CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: seryna

Cerita Disebalik Penglibatan Zizan Bersama UAI-terbaru perang dingin dgn ahmad d

zizang nie mase rajalawak pun dah pemes kot..
loya tekak iolss amad idehem kuarkan stetmen gitu

aku mmg anti azhar idrus...xperlu kot nak cakap sebab
AppropriateNick Post at 27-1-2012 14:58

kalu tgk ko nyer avatar..aku tak heran dan aku pun tak nak tahu sbbnya..cuma bagi aku, kalau tak suka atau anti, diam2 cukup la..x payah nak komen apa2 atau kutuk2..org tu takde salah dgn kita pun..aku sekadar bg cth..aku tak kata ko

tatau nak cakap .. but ahmad deham nie pun ader jugak cter die sendu.. senjakala tu suam2  ...
samshik Post at 3-2-2012 10:21

masalahnyer mek, si amad deham ni pun ciplak idea Mael Lambong tu.ai ni pengikut tegar Jozan esp johan,zizan ni ai kurengg sikit.kalo tgk best of maharaja lawak mse edisi Jozan tu,johan dah ckp idea Mael Lambong tu inspirasi from bapak mertua die,nama bapak ozlyn (ismail).da la filem mael lambong tu johan takdek (taktau pesal),ni wat lak teater segala.ai pun pelik amad deham ni taktau malu ke,mcm da takde idea sendiri.so x pyh nk meroyan sgt lah kalau x penah mng best director kalau idea pun sume tarap2 sampah.xdek kreativiti lgsg!

Tiada Mael Lambung tanpa Zizan

KECOH minggu lalu bila ada laporan yang mengatakan Zizan Razak bermasam muka dengan pengarah Ahmad Idham. Eh, apa dah jadi tu? Syed pun ada mendengar cerita tentang perkara itu.

Kata mereka Zizan tak mahu membintangi muzikal Mael Lambung yang bakal dipentaskan di Istana Budaya. Penolakan pelawaan tersebut telah pun diketahui oleh pihak Idham walaupun agak sukar untuk diterima.

Syed sempat berbual dengan Zizan petang Khamis lalu. Dalam nada yang bersahaja, Zizan memang mengaku menolak pelawaan tersebut kerana jadualnya yang cukup padat.

"Tarikh untuk pentas pun tak ada lagi, habis macam mana saya nak beri komitmen. Lagi satu saya tak faham kenapa ada orang nak besarkan isu yang tak ada ni.

"Antara saya dah Idham memang tak ada apa-apa masalah. Soalnya kenapa cerita ni boleh keluar. Kadang-kadang malas nak layan. Nak buat macam mana kan.

Syed tanya juga kalau ada orang lain nak gantikan Zizan kalau benar muzikal Mael Lambung dipentaskan nanti.

"Itu tak mungkin berlaku. Sebab Mael Lambung tu memang watak yang dicipta saya dan Johan. Pada saya tak ada siapa boleh gantikan saya," kata Zizan.

Syed: Patah tumbuh hilang berganti.

sumber: mingguan malaysia

mail lambung mmg idea asal jozan...mat deham mmg takleh suka suki tukar pelakon kan...?
benda camni takleh buat copyright ke?
patut mat deham kene bayar royalti sikit kat jozan sbb guna pakai idea jozan kan....