CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: cmf_blingblings

Rumah Borak Warga FD yang penuh dengan warna warni kehidupan, cukup-cukuplah gad

Close [Copy link]
Menakautau replied at 15-11-2018 01:27 PM
Hang ingat blingbling factory buat Anak macam hang???

Nak kasi baby sorang lagi as  gift utk To ...

muntah hijau 9 bulan nak boleh sorangpun

myakayina replied at 15-11-2018 01:30 PM
ko ada bukti aku sara hanak ikan ke? beware dgn apa yg ko taip disini manak.. fitnah ko tanggung d ...

dia nak panjing ko jer tu mya

cmf_blingblings replied at 15-11-2018 04:10 PM
muntah hijau 9 bulan nak boleh sorangpun

Hang beranak baru sorang, kena kerja generate income macam nak mampos sampai sekarang....inikan pulak nak tambah???

Kan bling????

Pandai hang, beranak sorang cepat cepat ikat....

Hang takut mya goda laki hang..sebut jerk ler nama manak...

tula..setakat diagungkan lejen bod FD sajork 7 keturunan..masuk bod CI pun guna MN apa kelasss..  kat sini pun kita malas nak layan..
sedey..  hanya mannak saja mampu quotes MN sendiri tapi ttp kantoi.. walaupun dicanang only one Manak saja di forum Cari tu pun dah brp kali dia di banhammer kan..mati pastu hidup balik..begitulah selamanya sampai mampus..  dlm 10 point hanya 1 jela yg membina komen lejen bod FD ni..selebihnya dok bash org ..calling name sana sini...

aku geram betul la..tadi elok je simpan wudk lepas zoho..dan2 azan asar tu jam la nak

eh salah bod..igt tred luahan peribadi

Follow Us
Menakautau replied at 15-11-2018 04:07 PM
Nama si Dino tuh hang nak sebut selow sikit, dendam kesumat dia dgn legend fd nee, 7 keturunan Tak ...

power dia level bateri hp tinggal 2% je sutun tu, 4 minit max. bini terkapar2 tak rasa apa, dia dah tertidur kepenatan. bateri dah kong.

Menakautau replied at 15-11-2018 04:17 PM
Hang beranak baru sorang, kena kerja generate income macam nak mampos sampai sekarang....inikan pu ...

aku bukan apa bila kita ada mak duduk sekali dia ada rasa malu sikit nak guna duit laki untuk kebajikan mak kita.
Sbb tu aku prefer kerja dari harap sedara mara aku yg tak ada muka malu nun

Menakautau replied at 15-11-2018 04:19 PM
Hang takut mya goda laki hang..sebut jerk ler nama manak...

baling batu sembunyi tangan

myakayina replied at 15-11-2018 04:20 PM
tula..setakat diagungkan lejen bod FD sajork 7 keturunan..masuk bod CI pun guna MN apa kelasss..:l ...

tambah sikit pastu masuk pulak board gossip komen posting akok ekekekekke, tahulah ko minat rock kapak manak oi

rospinki replied at 15-11-2018 04:29 PM
aku geram betul la..tadi elok je simpan wudk lepas zoho..dan2 azan asar tu jam la nak

...

aku tau apa maksud hang, baguih betul sistem penghadaman hangpa simpan wuduk dari Zohor ke Asaq

cmf_blingblings replied at 15-11-2018 05:12 PM
aku tau apa maksud hang, baguih betul sistem penghadaman hangpa simpan wuduk dari Zohor ke Asaq
...

Zohor lewat tdi dok tgu bos tak keluar2..slu solat kt opis je..klu dia ada xleh la..tgk dh cupu waktu nk abis cpt2 turun gi surau...alhmdulillah mmng sihat je slu..yiha!

Assalammu'alaikum n selamat sejahtera.

Ujian yek, ros.   Alhamdulillah Allah buat ros jaga solat walaupun ada batasan masa dan tmpt.  

