh bm bertudung) sbg bukti<br /><br />skang sy jadi takut bila teringatkan balik<br />yelah...sy mmg nyesal ikut kata kwn (tgh marah sbb laptop hilang, dah la kena beli pakai loan)<br />tp mg sy ada tanya kwn tuh, klu bomoh etc sy tak nak<br />katanya bukan tuh yg sy ikut jek<br />mslhnya skang...sy still rs takut andai terkena pape<br /><br />cos dedulu kerap juga badan lebam2<br />sakit belakang yg amat teruk, telan painkiller berdozen pun tak jadi<br />ala2 ada something bertenggek (ke perasaan sy je? tp mmg sakit yg amat)<br />cuma skang ni dah kurang<br />cuma klu kat umah sewa sy, klu sy dok sorang2<br />sy akan alami mcm2 kejadian aneh<br />klu suami pergi sana pun, suami tak pernah kena, cuma penah rs seram sejuk gitu jek<br />skang sy tgh pregnant, slalu mimpi yg pelik2
badan panas semacam pdhal sblm ni sy ni jenis yg cepat sejuk. nak mandi pagi pun payah klu tade heater. <br />risau gak.<br /><br />sy pun nak jugak kepastian, BETUL ke mmg ada something @ perasaan saya semata2?

[ Last edited by  comei at 15-11-2008 07:23 PM ]

bro ko meh scan aku sat...org kata aku ada ifrit..tul ker?

bro_king, umah sy kdg2 dgr gak bunyi2 pelik lbh2 lg klu brjaga mlm2 sorang2. tp bila g brubat diorang ckp xda pe pun. bro rasa ada pe2 x kt umah sy ni?

Balas #31 sosimple\ catat

Ibu kamu datang dari aliran datok

Balas #31 sosimple\ catat

Datang dari sebelah atok lelaki kamu.

Balas #33 Bremen\ catat

Harap maklum ini bukan tempat jual ubat dan tempat untuk menguji.

Balas #36 hantu_jepun\ catat

kmu sudah mendirikan rumahtangga ganguan disebelah perempuan ni.