CARI Infonet

Forgot password?
 Register

123Next
Return to list New
View: 21590|Reply: 47

Ubat atau cara utk meningkatkan nafsu suami

Post time 12-12-2020 01:58 PM From the mobile phone | Show all posts |Read mode
Edited by Effiiii at 12-12-2020 02:04 PM

Salam.

Saya tak tahu la siapa yg tak normal. Saya atau suami. Tapi masalah skrg saya tak puas dan saya dah berbincang hal ni dengan suami.

Kami baru berkahwin 5 bulan. Awal kahwin saya tak kisah saya tak klimaks. Tapi bila saya mula rasa sedap jadi saya rasa nak ML selalu. Tapi jadi rasa tak puas sebab sikap suami yg kurang foreplay dan belai2 manja saya. Suami suka meraba saya... tapi bukan dgn manja.. kalau kami nak start ML mesti dia nak cepat penetrate. Saya tak enjoy penetrate sgt. Saya lebih suka foreplay. Dan lama kelamaan saya jadi dahagakan klimaks wpun saya tak pernah rasa. Nak rasa sedap masa main t*t*k dan puss* pun susah tak tahu la kenapa dgn saya... kdg buat2 sedap je sebab tgok suami enjoy huwaaa

Lagi satu saya asyik nak bermanja kiss2 main anu suami.. tapi suami jawab saya selalu sgt nak romen2.. kdg lepas dua tiga jam suami pancut pun saya nak ML lagi. Tapi suami pulak taknak... nak kata bdn saya ada masalah rasa takde.. suami siap puji bdn lawa and saya selalu wangi dia suka.. performance pun selalu kena puji.. suami selalu cakap untung dpt isteri mcm saya sbb saya selalu noty goda dia... masa penetrate pun dia pernah cakap puss* saya ni mmg A+. So maknanya xde masalah suami tak senang dgn saya kan? Saya nak dibelai manja goda2 selalu.. Saya jaga penampilan n wangian saya tp dia alasan dia kdg penat n kdg nak tidur.. kalau dia stim mesti dia nak saya layan dia.. tapi dia taknak mulakan dulu.. lama2 jadi fed up sbb saya asyik kena berusaha sedapkan dia.. saya yg kena start selalu  kami hampir setiap hari ML.. biasa seminggu 6 kali plg sikit 5 hari... tp saya tak tahu mcm mana nak bg diri ni puas...  kecewa sebab dua benda 1. Suami asyik menolak bila diajak bermesra2 melainkan main anu/layan dia 2. Saya tak klimaks dan xrasa sedap bila dimain atas dan bawah. 3. Saya nak suami yg start dulu bukan selalu saya hmmm

Soalan saya
1. Adakah normal suami malas foreplay?
2. Berapa normal kekerapan ML sehari? Atau seminggu?
3. Ada tak ubat atau cara meningkatkan nafsu suami? Saya nak dia tergila2 stim utk foreplay dgn saya..
4. Adakah saya yg bermasalah sebenarnya?  

Terima kasih

Rate

1

kuatnya nafsu awak ni. lahir bulan mac ye? biasa bulan mac ni nafsu dia cm biawak komodo

Perempuan biasanya sebelum kahwin selalu kecam jantan yang suka seks. “Kahwin ni bukan seks nafsu yang penting”

Tapi lepas dah kahwin ramai perempuan yang merempan sebab kurang dapat seks. Funny

Edited by tagas at 12-12-2020 03:22 PM

kalo ikut fatwa bani @m.a.n.a.kautau

minta cerai jer

CiliPadiSedap replied at 12-12-2020 02:18 PM
kuatnya nafsu awak ni. lahir bulan mac ye? biasa bulan mac ni nafsu dia cm biawak komodo

hahah ni pujian ke cacian ni?

bini aku mac x mcm tu pun....

Follow Us
printercomel replied at 12-12-2020 02:49 PM
Perempuan biasanya sebelum kahwin selalu kecam jantan yang suka seks. “Kahwin ni bukan seks nafsu y ...

xjugak,kadang ppuan yg selalu menolak xnk sex,

hahahahha ade thread sebijik mcm ko....
tapi empunye bebenang lelaki... ko pulak ppuan....
mmg mcm ni la berumahtangga, nak kena byk berterus teraang,
ok la bagi aku paling kurang seminggu 5 kali,

ade yg teruk sampai 6bulan x dpt sampai jd sakit kepala.....
laki ko aku rase normal tu,cuma ko yg terlebih,tp xpe bukan penyakit pun biase la ade sesetengah org mmg mcm tu,
yg pasti laki ko xkan pandang ppuan lain la kalau ko layan mcm tu....

copy_paste replied at 13-12-2020 11:03 AM
bini aku mac x mcm tu pun....

bini mu teletubies bukan biawak komodo.

