CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Jejaka#Macho

Reaksi lelaki disebelah pompuan dlm bas pd waktu malam?

penah kena raba... bengang tol... hentak siku kat bdn dia n ugut kalu wat lg bgtau driver... trs dia dok siam2 x gerak konon tido... nyesal lak x hentak siku kat muka dia bg lg sakit

skrg kalu balik sesekali nina akan amik seat single lg selesa.... kalu xde wat x layan je kt org sblh x kira kali ke pompuan.. kalu kenal br layan borak...

kdg2 bile naik bas, duk seblah pompuan ade,laki pun ade. paling tension, duk sebelah bangla.nak2 bile die naik bas sekali dengan membe2 die, satu geng gittew. memekak x hengat punya...

ngan sesape pun tak kisah. janji takder bau badan.

bangla nanti bau kari & ketiak masham

kalau duk sebelah awek gijes, bleh bau perfume dia yg mcm botol perfume tumpah.

kalau duk sebelah org tua, kena berbudi bahasa & siap jadi tour guide dia sebab nanti dia akan tanya2..."nak..kita dah sampai mana ni? ".

aku dah lama tak naik bas waktu malam ... cuma aku eksian kat awek tu pasal aku ni jenis kuat kentut yang bunyinyer teramat kuat ...

serik aku...last time aku naik bas dari kajang ke JB...doko sebelah ppuan pakai tudung labuh...so, musti bajet derang ni pendiam @ pemalu jaga kesopanan segala...

sekali sangkaan ku meleset....dah la dia ajak borak...all the way ajak borak...aku bosan aku pakai earphone dengar mp3...sekali dia nak tumpang sekali...so, earphone aku dah bagi dia satu...

ya alllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhh!!!!.....sape yang ngayat sape nih...patutnya aku ayat dia sebab dia cun...tapi dek sebab dia lagi berani dari aku aku yang jadik kecut perut...keras je dok dalam bas...

Reply #4 ayiepk's post

lawak gler!
klo lawo ko msti ader intention nak rab jgk kan?

Follow Us
Dah lama tak naik bas gi long distance...dulu2 kalo naik bas mase zaman sekolah je...time nak balik cuti sekolah jd besenye dok ngn member ar kt sebelah...pernah gak dok sebelah perempuan a few times...tp sume pun akak2 makcik2...so tak de ar rase pape...

Tapi ada sekali naik bas masa da abes sekolah...sbb nk siap kn majalah sekolah...yg ni pengalaman yg menakutkan...tp tak menjawap soalan sgt ar...sbb naik bas waktu siang n duduk sebelah pompuan wannabe je ...walopn naik bas siang...aku tak boleh tido...sebab dok sebelah bapuk tough...dah la sebelum naik bas tu aku tgk bapuk tu bercium2 dgn geng2 dia kt tepi bas...naik je bas skali tgk dia dok sebelah aku...nk tukar seat bas tu penuh...adoi la...12 jam perjalanan dr KL ke KB aku rase cuak gile je...dah la bapuk tu nk ala2 ramah plak ...masuk2 bas dah tanye nama aku, dok mane, umur bape, ada gf tak ....

Aku mmg ar tak mo layan tapi karang dlm bas kena raba ke ape tak sanggup aku...aku jwp je la sepatah dua dia tanye...nasib baik da pese pelat kelantan...kalo dia tau aku org luar lg naya aku...bila dia start dok puji2 ckp aku ni muka ensem la, jambu la...aku da makin rasa seram sejuk ...aku senyum2 je...ckp bersyukur dengan kurniaan Allah...pastu bas bergerak aku baca doa musafir banyak2...siap ajak bapuk tu doa sama2...dia ckp dia tak reti aku kata amin kan aje doa aku bace...pastu dia cm tak kaco aku da...tp aku still hati2 ar...dah la bapuk ni badan besar & tuff ...aku risau je kena pape...last2 mmg aku tak tido sampai ke KB...da nk sampai pun dia ada offer nk hantar aku tapi aku ckp abang aku da tunggu...huhuhu...

