CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: topeng perak

artis rock yg kowang tak ske?

Originally posted by ChildrenOfBodom at 17-12-2005 12:39 PM

gua tak pernah dengar pula depa kena baling dgn teloq tapi memang padan muka..lain kali baling terus dgn taik lembu

kehkehkeh.. rupa lembu lagi best dr tomok

Originally posted by riffer_tapper at 17-12-2005 12:58 PM

kehkehkeh.. rupa lembu lagi best dr tomok

baik tukar jadi momok

Originally posted by ChildrenOfBodom at 17-12-2005 12:59 PM

baik tukar jadi momok

:clap:  betul tu.. boo sama tomok

Eddie Hamid , spin , scoin n spoon :lol :lol

banyak jugak org meluat dgn band2 bangang ni

ngahaha..
wow kutok kaw kaw punya..
cayalah

Follow Us
apa nk jadi dgn hala tuju muzik kita jika kita terus sapot band2 x de kualiti ni?

artis2 yg disebut kat atas tu dahla tak best mengada2 saja...
lepas tu posing dlm majalah hiburan buat cerita sensasi...
boleh mampus la artis macam ni

muahaha
yang klakarnye dulu
aku pernah terbaca ada peminat siap
pengsan pengsan dapat jumpa tomok..
ngaaa.. memalukan kaum pempuan neh!!

Originally posted by death_dealer at 19-12-2005 04:15 PM
muahaha
yang klakarnye dulu
aku pernah terbaca ada peminat siap
pengsan pengsan dapat jumpa tomok..
ngaaa.. memalukan kaum pempuan neh!!

aku harap bukan pengsan pasal teruja, tapi pengsan pasal terkejut macam jumpa hantu

mungkin tak makan masa tu..
atau pon dapat period lalu pitam
dan tros di sangke pengsan sebab
teruja kan tomok..
hahaha... tomok gak yg kembang

pesal aper band new macam simple plan,good charlotte,my chemical romance dan yg baru2a tue dorang kategorikan sebagai 'punk'?? macam poyo nak mampos, nyanyi lagu kemaruk cinta jugak!!

Originally posted by ChildrenOfBodom at 19-12-2005 04:20 PM

aku harap bukan pengsan pasal teruja, tapi pengsan pasal terkejut macam jumpa hantu

eh bukan aritu ada yg baling spender ke kt tomokbu (lembu) ni?? Kalo tk salah kes tu lepas dia posing belengging (badan kurus cm daun lengkuas) kt swimming pool yg masuk Mangga tu kan?? he he he.  Takpe nasib baik bukan sedara aku, kalo sedara aku mntk tukar warga negara, jadi Boyan pun takpe.

Aku tunggu dia buat konset, aku nak baling telur.  Dlu aku dh buat skali kt artis Msia yg aku nyampah.  Buat live pakai miming je, karen takde suara dia pun tk kuar.  He he, steady TOMOKBU

Originally posted by tutankhamun! at 19-12-2005 04:38 PM
pesal aper band new macam simple plan,good charlotte,my chemical romance dan yg baru2a tue dorang kategorikan sebagai 'punk'?? macam poyo nak mampos, nyanyi lagu kemaruk cinta jugak!!

entah punk kat mana aku pun x tau... muka semua nk ensem aje..

Originally posted by possubH2 at 19-12-2005 04:41 PM

eh bukan aritu ada yg baling spender ke kt tomokbu (lembu) ni?? Kalo tk salah kes tu lepas dia posing belengging (badan kurus cm daun lengkuas) kt swimming pool yg masuk Mangga tu kan?? he he he.  Takpe nasib baik bukan sedara aku, kalo sedara aku mntk tukar warga negara, jadi Boyan pun takpe.