CiliPadiSedap replied at 13-12-2020 01:34 PM
bini mu teletubies bukan biawak komodo.

keduanya tidak sama sekali

1. Cuba banyak posisi lain. Foreplay terlalu basic. Mungkin bosan sebab kerap sangat foreplay. Tiada istilah malas dalam seks.
2. Untuk awal perkahwinan 2 kali atau lebih dalam sehari. Bergantung kecergasan badan. Elakkan emosi yang boleh mendatangkan pergaduhan.
3. Cuba produk himalaya. Tentex Forte dan Tentex Royal. In sha allah membantu. Cuba posisi lain untuk mudah dia mendayung sebagai contoh doggy duduk dan berdiri.
4. Awak tidak bermasalah. Sebaiknya cuba kekalkan tenaga yang ada ni selagi mampu.

Aku rasa ko baru kawen so susah ckit nak klimaks. Lepas branak baru ko rasa betol2 nikmat sbb miss v dh lain mcm senang terangsang. Bila belom branak punca tu masih jauh. Muahahah.

zamdry replied at 13-12-2020 10:57 PM
1. Cuba banyak posisi lain. Foreplay terlalu basic. Mungkin bosan sebab kerap sangat foreplay. Tiada ...

Apa maksud cuba posisi lain? Itu semasa penetration kan? Tapi saya rasa lebih puas dan ghairah kalau suami foreplay lama.. sebab saya akan rasa dia ghairah macam saya. Kalau dia terus penetrate.. saya tak rasa dia ghairah sgt. Lelaki bosan ke foreplay kerap ya?

Ya kami ada cuba doggy dan berdiri. Memang doggy dan duduk di hujung katil akan buat saya lebih sedap. Tapi tu masa penetrate. Huhu. Saya nak dia jadi macam terlampau ghairah dan gomol2 saya sebelum penetrate tu (foreplay). Entahlah saya rasa the more and rancak foreplay the more saya puas. Okk saya cuba tengok produk awak suggest tu. Terima kasih!

copy_paste replied at 13-12-2020 11:06 AM
hahahahha ade thread sebijik mcm ko....
tapi empunye bebenang lelaki... ko pulak ppuan....
mmg mcm ...

Harapnya tak pandang lain tu aaminn... tp tulah dia rimas i asyik nak peluk2 kiss ajak main selalu sgt time dia busy dgn laptop.. ada masa je dia layan huhu.. kdg risau suami rimas sampai tak suka kita

Komodo tu apa. Januari huhu

naina replied at 13-12-2020 11:15 PM
Aku rasa ko baru kawen so susah ckit nak klimaks. Lepas branak baru ko rasa betol2 nikmat sbb miss v ...

Yeke.. huhu teringinnya rasa kepuasan klimaks. Tengok suami je asyik sedap. Harapnya betul la lepas beranak akan klimaks

Effiiii replied at 13-12-2020 11:19 PM
Harapnya tak pandang lain tu aaminn... tp tulah dia rimas i asyik nak peluk2 kiss ajak main selalu ...

lelaki kalau dia bz dgn kerja dan komitment mmg la mcm tu,dah habis tu semua baru dia mengaum....

Effiiii replied at 13-12-2020 11:26 PM
Yeke.. huhu teringinnya rasa kepuasan klimaks. Tengok suami je asyik sedap. Harapnya betul la lepa ...

korg kena bincang,kena bgtau suami ape kehendak ko dlm sex jgk,
suruh dia main pusy ko dulu sampai klimax ke,main bg lama2 ke ikut la asalkan bab sex ni kena terbuka dengan pasangan xleh malu2....

Oooo...baru 5 bulan kawin...ptutla excited seks..biasa laki yg baru kawin ni... excited oral..nak oral sbb nak tau rasa..of coz foreplay tu akn jd lama..henjut plak skjap jer...huhu...sbb time tu gelojoh..da lama kawin baru ok..wife memang kena layan suami..tp suami perlu juga tnjukkan effort layan wife...sbb orng prempuan akn teruja/ghairah bila kena gomol, kena lick ...brula girl akn klimaks ..klimaks/orgasm prempuan ni bg abg ada 2...1) time oral..sbb time tu kita fokus lick pussy & clit...pndai main hjung lidah di clit lama2 girl orgasm..
2) orgasm time henjut...yg ni susah klau laki jnis cepat pancut..ada girl suka riding...sbb time ni dia bleh buat sesuka hati..nak laju ...slow...kepit..
Abg dah 7 tahun kawin...anak da 2...abg faham orng prempuan klau seks dia x orgasm..emosi x stabil..muka pun x ceria..kacau mood nnti.
So dik...abg cadangkn kena bincang elok2..bgtau dgn dia apa yg dik nak dia buat...ckp i suke sngt klau u buat mcm ni...biasa lpas seks..ckap dgn dia..msa tngah peluk2 tu...bgtau..nnti dia akan faham ..
Tp klau laki jenis ego..susahlah

Rate

1

Kalau sayalah, kalau partner pakai pakaian super ketat dan sexy, seperti:
  • Baju kurung moden ketat
  • Baju kebaya ketat
  • Cheongsam ketat
  • Mini bodycon dress ala-ala clubbing tuh
  • blouse ketat dengan mini skirt

... rasa macam nak peluk-peluk dan cium-cium jer my partner macam main Barbie doll.

Cuber try peraga sebegitu kat u punya hubby...