CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: cabai

NANA TANJUNG

sesuai utk mereka yg mahukan hiburan ringan..........

Originally posted by youngest at 29-11-2006 11:08 PM

alah tunggu raya jelah tengok:nerd:

alah tak payah tunggu langsung
p/s takder org tunggu sampah......

Originally posted by myresq at 30-11-2006 12:25 AM
cd keluaq bila ha?

vcd dah keluar tapi cinema copy..........

hahah..aku suka topik ni..mesti la dibincangkan ..penting ni~ tak beberapa hari dah berjuta - juta dikutip..
dalam topik ni ramai yang kutuk , ada juga yang pro...
tapikan bagi yg pro citer ni, kenapa aku tengok korang tak tulis review ke, part mana yang menarik ke, part mana yang paling korang kagum ke, atau pun at least part mana yang terlampau lawak ? somehow, aku rasa korang tak tengok  le citer ni.. macam saja nak provoke je... ? Tak best le macam tu... kitaorang tengah kompius jugak ni... Prove me wronggg....huhuhu....

hebat gak nana tanjung ni, masih ada panggung yg masih lagi menayangkan citer ni.........

xsuke sangatla crite ni

Follow Us
aku takkan tengok citer prof mamak maidin tu lg....

Originally posted by kawankau at 5-12-2006 01:49 PM

tapikan bagi yg pro citer ni, kenapa aku tengok korang tak tulis review ke, part mana yang menarik ke, part mana yang paling korang kagum ke, atau pun at least part mana yang terlampau lawak ?

la...dah 6 page? :jeling:sudahnya aku terpaksa la quote balik permintaan aku hari tu. yang jelasnya, yang dah tengok tak kan tergamak nak tulis part yang menarik atau apa apa review. aku faham sebab ini melibatkan soal maruah. yang pro pulak tak tulis pun komentar pasal filem ni, yang menyebabkan aku ragu samada korang tengok ke idak filem ni..rasanya tak kot..
saja nak provoke le tu...syukur..lapang dada:pray: ... :ting:

Originally posted by katana83 at 8-12-2006 01:29 AM
aku takkan tengok citer prof mamak maidin tu lg....

kau tak tengok pun, filem dia dah pungut berjuta-juta.............

citer mcm tu x memberansangkan langsung............

Originally posted by tipah at 8-12-2006 07:42 PM

kau tak tengok pun, filem dia dah pungut berjuta-juta.............

betul pah, dah juta - juta duit masuk kat filem ni. salah satunya hasil sumbangan kau la Pah oii... so ceriter la kat mana ko suka, kat mana menarik, kat mana yang sepatutnya mendorong penonton utk menonton dan part mana yang menyebabkan kerugian kepada yang tak menonton..adooi..letih menaip.

nak crita yg memberangsangkan tgk cita bokep la broo

aku tengok la jugak citer..tapi vcd kat umah mak aku. mende dah ada aku tengok je la kan.

komen aku lak, banyak2 citer mami-mamu yg aku penah tengok, inilah paling buhsan. cam biasa jalan citer dah bole agak, biasa la tu dulu2 pun bole agak jugak tp aku ok lagi coz di cover dgn lawak2 yg mmg aku bole gelak. tak lawak langsung kalo aku gelak pun aku gelak kesian+sakit hati. lagi satu yg membuatkan citer ni buhsan aku rasa pasal pelakon2 yg sama, contohnye fasha..takdak ka anak mami lain yg bole berlakon contohnye cam masnaida ke
tak abih2 nak menjual wajah popular fasha..tak paham aku. tukaq la pelakon weii tolong lah
kalo takat pak piee tu aku rasa ok lagi coz dia memang mamu penang..

kutipan juta-juta..aku rasa coz org curious nak tgk buah tangan terbaru prof razak, promosi yang hebat dan aku rasa penyumbang utama adalah kerana waktu tayangan masa cuti sekolah dan masa raya lak tu..

Originally posted by drizly at 9-12-2006 11:06 PM
nak crita yg memberangsangkan tgk cita bokep la broo

abende la ko cakap ni .. :hmm:tak paham aku. Ko mencarut ke ? :pmuka:Bokep tu benda apa?

Originally posted by bottombikini at 12-12-2006 10:02 AM
aku tengok la jugak citer..tapi vcd kat umah mak aku. mende dah ada aku tengok je la kan.

komen aku lak, banyak2 citer mami-mamu yg aku penah tengok, inilah paling buhsan. cam biasa jalan citer  ...

ha...macam ni la.. ada review le jugak..
tapi ko pun tak suka citer ni kan? Kira review dari bukan peminat le...bagus...bagus...
betul tu aku pun suspek pasal cuti sekolah le kutipan dia tinggi..tapikan, filem yang lepas pun kutipan dia pun tinggi jugak walaupun tak cuti.. aku suspek pasal ada apek le..kalau aku jadi apek, aku demand gila - gila punya...sebab filem tu khas dibuat untuk aku.. hohoho..

ps: jangan ingat aku anti prof pulak! Kalau kau ambil tahu drama prof sebelum ni, assignment yang dia beri kat student, dll..dll...kau mesti tak sangka yang dia tergamak buat filem ni..huhu

Reply #135 kawankau's post

memang aku tak suka..siap bole tertido..2 kali lak tu tertidonye
satu hal yg membuatkan aku put off rasanya sebab ada fasha
dah bape kali cite ada muka dia? bujang senang, AM kembali..
apek takpe..tiap2 movie kalo ada watak dia pun, dia memang lawak
pak piee pun..mmg orang tua penang yg lawak

boring boring boring tau dak!

sampai sekarang GSC MID VALLEY masih lagi menayangkan Nana Tanjung............HEBAT !

aku tertengok sebab member aku pasang...tu pun mampu bertahan 20 minit je

dan aku tak paham apa spesis orang yang mampu bertahan dok dalam panggung tengok citer ni. aku rasa mereka patut masuk Guinness Book Of Records sebagai golongan manusia yang mempunyai daya ketahanan yg sangat tinggi, iaitu mampu bertahan dengan bunyi2 efek dan muzik yang membingitkan telinga macam mencakar dinding, membengangkan kepala otak dan menaikkan nafsu amarah selama lebih 1 jam!!sungguh hebat mereka ini!Syabas!!

aku tgk iklan dia kat tv pon naik nyampah..
tak sangka lak dpt sambutan hebat..

Originally posted by maberik at 12-12-2006 08:34 PM
aku tertengok sebab member aku pasang...tu pun mampu bertahan 20 minit je

dan aku tak paham apa spesis orang yang mampu bertahan dok dalam panggung tengok citer ni. aku rasa mereka patut masuk G ...

spesis baru. ketahanan yg amat dasat. Aku tengok poster dah nak pingsan. Sebesar2 poster nak letak muka pi'e tu..aiyooo... belum tengok dah nak koma..baru nak tekan play kat player aku dah koma dah.. kahakahakhaa