Aku tunggu dia buat konset, aku nak baling telur.  Dlu aku dh buat skali kt artis Msia yg aku nyampah.  Buat live pakai miming je, karen takde suara dia pun tk kuar.  He he, steady TOMOKBU

ganas la lu, gua sokong lain kali baling muntah campur najis lembu campur bangkai lembu yang mampus kena langar lori baru la best.biar malu artis yg tak tau malu tu.isk isk isk:

tapi gua masih nak tergelak tahap kelapan kalau pikir pasal band2 bangang malaysia macam boboy, new sh1t boyz, spin..tak malukah nama macm tu.kawan aku yg tak minat metal pun kalau aku kata dia minat dengar lagu spin dia marah. spin, bodohboy, new **** boyz memang dipandang hina kat kelas aku . adik beradik dlm keluarga aku semua dididik dengan lagu metal paling kurang pun rock.
Tak dak langsung nak minat band bodo piang macam ni.Adik2 aku yg masih kecik pun benci dgn band2 macam ni dgn hip hop.

tapi nama bodohboy memang adalah nama terbangang dlm  senarai nama band paling bangang, dan nama yg paling bangang dlm sejarah industri muzik dunia..gua malu nak mampus dekat org luar kalau tengok nama band ni, gua takut orang luar fikir org malaysia semua bodoh poyo bangang macam band tu jugak

okey gua:blah: dulu

[ Last edited by ChildrenOfBodom at 25-12-2005 04:22 PM ]

aku suka lu semua geng satu kepala meminati rock dgn metal dan mengeji band-band hip hop BAHLOL dan artis2 yang macam kita bincang kat atas

aku kene kasi kipas sket sama encik bodom ni
sebab berapi api sangat nih weii.. :bodek:
kahkahkah

Originally posted by death_dealer at 25-12-2005 08:45 PM
aku kene kasi kipas sket sama encik bodom ni
sebab berapi api sangat nih weii.. :bodek:
kahkahkah

ha ha ha; Sabar bodom... meh gua pasang aircon la heh kt rmh lu geng... bahaya nih, kang lu terjumpa diorang tu ada can kitorang kehilangan ahli forum yang supeb...

Gua ada cite yg kurang baik, tapi btol2.  Ni pun sebab kekecewaan gua dlm perjalanan muzik tanah air ni... dah lama pun gua tau.  Nak pecaya ke tak sukati le geng.  Ni bukan gosip, cita ni khas untuk sahabat sahabat se metal gua yg sekepala dlm forum ni, always!!!, supaya adik2 dan anak2 lu orang tak tertipu dgn kehadiran band2 stupid nih...

Please kengkawan, gua tetap respek pada musicians yg main muzik sendiri..

Sbnrnya band2 baru (not even entitled to be called as a band) mcm new rabbit boyz tu, diorang tidak tahu bagaimana nak main muzik.  Gua tau pun sebab gua pernah lepak dgn gitarist hebat Msia, tido rumah dia, sembang ngan dia sekejap. Dia cite gua tak cya.  Tapi bila dia tunjuk note togeh yg dia buat untuk lagu ni baru gua pecaya.  Dia pun cakap, band2 baru skrg ni, producer cuma pentingkan rupa, budak2 hamjadah tu nak tune gitar pun tak pandai.  Masuk studio isap ..... sampai high, siap org lain recording.  Bilaz suruh main siap silap cucuk bass punya wayar pada amp gitar.  Tak ke bodoh tahap lembu tu.  Lembu pun malu kalo tau ada Mnusia cmni.  Kump cmni yg btol2 cuma penyanyi je.  Sebab tu kump2 baru tak buleh buat live, tak pernah buat live show...

Beleive me guys, those who have been playing their songs, came from the same person who played Cromok and Amuk... Yang main tu pun ada rasa kecewa sbnrnya (sebab rambhut dia panjang dan brutal punya metal muka dia, tapi mana syarikat rakaman nak open) tapi dah syarikat muzik hired diorang record lagu, selagu 2 ke 300, sapa taknak beb.  Main je la jgak.  Yet yang untung besar adalah syarikat rakaman bodoh tu dn bebudak bodoh tu sendiri... Gua pelik cmna rakyat Mlsia buleh nak beli album album macam si new babiboyyz ni.

siapakah gitaris hebat Malaysia itu?
Edrie Hashim?
rambut memang panjang tp takdela brutal muka dia
bleh tahan macho ada..

tapi sriyes ah..
aku tak pernah nampak lagi suku sakat aku,
member member atau sedara mara aku
yang beli album diorang ni..

aku teringin sgt nak tahu
sapa jek yang menyokong diorang ni...
yang siap pengsan pengsan
terjerit jerit jumpe tomok tu..