CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: rospinki

Volume 2 - Jangan Berborak}Apa Korang Rasa Hari Ni ..Sedang fikir apa? Sedih? H

bila i tgur dia jgn gaduh mcm bdk bdk..gaduh psl kerja sudah..jgn nk libatkn org lain..dia jwb oh akk xkn sebut nama awk..akk sebut A..
omggg bodoh nya la hai..tu pun still znk mengaku silap..ko gaduh la ngn boss andiri ke apa i dun carw..tp bila ko ckp dgr byk cite psl boss dr org...ko mmg bodoh..umo dh 47 kot..
mmg bodoh

xpasal pasal i mengelak dr boss kitorg..tkt kena soal..bebal..

konon xkisah hilang kerja..puiii..
pastu dia ckp i side boss kitorg..omg dedua korg tu mmg bodoh..yg sekor mmg vitch..yg sekor lg bodoh..

Semalam buat kek butter separuh dh aku makan sorg eemmm dapp²nya aku tgk viral mita kek butter kt kuching tu apa yg sedap sgt?? Rasanya pernah org bgi lembut dan seda ler sbab guna butter churn tapi lebih krg mcm aku buat jga. Utk dptkan sebijik kek saiz 8 x 8 tepung 230gm butter 250 gula 200gms etc..gula tu bole kurgkan kalau manis sgt. Aku stop makan 7pm esok pukul 12.30 baru makan utk lunch. Skip bfast. Tapi asik nak makan je la

KT GROP KEJE NI KAN AKU SORG JE LAH BERKICAU SORG2 UPDATE KEJE ITU INI
eh urop besar plak malas nk edit..ni pakat2 senyap je belaka. biarler janji keje aku siap. japgi nk gi opis gomen submit dok mujur harini pefeeling org gomen pakai baju kurung pesen batik ganu sedondon kaler pink muda hahaha..hari jumaat ni jiwa dah syahdu beb nk gi opis lemau semua ada walo dah cuti panjang raya cina aritu tetap jiwa ni nak cuti lagi jumaat nih..asbab itulah aku sesaja pakai over harini nk naikkan mood. masing2 dok pelik amboi akak kemain harini nk gi jemputan ker..takdenya sapa nk jempot aku. baju tu kena pakai takle simpan lama2.

Baru bulan 2 tapi macam dah setahun busuy

Follow Us
aje gila pukul 11 jalan kaki g guard house kes pintu rumah tak boleh bukak..guard datang tengok eh2 elok pulak dia bukak..buat malu je la

masuk rumah cepat2 ambik wd-40 spray..nasib baik lah tergerak nak beli natang tu kat diy haritu

my doter buat graphic desgin dpt offer pegi thai and jakarta utk pameran kesenian under uni lepas dia abis intern. dia keje intern takyah gi ofc hometown work from home senang dia gjai bersih dapat. yg aku geram diorg ni sesama beradik jer cerita mcm2 pastu yg sorg ni cerita kat aku pasal kakak ni si adik pulak cerita pasal si kakak gini. gitulah..dgn aku dirog tak byk cerita benda2 yg tak perlu. dan aku pun jenis takde nk sesaja call anak tanya mcm2 malam nk ganggu diorg.

haritu aku nk gi jb semata nk amik anak dari sana pastu drive keta dia balik sini..sedangkan dia dah merata drive dan aku pulak tidak ws or call dia pastu tup2 nk pegi. nasib baikla hari jumaat tu aku tak gerak lagi..tgk2 dia balik sini selamba je dia drive dari sana pukul 6 smpi sini dlm 12 lebih kot ada meeting kat cyber and marine dept. semiggu pastu balik jb balik ni kang dia kena dtg sini balik utk meeting. akhirnya aku pasrah yg diorg ni dah besar pandai jaga diri..kita doa yg baik2.

Edited by tysha at 23-2-2024 03:31 PM

tadi aku check pasal ciri narsisistik dan tak terkejut pun ketua aku ada semua ciri-ciri tu.boleh score markah paling tinggi.entah sampai bila nak bersabar.

malam ni rasa mcm malam raya...mmm..semoga Allah makbulkan semua doa kite mlm ni.semoga kite dpt tempuhi ramadan dgn tenanng ..xde stress dan cuaca dingin sejuk...aminnn

sebenarnya dah agak lama jugak aku perasan, kalau aku share gambar anak-anak , suami atau aku sendiri di media sosial, esoknya mesti anak-anak sakit, gaduh dengan suami etc. adakah ini yang dikatakan penyakit ain??atau kebetulan???

Kadang2 rasa ok, kadang2 rasa terpeleot.
Tapi itula kehidupan. Tak mintak banyak, cuma berharap rasa cukup dgn apa yg ada & sihat fizikal & mental hingga akhir hayat.

Cuti lamaaa boleh golek²/santai² tp nape rasa bosaaaaan pulak. Hadoooii. Cuaca pun kemain panas, nak keluar malas. Next time cuti lama, nak pegi tmpt sejuk lah.

Edited by Bedakpowder at 28-2-2024 03:02 PM

dah lama nak luah..tp xde tempat  nak luah..susah patner keje berlainan jantina..rapat susah..x rapat susah..hmmm..

sedih sejak smlm
air mata asyik keluar je
ke sbb nk period..
actually i kecik hati..rasa mcm xde yg kisah apa yg i alami..
kalau i call mak i dia akan tnya adik i..
xtnya pun kita ni ok x..kita nk mengadu
kakak i lg la i rasa dia berubah..dorg semua berubah ..

just bcoz i memilih jalan yg i pilih skrg deyols buat mcm i xde peresaan..i mmg happy go lucky dpn org..manja manja sweet..tp i still menangis mcm org lain bila i sedih..huhu

i selalu doa i pjg umo..everyday..tp arini rasa mcm nk cpt mati pulak

kt ofis pulak..i rasa xselesa dh pulak huhu..
i ni cantik sgt ke ek..rasa biasa je..nape la lelaki lelaki kt situ perasan betul i nk kt dorg..puhlis blh tgk cermin tak..takkan la i yg herlok nk kt org tua yg dh berbini..adoii..agaknya kt umah xde cermin..sedar la diri...

knp rasa stress ni??? nak period ke atau sbb dah nak back to reality?

aku delete bila rasa menyampah dgn apa yg aku tulis
okla kan dari kita menyampah kt org yg takde kaitan dgn hidup kita
itu lagi hati busukkkkk mcm taik kucin
muka dhla hodoh hati busukkkk