[ Last edited by  digitalgunner at 6-3-2009 16:05 ]

Originally posted by digitalgunner at 6-3-2009 16:04
Dah lama tak naik bas gi long distance...dulu2 kalo naik bas mase zaman sekolah je...time nak balik cuti sekolah jd besenye dok ngn member ar kt sebelah...pernah gak dok sebelah perempuan a few t ...

hehehe pandai pun awak...

Balas #207 digitalgunner\ catat

Aku pon penah hadapi situasi macam ni tapi dalam train g blk UiTM arau dlu..
Macam pelik lak asek tanya aku dah ader gf ke lom..
Sumer serba-serbi aku and awek aku dia nak tau..
Sampai dah tanye wat dah ke blom,aku dah meluat..
Cam bangkai nyer bapok..
Last2 aku call awek aku,sembang 1-2 jam,tengok2 mamat tu dah tido..
Aman dunia..

Tapi bab2 kacau awek duk sebelah ni, sampai melekat jd awek pon ader tapi jodoh x kemana pon..
Tapi most of the time, duk ngan member2 je.
Kalo naik bus sorang,jarang dpt duk sebelah awek..

Balas #207 digitalgunner\ catat

Haha...ko duk sbelah bapuk tp bapuk tu plak cm pakwe n ko plak cm awek.Sbbnye bapuk tu yg ngorat ko.Huhu...

cehh..x pernah dpt dok sblah pompuan...asik jantan je

Balas #211 racun_perosak\ catat

Xyah la duk sbelah pompuan.Buat nye nyonya tua ke makcik2,nnti ko mesti regret n mesti ko nk duk ngan laki...

Reply #210 leeya's post

Hehehehe...takkan la aku nk ngorat bapuk lak kn...huhuhu

Balas #213 digitalgunner\ catat

Hahaha...bkn laki suke tgk bapuk ke??Aku p Uptown ari tu,ade bapuk n the geng lalu,bkn main laki duk swiit2 n duk kaco2 sampai naik bangga geng bapuk tu.Tp x dinafikan ade antaranye yg cun melecun.Cuma x thn bile sore garaunye kuar r...

aku penah dok sebelah laki, tpi yg kelakarnya aku tido kuar air liur basi...sudah tentu terkena gak kat dia....

p/s: almaklum letih sebab satu hari jejalan roun KL

[ Last edited by  matakucing at 9-3-2009 10:25 ]

Balas #215 matakucing\ catat

adoi..la.....aku lak zmn dulu2 la 7 taun lps ...ader gak kes cenggini maklumla penat sgt baru jer hbs kuliah mlm aku berkejar ke stesen bas nk naik bas blk kg...huhu..ngantuk tahap gban tido mati...sedar2 tuh tgk.....dah kering wakaka

Originally posted by Jejaka#Macho at 24-10-2008 22:19
Thread ni ini dibuat memandangkan ada yg menaiki bas express stiap kali pulang ke kg,,,

Dan jugak untuk membongkar prangai lelaki bla disebelah pompuan yang mana perjalanan ni memakan masa yg  ...

none so far...coz I always make sure I buy two seats at one go(all for myself).......

Balas #217 stinger_attack\ catat

Wa....aku xde duit nk bli 2 seat trus so aku bli la single seat tp kalau2 terbabas dpt double seat tu yg payah skit tu.Nk naik bas pn rase x aman...

1. Kalu awek tu lawa...aku suka berbual, usha2 la tuuu..hehe. kalau tido, sure aku lentokkan kepala aku
atas bahu dia hehe
2. Kalu awek tu tak lawa...cakap sepatah dua, pastu tido aaa

pernah ada pengalaman meromen dan diromen atas bas dari kelantan ke kl, sudahnya dua2 tak semayang subuh huhuhu

` honesty is my principle ~

pengalaman paling ngeri naik bus express masa coco nak balik kampus zaman beljar dulu, selalu naik bus waktu pagi pukul 6 7 macam tu. kalau lelaki yang duduk sebelah coco semedang asyik terlentok.   coco sure tak boleh bernafas. yang paling takut dan ngeri, coco pun pergi terlentok....   atas bahu lelaki ni. dia pulak lentok atas kepala coco... dah macam apa pulak. bila tersedar terus muka 2-2 merah padam sangat2. rupanya dia senior kat kampus coco juga sebab masa dia minggu exam terserempak dengan dia kat library