Ok, see u guys later.  Nk packing apa yg patut.  Lepas Jumaat nak cuti2 Msia, Insya Allah.  Cau cin cau.

Hari ni kita selawat byk2, kwn2!   

cepatnya masa berlalu.. dah setengah bulan dah bulan ni.. lagi sebulan nak masuk 2019..
semlm dpt news yg tak berapa nak bagus la tapi aku anggap ni ujian buat aku..sedih mmg la sedih tapi hidup perlu diteruskan jgk..selagi masih bernyawa..

ada 2 org my kolig nak chow dah..tak rasa la company aku nak ambik new staff memandangkan project baru pun ada yg put on hold dan KIV sejak bertukar kerajaan baru ni..

tahun depan ntah mcm mana lagi lah perjalanan hidupnya..rezeki Allah tentukan..bukan di tangan manusia..

tomAliBN replied at 15-11-2018 05:07 PM
power dia level bateri hp tinggal 2% je sutun tu, 4 minit max. bini terkapar2 tak rasa apa, dia da ...

Level doreamon jerk rupanya...

rospinki replied at 15-11-2018 04:29 PM

...

Harlowwwwwww...macam anak dara baru datang hari bocor lak.....biasalah tuh robin, lagik lagik dah meniti usia menopausal macam hang, piyed agak irregular.....bukan macam waktu hang anak dara dulu, kalau nak datang piyed nya boleh rasa kemam kemam kan???

Org patut happy dapat cuti dari solat....ini jadik geram lak....

Tak paham Tak paham.......

Psst...sejak bila hang masuk tred luahan si dendraff tuh robin??!hang Nee manak Tak paham ler...harituh macam dah boleh comolot...tapi sampai sekarng belum masuk thread dia lagi buat luahan piyed hang nee???

Hang kalau dah benci org semacam sangat kan robin???

Awat???

Cuba jadi macam manak...semua manak syg seperti mana manak disayangi semua ...

myakayina replied at 16-11-2018 10:51 AM
cepatnya masa berlalu.. dah setengah bulan dah bulan ni.. lagi sebulan nak masuk 2019..
semlm dpt  ...

Thread luahan kat sebelah, atau memang post kat sini nak mintak kena bash???

Secepatnya masa berlalu only kerana hang tak manfaatkan masa itu utk kemaslahatan diri keluarga dan alam...

Kan???

So Anak hekan.....macamana???ok???

Apasal koyote handover pada hang???

Want to share???

Genkidesuka replied at 16-11-2018 10:05 AM
Assalammu'alaikum n selamat sejahtera.

Ujian yek, ros.   Alhamdulillah Allah buat ros jaga solat  ...

Salam...kalau singgah R&R jejantas melaka tuh jgn dok lama lama...lalat kt sana se Besar Ibu jari gemok si robin.....even dalam aircon A&W outletnya....mati selera...

rospinki replied at 15-11-2018 06:47 PM
Zohor lewat tdi dok tgu bos tak keluar2..slu solat kt opis je..klu dia ada xleh la..tgk dh cupu wa ...

Sihat org yg Tak berlaki dgn sihat org yg berlaki macam ummi gendang mana sama robin???

Hang compare senyum ketelinganya dgn yours....bagai langit dan bumi Kan??.

cmf_blingblings replied at 15-11-2018 05:08 PM
aku bukan apa bila kita ada mak duduk sekali dia ada rasa malu sikit nak guna duit laki untuk keba ...

Prinsip hidup berkelamin hang banyak tersasar bling..itulah dulu pi kursus rumahtangga mesti rasuah bawah meja Tak payah attend class terus dapat sijil kan???

So Nee manak nak tanya, dah bertahun jugak rasanya bonda hang tiada...apa pulak alasan terus membaruakan diri keluar bekerja???

Hang pleaselah...kalau setakat nak bubblegum si mya, koyote, robin, sarahmirza,boleh ler..tapi not me....

Ok???